Pro rejpaly tím autem pojedu ještě dvakrát do práce, na víkend do Olomouce a pak pujde pod kudlu, vyvaří se prahy, a pujdou nový brzdový trubky, pancéřovaný hadice, kotouče 12mm, nerezový pístky a nový válec.
Akorát mě sere, že jsem si nechal před půl rokem nové destičky ofrézovat a ted jsem našel ten Osinek. A budu muset nechat zas frezovat tu kovovou desku.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:57:59
28.02.2012
28.02.2012

Gryzly
21:56:12
28.02.2012
28.02.2012

palinator
-> Milan 136:

Dneska známej psal, že jim odešla stará Haťapa 12v do věčnejch lovišť.. 227 tis. km. Kolikátá hlava, to netuším. Psal jen že jeli jeli, bum prásk auto nadskočilo a ende - praskl řetěz a .. vyvíteco.

Dneska známej psal, že jim odešla stará Haťapa 12v do věčnejch lovišť.. 227 tis. km. Kolikátá hlava, to netuším. Psal jen že jeli jeli, bum prásk auto nadskočilo a ende - praskl řetěz a .. vyvíteco.
21:55:14
28.02.2012
28.02.2012

Gryzly
Dnes tu všichni blbnou s destičkama.
I já si dnes užil, ráno cestou do práce rána ale v zrcátku jsem nic neviděl. Nějak začli víc hučet brzdy ale brzdilo to furt stejně. Cestou z práce mě napadlo, že předrokem najaře ty destičky měli už jen pár milimetrů, tak mě možná opustil jeden segment. Tak jsem to večer dal do garáže a vyndám první destičku a byl tam ještě tak milimetr brzdného materiálu, vytáhl jsem druhou a tam už nebyl žádný. Je dobré že tam jsou ty závlačky a destička nemá jak ulítnout. Tak jsem doma hledal dvě staré destičky které bych tam dal a našel jsem toto: Dvě staré jeté destičky 8mm s označením OS, kap jsem našel dvě sady nových destiček s označením OSxxxx které jsem kupoval kdysi před lety tak v roce 2002 ve výprodeji v bývalém servisu a pak nějaké matky a gumičky. To bylo ale radosti.
I já si dnes užil, ráno cestou do práce rána ale v zrcátku jsem nic neviděl. Nějak začli víc hučet brzdy ale brzdilo to furt stejně. Cestou z práce mě napadlo, že předrokem najaře ty destičky měli už jen pár milimetrů, tak mě možná opustil jeden segment. Tak jsem to večer dal do garáže a vyndám první destičku a byl tam ještě tak milimetr brzdného materiálu, vytáhl jsem druhou a tam už nebyl žádný. Je dobré že tam jsou ty závlačky a destička nemá jak ulítnout. Tak jsem doma hledal dvě staré destičky které bych tam dal a našel jsem toto: Dvě staré jeté destičky 8mm s označením OS, kap jsem našel dvě sady nových destiček s označením OSxxxx které jsem kupoval kdysi před lety tak v roce 2002 ve výprodeji v bývalém servisu a pak nějaké matky a gumičky. To bylo ale radosti.
21:53:26
28.02.2012
28.02.2012

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Milan 136: nie, nechrasti, ale myslim, ze som to tu uz riesil, ze tento problem uz mal a v ramci zaruky s tym nieco robili... ale teraz je bez problemov.
21:52:20
28.02.2012
28.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Milan 136: SSZS...ty mi dneska dáváš


21:44:20
28.02.2012
28.02.2012

Milan 136
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): ani po studeným startu nechrastí?

21:42:22
28.02.2012
28.02.2012

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
Srandisti, je to 1.2 tsi a zatial funguje dobre, cize fakt len garancka
21:40:01
28.02.2012
28.02.2012

Milan 136
-> škodec 28.02.12 21:38:30: s turbem, rozvodama a softem?

21:38:41
28.02.2012
28.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Milan 136: 

21:38:30
28.02.2012
28.02.2012

škodec
-> Milan 136: mozno to je TSI
21:37:20
28.02.2012
28.02.2012

Milan 136
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): i s hlavou, nebo bez?


21:35:54
28.02.2012
28.02.2012

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
Rychly dotaz: Aka suma je primerana za prvu "prehliadku" a vymenu oleja na Roomster 1.2 ?
Pripadne, pozna niekto dobry servis v Bratislave, kde to spravia za rozumnu cenu?
Pripadne, pozna niekto dobry servis v Bratislave, kde to spravia za rozumnu cenu?
21:10:40
28.02.2012
28.02.2012

vhml
-> TTomas: výroba vlastní, myšlenka bočních úchytů zřejmě původem od Pisty , středy vlastní spáchanina z držáku spodního ramene.
18:10:34
28.02.2012
28.02.2012

castrol
-> OJOUCH: 

18:01:18
28.02.2012
28.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
tak jsem začal dělat prcka....bude z něho replika CAT

17:03:59
28.02.2012
28.02.2012

Jawák - zrušená registrace
-> OJOUCH: 

17:01:14
28.02.2012
28.02.2012

OJOUCH
Dnes jsem mel moznost videt otevrene obe skrine!! moje vlevo a manzelka vpravo!!! A pak ze jsou chlapi neporadny!!!

08:18:35
28.02.2012
28.02.2012

Jozka
-> darklord: / -> myschaak AZNP K.Hora: Hmm.. společenská hra "zahrádky".. Ale furt lepší než průtokoměry na stolech a Pub vizualizace, který vyvolávají nezdravou soutěživost. To jsem zažil před 14 dny.. běs. Ale vypili jsme víc Plzní, nežli konkurence v Berlíně..
23:30:57
27.02.2012
27.02.2012

Gryzly
-> Tomáššš: www.skoda1203.estranky.cz
/fotoalbum/.../skoda-762
www.auta5p.eu/katalog/... /s762_01.php
Google toho najde dosti.
www.auta5p.eu/katalog/... /s762_01.php
Google toho najde dosti.
22:36:12
27.02.2012
27.02.2012

StepaNoFUN
Začal konečně pracovat na jednom až do dokončení tajným projektu...
22:34:26
27.02.2012
27.02.2012

Jarda/felda
-> Thomas: ano
21:55:32
27.02.2012
27.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> darklord: 11 kozel)
21:53:42
27.02.2012
27.02.2012

darklord
Btw teda nie dnesny, ale slavil som toto nedavno narozky


21:52:26
27.02.2012
27.02.2012

darklord
-> myschaak AZNP K.Hora: to ste pili cistu vodu alebo preco su tam tak nizke cisla? 

21:45:00
27.02.2012
27.02.2012

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Hezkýý :-D
21:42:43
27.02.2012
27.02.2012

Milan 136
-> myschaak AZNP K.Hora:


21:42:26
27.02.2012
27.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
to zas dneska byla šichta,někteří z kolegů ještě pracujou

20:54:53
27.02.2012
27.02.2012

suri
-> Milan 136: ja to nesilím a za tie dve minúty mi to nestojí
20:27:41
27.02.2012
27.02.2012

Milan 136
-> suri: já to vyndavám přes to. Naposled na mým minulou středu
19:56:32
27.02.2012
27.02.2012

Kaprof-Pisařík
Po defacto 4 měsících ( S vyjímkou jednoho lednového dne) jsem vytáhl Krokouše ze zimniho spánku a zahajuji připavu na Jaro (kola, lamela drobná vyvářka :o)...
19:36:17
27.02.2012
27.02.2012

suri
-> Stepan FUN: neviem , proste tá nová má ten plast potiahnutý s odskokom do vrchu a starý rovno
19:33:24
27.02.2012
27.02.2012

StepaNoFUN
-> suri: Tak jsem asi blbej, ale u mý feldy (98, světlá palubka) mi to nikdy nepřekáželo, kdežto u těch starejch (tmavejch) jsem s tím měl problém...
19:29:27
27.02.2012
27.02.2012

suri
-> Stepan FUN: u nového trčí ten plast volantovky nad ten čierny štít a musíš spúšťať volantovku nižšie väčšinou , na starej nevadí
19:24:59
27.02.2012
27.02.2012

Thomas
-> Jarda/felda: myslíš jako základovku ještě pod plnič?
19:24:34
27.02.2012
27.02.2012

StepaNoFUN
-> suri: U novýho překáží? Není to naopak?
19:21:18
27.02.2012
27.02.2012

suri
-> Stepan FUN: u nového hlavne zavadzia plast volantovej tyče , s volantom som problém ešte nemal
19:10:57
27.02.2012
27.02.2012

francomk
-> OndraST: Odporučam dočasne odpojit lanko tachometra od prevodovky, bude sa ti to lahšie robit 

19:04:11
27.02.2012
27.02.2012

castrol
-> OndraST: jj musi
19:03:09
27.02.2012
27.02.2012

StepaNoFUN
-> Suty: Takže nic nenormálního... Jak píše Tomaso - zavři to, jezdi a neřeš to...
-> OndraST: Těžko ji přes ten volant dostaneš ven. U starýho modelu sundávám volant už jenom kvůli demontáži štítu přístojů, u novýho to jakž takž vyjde (ten štít). Čas? 5 minut?
-> OndraST: Těžko ji přes ten volant dostaneš ven. U starýho modelu sundávám volant už jenom kvůli demontáži štítu přístojů, u novýho to jakž takž vyjde (ten štít). Čas? 5 minut?
18:57:28
27.02.2012
27.02.2012

OndraST
Rychlo dotaz, při demontáži celé plubky z felicie, se musí sundat i volant ?
Případně je to nějak náročná operace, na čas.
Případně je to nějak náročná operace, na čas.
18:50:00
27.02.2012
27.02.2012

Suty
-> Tomaso435:
OK :-)
-> Stepan FUN:
Jen to :-)
OK :-)
-> Stepan FUN:
Jen to :-)
18:49:50
27.02.2012
27.02.2012

StepaNoFUN
-> Suty: Nic... Krátký trasy a zima venku... Je tam toho víc, nebo jen tahle trocha na víčku?
18:49:31
27.02.2012
27.02.2012

Tomaso435
-> Suty: coby. emulze ... zavři to a jezdi
18:48:15
27.02.2012
27.02.2012

Suty
wtf ?
23:47:15
26.02.2012
26.02.2012

Jarda/felda
-> Thomas: plnič stačí, ale pro jistotu dej i základovku
21:58:06
26.02.2012
26.02.2012

Tomáššš
nasiel toto ...
motor skoda ohc 762 auto.bazos.cz/inzerat/... /Motor-ohc.php
...neviem aka je to skodovka ,viete nieco viac o tom ?
motor skoda ohc 762 auto.bazos.cz/inzerat/... /Motor-ohc.php
...neviem aka je to skodovka ,viete nieco viac o tom ?
21:56:04
26.02.2012
26.02.2012

Thomas
-> Matulo:
myslim že tohleto postačí,v soli jezdit nebude 
myslim že tohleto postačí,v soli jezdit nebude 
21:55:08
26.02.2012
26.02.2012

TTomas
-> vhml: Vlatni vyroba nebo Pista?
21:52:54
26.02.2012
26.02.2012

Maťulo
-> Thomas: daj to rovno pozinkovat... dnes je to tu v mode... 

21:49:42
26.02.2012
26.02.2012

afro100
-> myschaak AZNP K.Hora: LOL


