skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
12:03:07
12.02.2012
12.02.2012

alpin
-> Klubko_: jo tak , tak klapku vystriekať čističom na klapky aj s EGR a hadičku od EGR naspäť nezapájať
12:02:34
12.02.2012
12.02.2012

Klubko_
-> Nwkt:
-> castrol: jj, uz to vim 
Ale bylo to fajn se v tom vrtat, vsechno slo krasne povolit, krome holenderu ne turbu. To jsem zacal povolovat a zacala se mi kroutit olejova trubka a vysroubovavat cely z turba. Tak jsem musel pribrousnout klic a uz to slo
Ale je to strasne blby na montovani. Nevim, proc museli dat to turbo az tam kdesi dozadu za motor. Jsem musel klecet na motoru, abych na tym mohl delat 
-> castrol: jj, uz to vim 
Ale bylo to fajn se v tom vrtat, vsechno slo krasne povolit, krome holenderu ne turbu. To jsem zacal povolovat a zacala se mi kroutit olejova trubka a vysroubovavat cely z turba. Tak jsem musel pribrousnout klic a uz to slo
Ale je to strasne blby na montovani. Nevim, proc museli dat to turbo az tam kdesi dozadu za motor. Jsem musel klecet na motoru, abych na tym mohl delat 
11:58:13
12.02.2012
12.02.2012

Klubko_
-> krtik: uz mi to nedalo, tak jsem se v tom musel zacit vrtat 
-> alpin: turbo vynechava, regulace nechodi v plnym rozsahu. A tak jsem to vzal i cely kolem, co slo

-> alpin: turbo vynechava, regulace nechodi v plnym rozsahu. A tak jsem to vzal i cely kolem, co slo

11:56:33
12.02.2012
12.02.2012

castrol
-> Klubko_ 12.02.12 11:51:08: to je to ze ho obcas neprebehnes
11:53:19
12.02.2012
12.02.2012

Nwkt
Všichni vedle chlapci 

11:52:54
12.02.2012
12.02.2012

Klubko_
se muzu divit, proc tam ten intercooler tak lita, ze 

11:52:42
12.02.2012
12.02.2012

alpin
-> Klubko_: egr ide vybrať aj samostatne , na čo takto ?
11:51:17
12.02.2012
12.02.2012

krtik
-> Klubko_: čoveče, dyť ju máte novou, proč ju rozděláváš..? 
-údržba/oprava, když sundáváš i výfukový?

-údržba/oprava, když sundáváš i výfukový?
11:51:08
12.02.2012
12.02.2012

Klubko_
trosku zaneseny
11:49:26
12.02.2012
12.02.2012

Klubko_
asi to dam radsi do skodarny 

20:56:51
11.02.2012
11.02.2012

aceboss
Rozmontoval dvě vlečky a jak se znám k montáži se dostanu asi až v třetí pětiletce...

19:01:54
11.02.2012
11.02.2012

dakar.cz
Celé odpoledne jsem blbnul ve Slavičíně na motokrosové trati. Teď je tam udělaná ledová dráha pro auta 

19:00:29
11.02.2012
11.02.2012

suri
-> Tomáššš: jj
18:58:30
11.02.2012
11.02.2012

Tomáššš
-> suri: feldu este mate ?
18:49:36
11.02.2012
11.02.2012

suri
previezol sa a pretočil letnáky nech nie sú na jednom mieste uložené
14:23:35
11.02.2012
11.02.2012

Radek Retro eLeSo
-> castrol: už se na tom pracuje

14:16:27
11.02.2012
11.02.2012

castrol
-> Radek Retro eLeSo: tak to je super mozes kupovat tie druhe 

14:14:47
11.02.2012
11.02.2012

Radek Retro eLeSo
-> castrol: netuším,mladej kluk přijel,prej jeho táta bude jezdit historicku rally s 'M' šáde,šli za 15000kč,takže spokojenost
14:11:22
11.02.2012
11.02.2012

castrol
-> Radek Retro eLeSo: niekomu odtialto ?
14:09:17
11.02.2012
11.02.2012

Jan Kubíček
hlinikoví 4p brzdiče předělány na zadek, bohužel ne moje, jenom moje práce
14:08:32
11.02.2012
11.02.2012

Radek Retro eLeSo
prodal jsem kola novýmu majiteli
23:17:28
10.02.2012
10.02.2012

exwrcteam
tuniiiiiiiiing pro zelenou konecne hotovo tedka jeste predelat kufr... u mlady na felde vymenej pritlacak diky myshaakovi dodelany servo loziska vymeneny nabarveny trmeny a tehlice novy ramena cepy.. sakra ja ji nejak rozmazluju:D
18:31:10
10.02.2012
10.02.2012

banditta
Výměna přední stěny,nalakováno a sníženo decentně

18:11:23
10.02.2012
10.02.2012

StepaNoFUN
-> Bery: Jeli jsme včera, ale z dálnice nakonec sešlo... Zdrželi jsme se v Praze (potřeboval jsem se stavit ještě v jednom obchodě kvůli reklamaci a cesta po Praze byla "úžasná", navíc idioti jedoucí 50 a míň na státovce když byla ta "kalamita" jsou na zabití) a žena se potřebuje prý učit na zejtřejší opravnou zkoušku z ekonomie... Sorry, že jsem nenapsal, že nedorazíme.
A jinak - lítal je špatný slovo. Jednička a max 1500ot., na lepších úsecích dvojkou do max 2000. Víc se nedá, protože bys udělal díru do střechy. Přece jenom zadní náprava bez jakýhokoli odpružení a umrzlý zoraný pole (byť krajem) není zrovna ideální kombinace...
A jinak - lítal je špatný slovo. Jednička a max 1500ot., na lepších úsecích dvojkou do max 2000. Víc se nedá, protože bys udělal díru do střechy. Přece jenom zadní náprava bez jakýhokoli odpružení a umrzlý zoraný pole (byť krajem) není zrovna ideální kombinace...
18:04:08
10.02.2012
10.02.2012

Bery
-> Stepan FUN: my vás včera čekali,dneska taky,protože jsem pak myslel,že jedete až v pátek a von si lítá po lese s autíčkem...:-)
17:39:12
10.02.2012
10.02.2012

Hurdis
-> Stepan FUN: Jo,v té době se pojízdné kusy s ustřiženým TP prodávali po pětistovce a litru rumu. Taky táta koupil dvě, v 99 co překáželi na sídlištích. Kromě jednoho šasí už myslím nic nemám.
E: špatně jsem počítal, 97 to bylo.
E: špatně jsem počítal, 97 to bylo.
17:28:11
10.02.2012
10.02.2012

StepaNoFUN
-> jarda.u1: Hlavně levnej. :-D Kdysi dávno (cca 15let) co jsme ho koupili za myslím 3tis. Kč... Za sedačkama řidiče uříznuto, místo zadního pera jsou 2 svařený jockely... Ještě přemejšlím, že do toho nacpu nějaký topení. :-)
17:26:01
10.02.2012
10.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Stepan FUN: hustý)
17:25:03
10.02.2012
10.02.2012

jarda.u1
-> Stepan FUN: dobrej pick-up 

17:23:18
10.02.2012
10.02.2012

StepaNoFUN
Něco málo jsme přivezli. Ale byla to "zkušební jízda", takže jsme to nepřeháněli. Fotka je až v průběhu skádání. Ten vlek byl plnej cca do 1,5 násobku vejšky sajten. Zítra pokračování.
17:21:02
10.02.2012
10.02.2012

StepaNoFUN
Po dlouhý době v průběhu minulýho týdne zprovoznil "hajtru", vystříhal veškerou elektriku (která byla stejně nefunkční) mimo kontrolky mazání a dobíjení, dobíjení zprovoznil... A dnes menší vejlet po loukách a polích do vedlejší vesnice na dřevo. Toho idiota, kterej (bez povolení - ověřeno na OÚ) rozoral obecní cesty bych chtěl dostat do ruky. :-/ Takhle jsem myslel, že přijdu o ledviny.
16:40:04
10.02.2012
10.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: nikoliv,jen nabízeli a chtěli poradit....nic ze mě netahali


16:33:52
10.02.2012
10.02.2012

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: To byly volavky, dealere.
16:17:15
10.02.2012
10.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
koukám kdo to před barákem a oni městský policajti...tak jdu ven co mám za problém a on mi jeden nabízí gratis zadní sedačky z rapida a ptá se mě na brzdový bubny na rapida)))
14:34:15
10.02.2012
10.02.2012

Peťo_120gL_NZ-sk
celé za 3 € ? a budiš svetlo do garáže ! 

23:43:31
09.02.2012
09.02.2012

Zazaa
-> myschaak AZNP K.Hora: no ono to ma cele prumer jen 120mm takze to trochu klame :)
navic z druhe strany je jeste osazeni na kotouc
navic z druhe strany je jeste osazeni na kotouc
23:10:35
09.02.2012
09.02.2012

palinator
-> myschaak AZNP K.Hora:
Dneska jsem jel Vectrou přes tvojí domovinu zase na Ono mimo jiné zaplatit ten kanystr. Pak jsem taky zase oživil vůz s náhonem na tu správnou stranu a udělal jsem si po Chvaleticích exhibici na gumách M+S (moře + slunce). Vyjel jsem s nima kam jsem chtěl, ale občas jsem musel chtít několikrát za sebou.
Sůl se na Chvaleticku moc nenosí, takže jsem jen ometl tu silnovrstvou sněhovou lazuru a šup zase do vymrzlý garáže.
Dneska jsem jel Vectrou přes tvojí domovinu zase na Ono mimo jiné zaplatit ten kanystr. Pak jsem taky zase oživil vůz s náhonem na tu správnou stranu a udělal jsem si po Chvaleticích exhibici na gumách M+S (moře + slunce). Vyjel jsem s nima kam jsem chtěl, ale občas jsem musel chtít několikrát za sebou.
Sůl se na Chvaleticku moc nenosí, takže jsem jen ometl tu silnovrstvou sněhovou lazuru a šup zase do vymrzlý garáže.23:09:05
09.02.2012
09.02.2012

castrol
-> francomk: gratulacia
23:04:36
09.02.2012
09.02.2012

Fén
-> Zazaa: Z toho by byl pěkný stojan na vánoční stromek. :o)
23:01:30
09.02.2012
09.02.2012

francomk
...dnes konečne úspešne zdolal skúšku z Mechaniky tuhých a poddajných telies


22:08:29
09.02.2012
09.02.2012

castrol
-> Lukky_sk: tatra by sa mestila ale ten travnik potom 

22:04:18
09.02.2012
09.02.2012

Lukky_sk
-> Matthes, záškodník z TechWebu 09.02.12 20:32:55: kebyže neviem čo za profesiu vykonáva tak by ma neprekvapilo že parkuje služobákom doma... ešte že nerobí u hasičov :))
21:51:06
09.02.2012
09.02.2012

Arnold
-> Zazaa: 5-6 cm????
21:49:24
09.02.2012
09.02.2012

Bucin
-> Zazaa: zajímavý válečky kolik to má ?
21:45:43
09.02.2012
09.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Zazaa: decentní šířka

21:42:36
09.02.2012
09.02.2012

Zazaa
podlozky a hroooomadu spon :)
21:35:39
09.02.2012
09.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: noviny jsou zaimpregnovaný syntetikou
a za další mi ta sůl na tomhle absolutně nesere
a za další mi ta sůl na tomhle absolutně nesere20:44:02
09.02.2012
09.02.2012

francomk
-> castrol: Tažky frajeeer! 

20:35:23
09.02.2012
09.02.2012

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
to nikto nebol doma len segra
to nikto nebol doma len segra

