
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
10:08:41
05.02.2012
05.02.2012

MOLSO
A dnes som vytiahol ta tu kurvu odlomenu 

10:08:06
05.02.2012
05.02.2012

MOLSO
Toto som včera urobil po prdnutí lanka - kamosi zo mna nechapali
ze naco mi je 5 centov reku uvidis 
ze naco mi je 5 centov reku uvidis 
10:06:01
05.02.2012
05.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Jarda/felda: ajaj,to já měl z lesa za vyčištění,teď dodělávám trámy co zůstaly po stodole
01:03:00
05.02.2012
05.02.2012

Jarda/felda
-> doly120: už se vyptávali kde beru dřevo
ještě že mam ten vlastní les 
ještě že mam ten vlastní les 
00:26:52
05.02.2012
05.02.2012

Jarinko
Repas plus nejaké úpravy...
22:21:32
04.02.2012
04.02.2012

doly120
-> Jarda/felda: ale copak? :)
Taky nás kdysi chytli policajti,pokuta byla docela mastná
Taky nás kdysi chytli policajti,pokuta byla docela mastná

22:14:18
04.02.2012
04.02.2012

Jarda/felda
-> myschaak AZNP K.Hora: škoda že už nemůžu dělat dřevo
sem pod dohledem příslušníků 
sem pod dohledem příslušníků 
21:13:50
04.02.2012
04.02.2012

palinator
-> myschaak AZNP K.Hora:


21:09:51
04.02.2012
04.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: já bych to řešil biolihem...mám skladem,pak už stačí jen jiskra

21:02:59
04.02.2012
04.02.2012

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Akurát je mnohem lepčí mít sirku, než zdechlý zapalovač bez plynu. Ale ženské za úpravu řas a obočí platí, takhle je to gratis. :-)
20:48:06
04.02.2012
04.02.2012

GIRRI
ja dnes brousil
20:42:56
04.02.2012
04.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis:
jojo
jojo
20:16:15
04.02.2012
04.02.2012

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Taky dřevo, ale rovnou na hromadu s pár deci naturalu. V tomhle počasí, kdy jsou baráky zabedněné, ideální. Nikomu to nevadí. Vagon roští a starých prken co mi překáží po kácení a bourání od léta je pryč.
A železo na hromadu na odvoz rovněž, snad naše sběrna v týdnu nezamrzne.
A železo na hromadu na odvoz rovněž, snad naše sběrna v týdnu nezamrzne.
19:01:00
04.02.2012
04.02.2012

suri
-> Kaprof: to je vul
18:44:09
04.02.2012
04.02.2012

Kaprof-Pisařík
-> palinator: Kaviarovy toasty 

18:42:59
04.02.2012
04.02.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
ráno na 8mou pro barvu(pikoun sic chytil na drc ale dlouho to rozkuckával -20), pak výlet za Koberovice, podívat se na spící LR(nastartovat přez baterku z traktoru a vypustit slabej fridex -25) pujčit si novou Satu a hurá na Katlovskou základnu a ted se akrát dostříkal jedno rápo, foto niet, bo foťák zůstal v praze

18:42:20
04.02.2012
04.02.2012

palinator
Včera jsem zjistil, že baterka ve VeBe už neni to, co bývala. Zároveň bych měl dostat patent na blbost.
Řekl jsem si, že si udělám ve volným čase, kterej jsem nemohl kloudně jinak využít, noční bruslení. Tak jsem si s Vectrou posvítil dálkama na led. Jednou jsem si už takhle čtvrt hodiny svítil v garáži a nastartovala bez zaváhání. Tak jsme bruslili ještě s kámošem asi půl hodiny, pak mi kámoš řikal, jestli ty světla nesvítěj míň. Tak jsem mu řek, ať to radši natočí a samozřejmě jen cvak startér a nic.
Auto nebylo možný od rybníka vytlačit, tak jsem přijel s dalším autem a improvizovanejma "startovacíma" kabelama v podobě 10qmm Cu lanka.
Kamarád mi pomohl na svorkách káble přidržet, chvíli jsem to nechal dobít a pak paráda, nastartovalo to jak brus.
Řekl jsem si, že si udělám ve volným čase, kterej jsem nemohl kloudně jinak využít, noční bruslení. Tak jsem si s Vectrou posvítil dálkama na led. Jednou jsem si už takhle čtvrt hodiny svítil v garáži a nastartovala bez zaváhání. Tak jsme bruslili ještě s kámošem asi půl hodiny, pak mi kámoš řikal, jestli ty světla nesvítěj míň. Tak jsem mu řek, ať to radši natočí a samozřejmě jen cvak startér a nic.
Auto nebylo možný od rybníka vytlačit, tak jsem přijel s dalším autem a improvizovanejma "startovacíma" kabelama v podobě 10qmm Cu lanka.
Kamarád mi pomohl na svorkách káble přidržet, chvíli jsem to nechal dobít a pak paráda, nastartovalo to jak brus.17:01:32
04.02.2012
04.02.2012

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem šel odvést železo ale i výkupna asi zamrzla....tak odpo chvíli dříví ale seru na to,jdu třidit díly co jsem nasbíral do pokoje za dva roky
15:55:18
04.02.2012
04.02.2012

Radek Retro eLeSo
něco se chystá 

10:39:39
04.02.2012
04.02.2012

suri
-> Tomáššš: no :-D
10:33:27
04.02.2012
04.02.2012

Tomáššš
-> suri: :D
20:21:46
03.02.2012
03.02.2012

suri
-> Tomáššš: pre nejakého 70 ročného by to kočka bola , dokonca nezadaná :D
20:17:37
03.02.2012
03.02.2012

Tomáššš
castrol 03.02.12 17:10:42 napsal:
suri: kde si bol ?za kočkami predsa ;)
suri: kde si bol ?za kočkami predsa ;)
17:12:28
03.02.2012
03.02.2012

castrol
-> suri: hej viem
17:11:22
03.02.2012
03.02.2012

suri
-> castrol: Sasinkovo ak vieš
17:10:42
03.02.2012
03.02.2012

castrol
-> suri: kde si bol ?
17:09:33
03.02.2012
03.02.2012

suri
-> Tomáššš: to je na západe, u nás ráno -20 a nemám fotku iba takto
16:53:29
03.02.2012
03.02.2012

Tomáššš
-> suri: to u vas je uz jar ci co ? ked ani kusok snehu nevidim ...
15:35:16
03.02.2012
03.02.2012

suri
konečne šťastne doma
12:31:33
03.02.2012
03.02.2012

osminohej
Opravil jsem spotrebaka, házel olej přes merku.
Hadice odvetravani byla v pohode, zamrzla zkondenzovana voda byla až v tělese vzduchoveho filtru.
Hadice odvetravani byla v pohode, zamrzla zkondenzovana voda byla až v tělese vzduchoveho filtru.
22:53:15
02.02.2012
02.02.2012

Radar
Dneska jsem pokračoval ve škrabání, vyndal přední nápravu, nádrž a vytáhl trubičku od spojky kterou jsem měl taženou vnitřkem :)
21:48:58
02.02.2012
02.02.2012

doly120
-> Zeke-ten šestý: co to řešíš? Stejně skončí technická,a vyhodíš to

21:43:12
02.02.2012
02.02.2012

palinator
-> Zeke-ten šestý:
V mrazu je to poměrně normální.
V mrazu je to poměrně normální.
21:33:14
02.02.2012
02.02.2012

Zeke-ten šestý
-> doly120: ted koukam na to video, zase tam dlouho svitilo to mazání, ale co už

21:31:13
02.02.2012
02.02.2012

doly120
-> Zeke-ten šestý: 

21:30:03
02.02.2012
02.02.2012

Zeke-ten šestý
-> doly120: black line? to je podobna plecka jako je to moje co ma najeto čtrvt mega?


21:22:55
02.02.2012
02.02.2012

doly120
-> Zeke-ten šestý: já byl v neděli na toci blacklina,chytnul na drc,stál víc jak měsíc

20:58:38
02.02.2012
02.02.2012

palinator
-> darklord:
WiFi jsme řešili dlouho, abychom se vyhli vrtání v baráku, když je po reko. Zkoušeli jsme routery, přijímače, antény, ale s více či méně stejně špatným výsledkem. Prostě ty 2 silnější stěny jsou moc. Konečně jsem spokojen a mohu využívat poměrně rozsáhlou domácí sít v plném rozsahu.
WiFi jsme řešili dlouho, abychom se vyhli vrtání v baráku, když je po reko. Zkoušeli jsme routery, přijímače, antény, ale s více či méně stejně špatným výsledkem. Prostě ty 2 silnější stěny jsou moc. Konečně jsem spokojen a mohu využívat poměrně rozsáhlou domácí sít v plném rozsahu.

20:51:56
02.02.2012
02.02.2012

darklord
-> palinator: jaj tak, no ty vole 

20:33:06
02.02.2012
02.02.2012

palinator
-> darklord:
Víš, v tom to právě je. Rok od přestěhování do baráku jsem měl připojení přes Wi-Fi a velice často mi ping na router ani nedorazil. Mimo to rychlost přenosu byla tragická - pod cca 5 Mb/s.
Na seznam.cz mám ping 14-15 ms.
Víš, v tom to právě je. Rok od přestěhování do baráku jsem měl připojení přes Wi-Fi a velice často mi ping na router ani nedorazil. Mimo to rychlost přenosu byla tragická - pod cca 5 Mb/s.
Na seznam.cz mám ping 14-15 ms.
20:19:34
02.02.2012
02.02.2012

darklord
-> palinator: no este aby na lokalke boli pingy nad 1ms
skus radsej nieco do sveta
skus radsej nieco do sveta20:18:09
02.02.2012
02.02.2012

Zeke-ten šestý
-> Jarda/felda:
tohle bylo taky studený
tohle bylo taky studený
20:07:08
02.02.2012
02.02.2012

Jarda/felda
-> Zeke-ten šestý: takhle mi hulí studenej diesel


20:02:59
02.02.2012
02.02.2012

palinator
Pro někoho normál, pro někoho VYSVOBOZENÍ a odpojení se od bezdrátu. 

20:02:29
02.02.2012
02.02.2012

jawa250 - zrušená registrace
Zeke-ten šestý: to sa mi lubi ako to huli, pekne jak taky dzojit to je fajneee, inač pekny formanek taky vyhuleny ,ale fajnovyy
20:00:14
02.02.2012
02.02.2012

Tony Outland
Dnešní zábava na 3 hodiny :)
Výměna Boileru ktery je zavěšeny nad schody ve výšce 4Metru..
PŘED A PO
Výměna Boileru ktery je zavěšeny nad schody ve výšce 4Metru..
PŘED A PO
19:55:15
02.02.2012
02.02.2012

Zeke-ten šestý
Po necelym mesici, co se s autem nikam nejelo, jsem myslel, ze v tehdle mrazech bude baterka vybita, a ono ne

A hulí to jenom malinko

19:50:39
02.02.2012
02.02.2012

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Když mažeš 4takt jako Warťase.
19:08:34
02.02.2012
02.02.2012

Bucin
zase jsem trochu pokročil na podložkách jen nemohu najít správnej vrták na závit 14x1,25

