-> Alenka:
To když jsme kupovali my, tak jsme šli po osvědčených motorech Briggs&Stratton - dle doporučení máme čínskej Weibang, kterej ale mile překvapí provedením, např. poměrně velký koš naplní až po okraj, což nebývá zvykem. To, že to má tlačítko, by pro normálního smrtelníka nebyla nevýhoda, je to určitá větší jednoduchost manipulace, ale na E85 to v 100% hold jezdit nebude. Radši upřednostním osvědčenou dlouhou životnost oproti přívěře.
E: nemyslím tím, že by s přívěrou byla nižší - radši B&S s čudlem, než Čínu s přívěrou