Tak po GO by s tim problém mít neměl. Jde jen o to, jestli by pro něj nebyl teoreticky lepší vyšší tlak hustšího oleje - vzhledem k jeho mechanické konstrukci.
-> Nwkt:
Když tam byl Castrol Magnatec 5W-40, tak to bylo cca 0,7l/1000, při cca 175 tkm když se ustřih kus ventilu, se udělala hlava a kroužky, tak to bralo cca 0,5l/1000 a nedávno jsem změnil oil na výrazně levnější Mogul Extreme 10W-40 a bere asi 0,3l/1000 (nalítáno 210 tkm). Pořád to ale není nic moc, dolevat za 3000 km litr. To by do Chorvatska a zpět na "nádrž" oleje nedojelo.







Uz druha v prdeli. Nevim co s tim. Mam tam nemrznouci smes samozrejme. Ze by nektere smesi neobsahovaly inhibitory proti korozi?

















