→ minno: Jo to je dost mozny, precijen muj motor mel najeto
uz 90 000, ty ho mas novej :)No áno nový už s takmer 60 000 km na krku








Tam furt smatlas a vypinas to rucne? :)áno presne tak
Ale obvykle keď je ráno zima, tak poobede už nebýva taký hic, aby bolo potrebné mať dokonale zavretý ventil.
Tam furt smatlas a vypinas to rucne? :)









zatim je teplo (zhruba +3°C) a zkousel jsem to jen asi 3 minuty na sytic v garazi a pak tak 300m kolem garaze. Chci, aby to topilo hezky rychle jako ve felde, protoze vetsinou jezdim kratky trasy. Z toho behu na sytic byla teplota domku termostatu a trubicek pod topenim temer stejna.






























a 130ka s Ačkama jak hovado..



















