
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:46:07
29.11.2011
29.11.2011

tybicek
A ještě jedno foto vyleštěného MTX.

19:44:18
29.11.2011
29.11.2011

tybicek
Výsledek odpoledního zkrášlování nového MTX.

19:41:35
29.11.2011
29.11.2011

alpin
-> Arnold: jasné

19:22:34
29.11.2011
29.11.2011

Arnold
-> alpin: tak gratulace chlape a poradne to projed


19:21:21
29.11.2011
29.11.2011

darklord
-> myschaak AZNP K.Hora: to mi pripomina nasu dnesnu jazdu s kolegovou 924kou na tri valce... chudak odisli mu kruhy, v Brne sa po presune zhorsila smogova situacia 
http://www.youtube.com/wa tch?feature=player_detailp age&v=WjqSXh4GPo0#t=31 s

http://www.youtube.com/wa tch?feature=player_detailp age&v=WjqSXh4GPo0#t=31 s
19:19:07
29.11.2011
29.11.2011

Fén
-> myschaak AZNP K.Hora: Kam se na to hrabu s řezáním pneumatiky flexou. :o))
19:12:48
29.11.2011
29.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem vytvářel nadměrné hodnoty smogové situace)
MAN TGA 480))))))
MAN TGA 480))))))
15:30:50
29.11.2011
29.11.2011

castrol
-> suri: tos aj ja
15:29:28
29.11.2011
29.11.2011

suri
-> castrol: ja som s ním v kontakte furt tak nemusím
15:27:35
29.11.2011
29.11.2011

castrol
-> suri: to sa nepytaj mna ale alpina
15:26:52
29.11.2011
29.11.2011

suri
-> castrol: prosímťa z čoho stresy ...
15:26:42
29.11.2011
29.11.2011

castrol
-> alpin: si si nieco pleskol 

15:25:39
29.11.2011
29.11.2011

alpin
-> castrol: nie ! prisám vačku že som bol kludný
15:25:12
29.11.2011
29.11.2011

castrol
-> alpin: aj si ranajkoval na wc
............ a to bolo stresu och joj
............ a to bolo stresu och joj15:23:33
29.11.2011
29.11.2011

alpin
-> Kaprof: dík
-> suri: dík
-> castrol: nebolelo , test - 55 , cvičisko super , a na jazde som si nevšimol kvôli A stlpiku auto naproti tak mi ištruktorka dupla na brzdu ale policajt si to nevšimol tak sme boli ticho

-> suri: dík
-> castrol: nebolelo , test - 55 , cvičisko super , a na jazde som si nevšimol kvôli A stlpiku auto naproti tak mi ištruktorka dupla na brzdu ale policajt si to nevšimol tak sme boli ticho

15:13:42
29.11.2011
29.11.2011

castrol
prva faza este nieje hotovo
15:12:52
29.11.2011
29.11.2011

castrol
-> alpin: perfektne chlape a ani to nebolelo co
15:04:56
29.11.2011
29.11.2011

suri
-> alpin: gratulujem
13:14:24
29.11.2011
29.11.2011

Discovera
-> J3STER: Ba že
za litr kvalitka v 96 kouscích
a držák
za litr kvalitka v 96 kouscích
a držák
12:43:00
29.11.2011
29.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> alpin: Gratulace 

12:34:30
29.11.2011
29.11.2011

J3STER
-> Discovera: Vidím že máš taky golu od ATX.

12:31:56
29.11.2011
29.11.2011

J3STER
-> alpin: Ježišmarjááá


12:13:48
29.11.2011
29.11.2011

alpin
urobil vodičak 

09:05:05
29.11.2011
29.11.2011

Discovera
-> jarda.u1 28.11.11 21:34:58: To víš přeci nebudu vymýšlet už vymyšlené
Když to funguje
Když to funguje
08:42:11
29.11.2011
29.11.2011

Discovera
-> palinator: Alusil má bezvadnou vlastnost od klasického al plechu....neoxiduje a nedrží se na něm prach a barva hliníku je pořád stálá. Přitom chladič plní pořád na 100% svou funkci...jinak bych se na to vykašlal. Lak a jim podobné samozřejmě nepřipadá v úvahu
Jen chci aby to něco vydrželo...

Jen chci aby to něco vydrželo...
07:42:28
29.11.2011
29.11.2011

Jozka
-> Radar: Tak tak. Nejtěžší je se odhodlat - a pak během tý dlouhý doby "neztratit cílovou vizi" 

22:30:41
28.11.2011
28.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Ano- táhnout to naprosto opačným směrem...To je kutnohorské ! :-)
22:07:48
28.11.2011
28.11.2011

palinator
-> myschaak AZNP K.Hora:

-> Discovera:
Já jsem si přečet až potom, co to Alusil je, tohle teda asi nebude takovej problém, ale já zastávám názor, že chladič chladí nejlépe tenkými stěnami. Mimochodem, to ošetřuješ proti oxidaci nebo jen aby to mělo lepší vzhled?

-> Discovera:
Já jsem si přečet až potom, co to Alusil je, tohle teda asi nebude takovej problém, ale já zastávám názor, že chladič chladí nejlépe tenkými stěnami. Mimochodem, to ošetřuješ proti oxidaci nebo jen aby to mělo lepší vzhled?
22:02:36
28.11.2011
28.11.2011

Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Bohužel viděno po česku, tj. morbidněji. Nechat vizitku, ať se ozvou. Později.
Je to všude stejné.
Je to všude stejné.
22:01:11
28.11.2011
28.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Hurdis: Aby s vidinou penez dedouska presvedcili? 

21:59:56
28.11.2011
28.11.2011

Hurdis
-> madza: Najít syna/dceru.
21:58:40
28.11.2011
28.11.2011

madza
našel majitele 27 ročník a zeptal se, jestli eRko neprodá - řekl, že neprodá 

21:34:58
28.11.2011
28.11.2011

jarda.u1
-> Discovera 27.11.11 23:23:05: kdepak ja jsem to jen videl? 

20:34:20
28.11.2011
28.11.2011

Hurdis
myschaak AZNP K.Hora 28.11.11 20:03:09 napsal:
→ Kaprof: to je odvod tekutýho arzenu z draslovky přímo
na písák co máš u baráku)
Tak mi nějaký vysuš a dones krystaly. Pomelu si sám a začnu vozit na některá jednání vlastní šrot do turka.
A zbytek do skleničky do stolu (hned mezi kafe-moje, popel-doutníky, popel-teta Líba, vitamíny-
a rhodium-katalyzator) s popiskem káva-hosté. Pro případ, že by přilezli, zmetci.
→ Kaprof: to je odvod tekutýho arzenu z draslovky přímo
na písák co máš u baráku)
Tak mi nějaký vysuš a dones krystaly. Pomelu si sám a začnu vozit na některá jednání vlastní šrot do turka.
A zbytek do skleničky do stolu (hned mezi kafe-moje, popel-doutníky, popel-teta Líba, vitamíny-
a rhodium-katalyzator) s popiskem káva-hosté. Pro případ, že by přilezli, zmetci.20:32:10
28.11.2011
28.11.2011

vhml
-> Radar: vyser se na to dokud je čas :-D
20:31:48
28.11.2011
28.11.2011

Discovera
-> palinator: Ano:-) něco se ti nezdá? To není lak kolego:-) ale špicový hliníkový stříkaný "prašek" neaplikuji to poprvé :-)
20:13:33
28.11.2011
28.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: přece to nebudu kopat přes náměstí

20:06:20
28.11.2011
28.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: A proč teda vede na Polepy?:o)
20:03:09
28.11.2011
28.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: to je odvod tekutýho arzenu z draslovky přímo na písák co máš u baráku)
18:36:36
28.11.2011
28.11.2011

afro100
-> Kaprof:


18:35:38
28.11.2011
28.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Co to tam proboha tvoříš za La Manche? :o)...Aspon děláš na svojí......dementní straně Labe :-P...
18:33:51
28.11.2011
28.11.2011

Tomáššš
-> castrol: ved to ,oni to tam aj tak napisu 

18:32:00
28.11.2011
28.11.2011

Hurdis
stepan 28.11.11 17:19:36 napsal:
→ myschaak AZNP K.Hora: A pod asfalt dávaj hlínu nebo
odpadky?
Odpadky a odpad z produkce čistých silikátových materiálů a těžby. Stejně jako holinky a hodinky. Z novinářského hlediska a žvanění u piva je lepší používat první termín.
Holt se zřejmě trochu pozapomnělo na důslednější průzkum celkového složení hydraulických oxidů a nebezpečí tvorby sekundárního ettringitu, případně dalších sekundárních minerálů.
→ myschaak AZNP K.Hora: A pod asfalt dávaj hlínu nebo
odpadky?

Odpadky a odpad z produkce čistých silikátových materiálů a těžby. Stejně jako holinky a hodinky. Z novinářského hlediska a žvanění u piva je lepší používat první termín.
Holt se zřejmě trochu pozapomnělo na důslednější průzkum celkového složení hydraulických oxidů a nebezpečí tvorby sekundárního ettringitu, případně dalších sekundárních minerálů.
17:57:29
28.11.2011
28.11.2011

suri
-> Tomáššš: vravím všeobecne nie o tebe , pokiaľ nič nevraví nedávam nič ale keď povie že je niečo menej závadné zle tak dám do vrecka a hotovo ...
17:54:49
28.11.2011
28.11.2011

castrol
-> Tomáššš: tak to auto keby bolo suche odspodu a bez hrdze tak to tam aj tak napisu
17:46:50
28.11.2011
28.11.2011

Tomáššš
-> castrol: to zase nie ale je tam korozia co ti zapisu vzdy :D tresnost a hadicku rurky to bolo vsetko
-> suri: takze som zgrlos ? iba za to ze som mu nedal zbytocne "20" eur ? co je jeho denny plat ?
-> suri: takze som zgrlos ? iba za to ze som mu nedal zbytocne "20" eur ? co je jeho denny plat ?
17:43:08
28.11.2011
28.11.2011

suri
-> Tomáššš: skôr myslím to ako sú ludia žgrloši dať 20eur do vačku , radšej pomenia trištvrte auta , zaplatia opravnú a na truc neprejdú na prešlú lekárničku
17:41:38
28.11.2011
28.11.2011

castrol
-> Tomáššš: tak to mas potom tabak vo fajnovom stave
17:40:49
28.11.2011
28.11.2011

Tomáššš
-> suri: to bolo bez namahy , jedine sa vymenili ziarovky ktore boli vypalene , snimas brzd a slo sa ...
-> castrol: necakal vybehol behom 5 minut ani to nie
za cca 10 minut som bol hotovy so vsetkym 
-> castrol: necakal vybehol behom 5 minut ani to nie
za cca 10 minut som bol hotovy so vsetkym 
17:34:53
28.11.2011
28.11.2011

Radar
-> Jozka: Pustil..zrovna dneska jsem si říkal jak je to deprimující...dva dny to budu rozkládat a dva roky dávat dohromady :)
