
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
14:57:43
20.10.2010
20.10.2010

Vojťas
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : vim vim, ale prachy jsou a v garazi kupa prace 

14:22:01
20.10.2010
20.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Vojťas: Věř, že takový prázdniny jsou příjemný max. první měsíc. 

13:37:23
20.10.2010
20.10.2010

Vojťas
-> castrol: jojo zitra si tam zavolam a kdyztak se tam zastavim, bylo to dost narychlo tak ze tak, ale prazdniny bych chvili bral
po trech letech turnusu 
po trech letech turnusu 
13:37:23
20.10.2010
20.10.2010

Bucin
-> VeTeV: Když přijdu za klientem a vidim českou to se tuška vždy zděsí kolik rušících formulářů bude vypysovat


13:28:00
20.10.2010
20.10.2010

castrol
-> Vojťas: pokial si doprace nezajdes osobne nema to az taki vyznam 

13:24:59
20.10.2010
20.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Vojťas: Takových ještě pošleš... bohužel většinou bez odpovědi. 

12:16:24
20.10.2010
20.10.2010

Petrson
-> koate: ä úspěšnost?? 1%

12:03:20
20.10.2010
20.10.2010

koate
-> Petrson: Asi tak..v pondělí jen skoro 25
11:55:16
20.10.2010
20.10.2010

Petrson
-> Vojťas: Já jich už poslal....
11:47:07
20.10.2010
20.10.2010

Vojťas
Poslal jsem svůj první životopis 

23:21:49
19.10.2010
19.10.2010

Xhanz
Tam máme nového člena rodiny – skoda-virt.cz/cz/.../138 520-rapid-130–1985–1/ Barva se mi teda přiznám moc nelíbí. Je to taková ta něco mezi bledě modrou a šedou. A navíc má na sobě dost nálepek. Technicky je na tom ale dobře. Zítra zkusím na světle udělat pár fotek.
23:20:33
19.10.2010
19.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Hurdis: To je speciální magnetická barva. 

21:08:00
19.10.2010
19.10.2010

Hurdis
14filip07 19.10.10 15:26:49 napsal:
konečne dorobené podlblatníky…
ešte ma čakajú
zadne
Ale na tomhle ti figurky držet nebudou...
konečne dorobené podlblatníky…
ešte ma čakajúzadne

Ale na tomhle ti figurky držet nebudou...
20:58:22
19.10.2010
19.10.2010

alpin
-> 105: to fakt netusim , ma asi 40 litrov , fakt neviem kolko zerie , ma digi ovladanie
20:10:46
19.10.2010
19.10.2010

tunerlada
Vojťas 19.10.10 15:33:15 napsal: → 14filip07: covece, sis spletl web ne?no jo to sou ti noví členové kteří si tu založí kartu s autem který už 3 roky nemají a pk dávaj na forum fotky něčeho co škodovku nevidělo ani z vlaku

20:09:42
19.10.2010
19.10.2010

myschaak AZNP K.Hora
včera jsem vyměnil domek termostatu na funu...jeden nátrubek byl nakřáplej proto ten únik...takže už to chlastá jen olej


20:08:09
19.10.2010
19.10.2010

krtik
MOLSO 19.10.10 20:07:19 napsal:
→ krtik:na užovke by sa to nestalo

no já si řikal
→ krtik:na užovke by sa to nestalo

no já si řikal

20:07:19
19.10.2010
19.10.2010

MOLSO
-> krtik: jj na modrej .... na užovke by sa to nestalo 

20:01:08
19.10.2010
19.10.2010

krtik
-> MOLSO: aha, a to se ti stalo na modré?
edit: ajo, znovu jsem si přečetl a už vím :-)
edit: ajo, znovu jsem si přečetl a už vím :-)
19:59:21
19.10.2010
19.10.2010

MOLSO
-> krtik: nie neviem ako je to origo urobene na emkách ale ja ma mzo smerovky kablik cez očko uchytený na hrnci svetla. Tam to zoxidovalo a neblikalo.
19:56:04
19.10.2010
19.10.2010

krtik
-> MOLSO: si to přepájel?
19:51:45
19.10.2010
19.10.2010

jerrom
Konečně přebral fotky z letního srazu VW...myslím, že je na co koukat. Jinak kvalitu fotek občas omluvte, pařilo slunce a kompakt to občas nepobral
jerrom.rajce.idnes.cz/201 0_08_21_-_Sraz_VW_Hosin
a fotky z Běšin
jerrom.rajce.idnes.cz/201 0_10_15_-_Besiny_podzim
jerrom.rajce.idnes.cz/201 0_08_21_-_Sraz_VW_Hosin
a fotky z Běšin
jerrom.rajce.idnes.cz/201 0_10_15_-_Besiny_podzim
19:48:54
19.10.2010
19.10.2010

Jarda/felda
-> VeTeV: já platim na feldu u Slavie 1880,- s dvouletým bonusem 

16:31:47
19.10.2010
19.10.2010

VeTeV
já si konečně, než nás všecky vyhoděj, nechal přepočítat ty zasraný povinný ručení u Český pojišťovny. No u Citruse mě to vyloženě potěšilo, i díky bouračce mnou zaviněné, kdy mě vyletělo povinko nahoru na 4800,- U Karkule už nebylo moc kam šahat, neboť jsem byl v podstatě kousek nad minimem - platil jsem 2000,- :-))
aktuálně tedy:
- Citroen Xantia, 1,8ka za 2904,- ročně s 35% bonusem (takže to půjde ještě dolu :-))
- Škoda 120 GLS - za 1800,- ročně s max bonusem
Za mě spokojenost
a pak že je Česká drahá 
aktuálně tedy:
- Citroen Xantia, 1,8ka za 2904,- ročně s 35% bonusem (takže to půjde ještě dolu :-))
- Škoda 120 GLS - za 1800,- ročně s max bonusem
Za mě spokojenost
a pak že je Česká drahá 
16:26:03
19.10.2010
19.10.2010

MOLSO
Dnes som bol prezuť zimnu gumu z buchnutého ráfiku na iný nepoškodený, nahodil som na modrú zimáky a zistil prečo všetci na križovatkách po mne zazerajú - nevlikajli mi predné blinkre zoxidovalo ukostrenie
robil som to asi hodinu.
robil som to asi hodinu.15:55:36
19.10.2010
19.10.2010

krup
Krupp 18.10.10 21:51:17 napsal:
→ m8rinek: Škodovky se odjakživa dělaly v Inventoru
:)
tak! ( kdybych si to pamatoval, tak bych taky obrázkoval :-)) )
→ m8rinek: Škodovky se odjakživa dělaly v Inventoru
:)
tak! ( kdybych si to pamatoval, tak bych taky obrázkoval :-)) )
15:53:40
19.10.2010
19.10.2010

krup
-> 14filip07: sakra mám je teď taky z nového spotřebáku dole, že bych si taky "zatunil"? :-))
15:44:40
19.10.2010
19.10.2010

castrol
Vojťas 19.10.10 15:33:15 napsal:
→ 14filip07: covece, sis spletl web ne?alebo auto
→ 14filip07: covece, sis spletl web ne?alebo auto

15:34:39
19.10.2010
19.10.2010

MATTESS
... a dobu

15:33:15
19.10.2010
19.10.2010

Vojťas
-> 14filip07: covece, sis spletl web ne?
15:26:49
19.10.2010
19.10.2010

14filip07
konečne dorobené podlblatníky...
ešte ma čakajú zadne
ešte ma čakajú zadne
15:06:56
19.10.2010
19.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Tuneman2 19.10.10 14:52:50: To lízátko tam asi moc dlouho držet nebude. 

14:56:33
19.10.2010
19.10.2010

Tomaso435
-> Tuneman2: to je tím lízátkem opřenej o obrubák
to já tam má ještě aspon 15cm

to já tam má ještě aspon 15cm

14:52:50
19.10.2010
19.10.2010

Tuneman2
O víkendu, Globus Olomouc....přistihl jsem jednoho člena :P...škoda že jsme se nepotkali osobně a nepokecali
14:52:35
19.10.2010
19.10.2010

vhml
Dělal jsem v Invetoru a NX7. NXko je o hodně dál a udělá ti cokoliv si vymyslíš. ALe zase Inventor je blbuvzdornej a naučí se ho každej za pár hodin.
07:12:20
19.10.2010
19.10.2010

105
-> alpin: ta chladnicka ma jakej odber?
23:04:12
18.10.2010
18.10.2010

krtik
-> alpin: 

23:02:46
18.10.2010
18.10.2010

alpin
-> krtik: presne tak
ono je to aj tak len cinska pomsta - yutong
ono je to aj tak len cinska pomsta - yutong
23:00:48
18.10.2010
18.10.2010

krtik
-> alpin: jo, tak nějaký káblík neřešíš 

22:56:16
18.10.2010
18.10.2010

alpin
-> krtik: ono je to aj tak spravene ze ked vypnes klucik tak ti vsetko zhasne to funguje , jedine co ide dalej su hodiny a chladnicka a to ti za noc dokaze vybit takze aj tak je to zbytocne prerabat

22:54:11
18.10.2010
18.10.2010

krtik
-> alpin: 

22:52:09
18.10.2010
18.10.2010

alpin
-> krtik: to nema cenu hladat , tam je milion kablov , iba sme vypli prud manualne taky otocnim vypinacom rovno pri baterke
22:36:58
18.10.2010
18.10.2010

krtik
-> alpin: a vybiji dal? když si nenašel?
22:24:30
18.10.2010
18.10.2010

alpin
-> krtik: v autobuse - zapina stikac , furt to vybijalo baterky 

22:21:57
18.10.2010
18.10.2010

krtik
alpin 18.10.10 18:30:24 napsal:
dnes som hladal hnedo ruzovy kablik cislo 149 od spnacky ku stikacu
ale vysral som sa na to
co to je za káblík?
dnes som hladal hnedo ruzovy kablik cislo 149 od spnacky ku stikacu

ale vysral som sa na to
co to je za káblík?22:14:07
18.10.2010
18.10.2010

m8rinek
-> afro100: a to zas jo, ja to kreslil jen tak, abych se to naučil, zadní kotouč teda ještě pro lepší představu nástrojaře...
22:13:51
18.10.2010
18.10.2010

Krupp
-> m8rinek: No hodiny, samotny model neni az takova hruza, ale merit to vsechno suplerou, odhadovat rozmery a pasovat aby to sedlo, to zabralo nejvic casu.
Jeste pro uplnost dodam ze tam chybi diry v paknach pro excentry, to co je videt jsou excentry prochazejici skrz :)
S inventorem delam protoze mam studentskou verzi (legalne zadara) a taky protoze jsem jeste nic jinyho nezkousel. V praci mame NX ale to je uplne jina liga. ProE si chci ale taky nekdy vyzkousel a naucit se.
Jeste pro uplnost dodam ze tam chybi diry v paknach pro excentry, to co je videt jsou excentry prochazejici skrz :)
S inventorem delam protoze mam studentskou verzi (legalne zadara) a taky protoze jsem jeste nic jinyho nezkousel. V praci mame NX ale to je uplne jina liga. ProE si chci ale taky nekdy vyzkousel a naucit se.
22:10:33
18.10.2010
18.10.2010

afro100
-> David29 18.10.10 22:07:04: no to urcite ne.ee
22:07:42
18.10.2010
18.10.2010

Krupp
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Spodni snad neni problem nandat takhle, ne? Horni bych dal nejdriv na pakny a pak to cele dal tam :) Ale do priste asi spravim, co kdyz ma pan cvicici taky skodovku? Prece nebudu riskovat zapocet :))
-> Kuladmin: Jo sou v obsahovem centru, ale nechce mi to ukazovat vsechny rady, hodi mi to jen jeden nebo dva rozmery.
Spodni snad neni problem nandat takhle, ne? Horni bych dal nejdriv na pakny a pak to cele dal tam :) Ale do priste asi spravim, co kdyz ma pan cvicici taky skodovku? Prece nebudu riskovat zapocet :))
-> Kuladmin: Jo sou v obsahovem centru, ale nechce mi to ukazovat vsechny rady, hodi mi to jen jeden nebo dva rozmery.
22:07:30
18.10.2010
18.10.2010

David29
-> m8rinek: Mno vidíš.... To já radši spim 

