skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:24:59
15.10.2010
15.10.2010

havlik
-> Lukaso358: ne to je jiná než sem tu inzeroval ale týhle je taky škoda bylo to lehce bouchnutý na řidičův bok jinak krásně zdravá užovka model 82 najeto asi 40tis zadni lemy jako novy
22:24:01
15.10.2010
15.10.2010

havlik
-> Pavel P..: za autovraky moc ne ale kdo se s tim má rozebírat na čistý železo navíc by stejně prudili že je na tom plastizol.
22:08:02
15.10.2010
15.10.2010

Pavel P..
-> havlik: dávaj hodně za železo?

22:01:53
15.10.2010
15.10.2010

Lukaso358
-> havlik: bílou nakonce nikdo nevzal?

22:01:09
15.10.2010
15.10.2010

havlik
-> Pavel P..: přesně eště tam je v očekávání GLSa a Simca 1301 special
21:58:59
15.10.2010
15.10.2010

Pavel P..
-> havlik: jasný, co jinýho s tim...

21:56:40
15.10.2010
15.10.2010

havlik
-> Pavel P..: všechno na obrázku je konečná jen z litra bude auto v té jiné kastli
21:55:26
15.10.2010
15.10.2010

Pavel P..
-> havlik: tak to nemá cenu zachraňovat... takže konečná? nebo bude jiná kastle?
21:52:24
15.10.2010
15.10.2010

havlik
-> Pavel P..: jj ta šedá:D tedka 3 roky stála na cihlách to auto je totálně na sračky
21:50:48
15.10.2010
15.10.2010

Pavel P..
-> havlik: ta béžová byla ta jak s sní byl kdysi na hrocháči? ta chudák dopadla
21:49:52
15.10.2010
15.10.2010

havlik
21:49:03
15.10.2010
15.10.2010

havlik
21:48:45
15.10.2010
15.10.2010

havlik
za poslední 3 dny
20:34:30
15.10.2010
15.10.2010

Tommy017
jsem tam našel spoustu různých druhlů hmyzu asi jsi udělám sbírku :D :D
20:32:30
15.10.2010
15.10.2010

alpin
-> Tommy017: co chovas holuby v kureni ?


20:31:42
15.10.2010
15.10.2010

Jumbo
-> Tommy017: Vidíš... Já čekal nějaký složitý technický systém a zapomněl sem, že je to Favorit, respektive Forman, takže stačí šroubovák...
20:28:36
15.10.2010
15.10.2010

Tommy017
normalně jsem vzal uzkej šroubovák a strčil ho do te škvýry napravo a ono to vyskočí
20:25:28
15.10.2010
15.10.2010

Jumbo
-> Tommy017: Jak se ta mrcha dá vyndat?
20:21:34
15.10.2010
15.10.2010

Tommy017
Trošku čistil :D foto před :D
19:52:25
15.10.2010
15.10.2010

MOLSO
-> alpin: nenašli lebo nehladali


19:40:22
15.10.2010
15.10.2010

alpin
-> Tomáššš: nasli mu vlecku

19:32:30
15.10.2010
15.10.2010

Tomáššš
MOLSO 15.10.10 12:34:26 napsal:
STK + EK
velika vdaka patri matulovi
a presiel si ? 
STK + EK

velika vdaka patri matulovi
a presiel si ? 
18:40:19
15.10.2010
15.10.2010

m8rinek
-> milano: kdysi jsem to vazil, ale uz si to nepamatuju, nicmene co jsem usporil jsem zas mnohem vic nacpal do kotouce...
18:35:20
15.10.2010
15.10.2010

milano
-> Josifek: take sfusovane pliesky pod vypinace som mal aj ja. spravne ma byt nad páčkou ON a pod NO.
-> m8rinek: kolko si usporil na hmotnosti? aj mna to čaká
-> m8rinek: kolko si usporil na hmotnosti? aj mna to čaká
18:29:45
15.10.2010
15.10.2010

m8rinek
-> Cába: vlastní výkres (kterej jsem ztratil), dvorní nástrojář...
18:27:34
15.10.2010
15.10.2010

Cába
-> m8rinek: hezky, kde ti delali ty naboje?
18:27:30
15.10.2010
15.10.2010

tonek.favo
Konečně jsem dodělal spotřebáka. Novej středovej tlumič výfuku, natřená podlaha, nový lanovody a oprava řazení za účelem zmenšení vůle. Vše se povedlo na výbornou, takže hurá na STK a pak už jen dát svoje autí do garáže 

18:24:25
15.10.2010
15.10.2010

Nwkt
-> m8rinek: 

18:24:08
15.10.2010
15.10.2010

m8rinek
Na takové té domácí brzdění...
17:34:15
15.10.2010
15.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Josifek: Nj, ale když jsou obě polohy zapnuto, tak se tomu ani nedá říkat vypínač, když to vypnout nejde. 

16:41:06
15.10.2010
15.10.2010

kamikaze
-> Josifek: A fungujou? Přecejenom stav zapnuto a zapnuto jde vyřešit propojkou

16:18:42
15.10.2010
15.10.2010

Josifek
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : netusim, ine sa kupit nedali :( spravne vypinace som hladal tyzden, nemali dokonca ani 4 On/OFF len dva, citim sa tuna jak v poslednej diere, nic sa neda zohnat...
15:38:48
15.10.2010
15.10.2010

petr s
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Na turbo
15:36:18
15.10.2010
15.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Josifek: Co je to za "vypínače", když v obou polohách je "ON" ?
15:19:51
15.10.2010
15.10.2010

Josifek
-> Vojťas: Posledny je nakrivo lebo som spravil velku dieru a nieje utiahnuty, vyriesi to podlozka...
14:56:35
15.10.2010
15.10.2010

Vojťas
-> Josifek: si ty vypinace moc netrefil teda, asi krivy pravitko co :)
14:48:59
15.10.2010
15.10.2010

Josifek
Vypinace na radio, podsvietenie a el. vetrak...
13:16:23
15.10.2010
15.10.2010

squalo
-> castrol: jednoznačne lebo to neznesiem ked ma obehne takato "seriovka" 

13:13:22
15.10.2010
15.10.2010

castrol
-> squalo: no mal by si nieco poriesit 

13:03:38
15.10.2010
15.10.2010

squalo
-> castrol: asi musim znova nastaviť predzapal 

12:56:24
15.10.2010
15.10.2010

castrol
-> squalo: ma to zostelovane 

12:34:26
15.10.2010
15.10.2010

MOLSO
STK + EK 
velika vdaka patri matulovi

velika vdaka patri matulovi

09:02:04
15.10.2010
15.10.2010

Gemini
treba si aj oddychnut, vyuzili sme krasne slnecne dni vo vysokych tatrach.....nadhera :)
21:06:15
14.10.2010
14.10.2010

haso
-> minno: to kvoli takym ako ja robia take "kontroly" nie kazdy mame novy motor 

21:01:38
14.10.2010
14.10.2010

koate
Nahodil sem tlakoměr,vyměnil čidlo teploty vody,nahodil domek čidla teploty oleje,vyměnil vn kabely.A jentak mimochodem náký zkušenosti s NGK R BKUR5ET10?
20:58:01
14.10.2010
14.10.2010

suri
-> minno: radšej byť ticho , prejde to prejde a hotovo , kecaj mu do toho neprejdeš a opakovať sa ti nebude chcieť 5x
20:57:09
14.10.2010
14.10.2010

minno
-> darklord 13.10.10 22:59:09: neboj :) len ma zaujímalo, ako sa EK má v skutočnosti vykonávať :) Dík za link. Už mám po EK, a bola to teda riadna fraška. Ani nemeral predstih a uhol zopnutia kontaktov, ani zvýšené otáčky motora nič, čisto len emisie na voľnobehu, a aj to do protokolu uviedli úplne kraviny. Nemal som náladu technikovi čokoľvek len vravieť.
15:55:13
14.10.2010
14.10.2010

zidlik
-> tunerlada: n dopadlo to tak že zase slíbil že mě to dá zejtra ve 4 hodiny u něj...vsadim se že tam nebude až tam přijedu nebo na mě bude čekat zase náký překvápko-> petr s: snad ne účetní mě všechno dala dokupy
15:46:56
14.10.2010
14.10.2010

petr s
-> tunerlada: Dá mu pokutu že neodvádí daně


