124995 příspěvků (zobrazeno 72701 až 72750) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
07:35:52 13.10.2010
MOLSO
-> zidlik:
07:24:37 13.10.2010
zidlik
udělal sem na spotřební 120 brzdy,čepy a zavařil utrženej stabilizátor a vtu ránu se začlo srát všechno vostatní-začal chcát z motoru nehorázně volej,nejdou vypnout světla a na volnoběh dobíjí jenom 12,4voltů...kdybych na ní nic nedělal tak udělám líp
22:10:56 12.10.2010
Karlos (WIO46)
-> ondrej.: To čelo, to je od jednoho místního blba se kterým je domluva jak s tatarem, co? A nakonec Ti to ani osobně nepředá.
Zima jak v morně v tom Bohumíně, ani na bazén dneska nejdu ......
18:24:44 12.10.2010
krtik
Zeke-ten šestý 11.10.10 19:46:47 napsal: → afro100: ten cerveny :D na LPG… to bude spotrebak, zadne
jine auto mit nebudu (krom rapida a cervene) vseho se jinak zbavim, prodam nebo
zapalim a je klid :D jiné auto mít nebudu...
jinak jsem koukal na TN.cz a ty si ten v černé mikině? v té kvalitě videa se toho moc nedá rozpoznat... (eště, že máš na virtu fotky, kdybys je tu neměl, tak vůbec nevim ) dost možno tam byl přepínač na kvalitu videa, no asi jsem nezaregistroval...
17:57:09 12.10.2010
Jindas
-> milano:
17:55:43 12.10.2010
milano
naši úplne najdebilnejší idiotní susedia na svete sa sťahujú. v sobotu vláčil idióta skrine, dneska stará vydra nakladala krabice. až sa odtrepú úplne celá ulica bude oslavovat. juchúúúúúúúúúúúúúúú
16:55:51 12.10.2010
Dušan
-> maca: to ja taky ne, ale ty vymlaceny silnie to je des
16:06:04 12.10.2010
gred
-> Zeke-ten šestý: eště tu zmiň ten krutodůležitopřísnej zvuk vejfuku
09:32:19 12.10.2010
VeTeV
-> Zeke-ten šestý: připomínáš mě matěje v době jeho největší slávy - hol jaký učitel takový žák
09:22:37 12.10.2010
Voplik
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nevěřim
23:19:26 11.10.2010
StepaNoFUN
-> Zeke-ten šestý: Tady byl taky trošku nemocnej jeden blatník, lemy v místě, kde byly ty původní plastový (ten nápad z Mladý Boleslavi shrnul Honza velice výstižně - nápad za 1, provedení za 5) a jedna bočnice vzadu. Jinak to vypadalo celkem zdravě... A nakonec to dopadlo takhle... No dovařený to už je, takže teď by to mohla bejt už rychlá akce. :-)
22:54:58 11.10.2010
Zeke-ten šestý
-> Stepan FUN: hele to asi zatim ne, je tam spatny jeden blatnik a jeste se neco najde :D ale ty tomu davas dobre :) drzim palce
22:52:10 11.10.2010
StepaNoFUN
-> Zeke-ten šestý: Trošku poléčí? Asi tak jako jsem se já pustil do svýho? :-)
22:43:22 11.10.2010
Zeke-ten šestý
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: ten cervenej? ten se trosku poleci a pak prave bude jako staly auto :)
22:20:17 11.10.2010
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Zeke-ten šestý: a co ten forman?
22:15:10 11.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Voplik: Nejlepsi auto prodal tobe a sam ma hovno