Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 72951 až 73000) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:56:34
07.10.2010
stika87 - Maschinenführer
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : mel puchyrky :) a sehnal sjem uplne stejnou barvu skoro novej tak jsme je vymenil ;-)
21:54:53
07.10.2010
haso
-> afro100: ok tak zoberem 6ky, snad ma jozky nezabije ze to nejde nasadit 3
21:54:18
07.10.2010
afro100
-> haso: jj ja len tak, keby si nevedel, ja mam 6-tky a nebol s nimi zasadnejsi problem, aspon tam drzia poriadne
21:53:03
07.10.2010
haso
-> afro100: vsak prave preto ze idem EPDM kupovat tak sa pytam 4 takze mam zobrat 6 alebo 8?
21:52:30
07.10.2010
afro100
-> haso: da sa pouzit aj 6mm (povodne tusim 7) ale nepouzivaj benzinove hadice, po mesiaci siaknu a je zasvineny cely kufor brzdovkou ... zozen EPDM, ma naboku modry pruh a ta vydrzi
upraveno 1x, naposled 07.10.2010 21:52:40
21:50:46
07.10.2010
suri
-> haso: vnútorný 7mm ale vyrába sa len 6 a 8mm tá 6 tam ide ztuha dať tá 8 zľahka
21:49:56
07.10.2010
haso
taky rychla otazka
jaky je priemer hadice ktora spaja HBV a nadrzku na brzdovku? dakujem
upraveno 1x, naposled 07.10.2010 21:50:07
21:49:15
07.10.2010
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> stika87 07.10.10 21:44:46: Co ti ten blatník udělal?
21:47:23
07.10.2010
stika87 - Maschinenführer
-> jarda.u1: moc se jim nahoru nechtelo. chudak octava pak mela co delat 50 km
21:46:17
07.10.2010
jarda.u1
-> stika87: peknej valnicek 4
21:46:17
07.10.2010
stika87 - Maschinenführer
slozeni. nalozeni stareho zeleza, prijezd domu a vyklidit garaz.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 07.10.2010 21:46:17
21:45:30
07.10.2010
stika87 - Maschinenführer
nalozeni kaminku a odvoz na chalupu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 07.10.2010 21:45:30
21:44:46
07.10.2010
stika87 - Maschinenführer
dneska nuda jen vymena blatniku na favu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 07.10.2010 21:44:46
21:38:21
07.10.2010
dominique
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Bláázen len to ne3 .Stopli som myslel že konec príbehu
21:35:34
07.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> dominique: Ajo ja jsem si nejak usmyslel, zes to zalozil...
21:30:57
07.10.2010
dominique
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Ne radšej ne ja som len nezávislý čitateľ6

ale niektoré príspevky fakt perly3
upraveno 1x, naposled 07.10.2010 21:33:13
21:28:59
07.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> dominique: Si to muzes otevrit 3
21:26:18
07.10.2010
dominique
Celý deň sranda skoda-virt.cz/cz/.../1201 94-rapid-cabrio-9

ale už mi to stopli8
21:24:25
07.10.2010
Fén
-> Kaprof: Jenom aby se náhodou nenašly na kůlně stopy po pilce. :o)
16:07:03
07.10.2010
Kaprof-Pisařík
-> colaczech: To mi připomíná jak se u nás lidi ze zámku scháněli po třech Pávech asi v únoru/ březnu a já je po roztatí sněhu našel pod kůlnou u skladu dílů páč ty idioti po ní tak dlouho chodili po střeše až na ně spadla i s metrem sněhu 3
upraveno 1x, naposled 07.10.2010 16:08:05
16:04:19
07.10.2010
colaczech
no dnes jsem neudelal nic okolo auta, ale zjistil jsem ze mame na balkone noveho najemnika, tusim je to zlaty bazant. No jestli se dovecera nezdekuje, tak na neho nabehnu a bude zverina3 3 Ne delam si prdel, samo ze bych to nerohl. A tady je foto z nokie 6230.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od colaczech vložen 07.10.2010 16:04:19
09:40:12
07.10.2010
Rooney - zrušená registrace
Rapik, byl na své poslední TK a kupodivu prošel, bez větších problému 2
22:11:53
06.10.2010
VeTeV
-> Pavel P..: pavlíku, vyho´d onu 130ku - nic to nevydrží 3 /ho´d mě jí za vrata ju? díky - stejně je to bezcený :-))/
22:02:43
06.10.2010
Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nevíš co mluvíš... už to nechlastej!
22:01:02
06.10.2010
Kaprof-Pisařík
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jo aha3 No nevim Já ho nepovažuji za špatný a měl bych ho v autě v pěkném stavu radši než momentalní nelegalní 136ku která mě pomalu přestává bavit...A to z důvodu oné nelegálnosti..
upraveno 1x, naposled 06.10.2010 22:03:02
21:59:35
06.10.2010
Klubko_
Matthes, záškodník z TechWebu 06.10.10 21:58:08 napsal: maly objem velky vykon.normalni šáde motor, co bys chtel 3
21:58:08
06.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: Ale notak, dyk sme to uz resili. Mas novou 130 z novych dilu? Nemas, tak co...

-> Kaprof: Je to naprd motor, nic nevydrzi 3

Na TSi seru to za chvili odejde... maly objem velky vykon.
21:55:30
06.10.2010
VeTeV
-> Kaprof: si četl - kroutí se blok a ještě jistě přidá praskající hlavy 3
21:53:26
06.10.2010
Kaprof-Pisařík
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tak odpovědi se evidentně nedočkám .:-))
21:52:33
06.10.2010
VeTeV
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak naval TSi 3
21:51:18
06.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: To je moc tezky. Ale nebyla by to prvni skodovka s TDi :-)
21:43:17
06.10.2010
VeTeV
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ty si passika postupne nastavis do kastle 742 - já vím.... a 1,9TDi bude taky? 3
21:36:41
06.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: Ja chci passika ale nepotrebuju ho, aby to stalo za to ho koupit...
21:36:27
06.10.2010
Shader
-> VeTeV: 3... já ani nevím co přesně v tom motoru je 3, sme to kdysi s tátou skládali. 3
21:36:00
06.10.2010
VeTeV
-> petr s: koukám... věci co fachají 30 let, záškodník odsoudí k zániku během pár minut...

-> Matthes, záškodník z TechWebu: nechceš si už koupit jinej vůz? 3
21:35:57
06.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> petr s: Jj47
21:33:44
06.10.2010
petr s
-> VeTeV: Záškodník je celej divnej
21:33:02
06.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV 06.10.10 21:32:04: Tve 3 A starteru voe 3
21:32:04
06.10.2010
VeTeV
-> afro100: nejlepší....

-> Shader: mě to povídej - má konfigurace je 120LS a nedám na něj dopustit - to jen Matthes má z tohoto motoru fóbii :-)) stejně jako z kyvky, origo altíku a pomalých origo stěračů 3
21:31:28
06.10.2010
Kaprof-Pisařík
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Mě by zajímalo co ti ta 130ka udělala..
21:30:39
06.10.2010
Shader
-> VeTeV: Se směješ3, ale ta 120 dobře tasííí 3
21:30:09
06.10.2010
afro100
-> VeTeV: a 120 LS este lepsi 1
21:29:30
06.10.2010
VeTeV
-> Matthes, záškodník z TechWebu: já myslel, že dle tebe jo - to je jedno, 120 je dobrej motor 4 3
21:28:39
06.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: 120 se nehrouti jak 130...
21:27:43
06.10.2010
VeTeV
-> Shader: tak bacha na kroutící se bloky - jak matýsek rád straší 3
21:26:29
06.10.2010
Shader
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Kdybych nemusel, tak to nedělám3 3 , ale 136 se bude připravovat do 130glj4

-> VeTeV: 3 3
21:21:08
06.10.2010
VeTeV
-> Shader: to je správné, vyhodil hliník do sberu a nasadit litinu 3

->Matthes: nová móda - návrat ke kořenům
upraveno 1x, naposled 06.10.2010 21:22:12
21:21:06
06.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Shader: Rad se sebeposkozujes?
21:20:02
06.10.2010
Shader
Přehdoil jsem motory ve spotřebáku... 120kový na místo 136kového!
20:32:25
06.10.2010
jaromír
dnes pedály...
mohlo by to bejt lepší..
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od jaromír vložen 06.10.2010 20:32:25
Extreme Tyres