ale celkem pekny 

ale celkem pekny 




ale jinak pekny ;-)









za chvíli tam ani ty pokladní sedět nebudou 















uplne te u toho vidim


já nevim co dělám špatně že mě neslyšej...řval sem na celej vobchodák všichni se tleměj a vona stojí 20cm vodemě a neslyší

- jako náhradník) a hlavně že to neplatím já. 















Nebo zrdcádkama ?
Přesahujou beskydy nějak výrazně obrys vozu ?


Jsem čeče zjistil, že už to mám v té malé garáži kvůli vytaženým blatníkům mezi futrama vrat nachlup. 

Je dobře, že zas makáš v sobotu jsem jel okolo fotit limuzínu, ale měl jsi zavřeno, jinak bych přibrzdil.













Tohle doufám




