Tak dneska mě potkala první kontrola PČR s Rapidem
brandýs nadLabem cca před hodinou, jel jsem sám, tak jsem byl jasnej.Klasika doklady a
dechová zkouška.Poté, co si auto oba obešli mi jeden povidá: máte to
pěkný, taky jsem měl Rapida…tak jeďte
udělali mi velkouradost
tak to jsi měl kliku na hodné benga




























