myslím že k tomu 3-vstvýmu barevnýmu pozadí budíků to bude pasovat
asi to tam zejtra naimplantuju.Jestli ale ty svý máš komplet-klidně tě jich zbavím

myslím že k tomu 3-vstvýmu barevnýmu pozadí budíků to bude pasovat
asi to tam zejtra naimplantuju.Jestli ale ty svý máš komplet-klidně tě jich zbavím





Docela blbinka,ale myslím si že to nevypadá vůbec špatně


kámoš mi taky říkal ať to nepočítám, ale pro zajímavost jsem si to spočítal, to na co jsem si vzpomněl nebo na to mám doklad.. a jako zajímavý no :D
vím že mám auto v cajku, jezdí tak jak má, líbí se mi.. tak co :)









ouuu 




ale až potom ked si to spočítaš

















Hlavne kdyz prasknes dverma... a nerikej ze jsi to zvladl vse sam























, přeci se bylo na co dívat. 

Tak kdyz sou dokola zapojeny...



