
-> petr s: moc široký... něco ve 185 nemáš? víc jak 5,5" disky nemám

-> matoo: nepohrdnul bych.... ale to ještě taky bude asi dost široký.. každopádně jestli máš fotku, pošli mi jí




















závidim















dobry job
vysokoškolák to se pozná 















už mě to počasí kydí

narval bych je do michelinky tahat penumatiky, hajzly intelektualský
ne kdepak hoši, je to važně na padnutí, až neuvěřitleně. já se ale lopotim nejen v garáži ale i kolem ní a to je teprve žrádlo, já letos nemusim nikam jezdit abych se opálil.uff, ještě 14 dní a snad bude klid.








natiahnute vyprane potahy, debordelizacia auta, nahadzany do kufra nejaky ten vercajk co obycajne nevozim, zajtra len umyjem auto zvonka a mohol by som mat pripravene na zraz :)
ja tam mam taky stary bimetalicky teplomer, a rucicka vypada ze ju ohne o horny doraz za 50°C






minulej víkend to byla rekontrukce jedné moji místnosti aby byla obavatelná - okopat,nová elektrika,doházet,perlink
a a lepidlem a štup. Na strop sádroš s vatou...užje obrousit,vymalovat plovoučku nebo lino.
a preco som to nehladal v googli ? Myslel som si ,ze mi tu skor napisete odpoved kym to ja najdem a nieco sa dozviem :D

dik za info :)