










pocasi vyslo suprove. Nebylo vedro a jen 2 prehanecky.








hlavne poradne pak vyblejt dutiny 




dnes a zítra se maká na podhledu cca 10x12m....už aby byla dílnička hotová

jj na leto jako stvorené











mluv jak ti zobak narostl!
ja som sa až zľakol že toi nie je Apple 

mluv jak ti zobak narostl!















tři blatníky obroušený z hrubýho kitu






nevidis jakyho ma stehovaka










