ja jsem udelal evidencku na zborenci z francie a ted se pokusim utvorit cosi na zpusob zaniku vyuziti vozidla... sklad dilu to bude tak nebudu ani moc kecat no...(chteji k tomu nejaky fotky ?)
jiank dedek na STK rikal jeste ze jste nechtel STK - to bych vas na dilnu ani nepustil - vypnete si to chrastitko pekelny a ukazte cislo... co to tam mate za gumy? ja uz na to radsi nebudu koukat - a bez zrcatka jezdit by jste taky nemel - hlavne ze to mate v kuzi :-)))
nacez jsem dal rec co a jak karkule a necislo motoru - tak rekl idelane az todle budete nejak na inspektorate rusit se jich optejte i na ten vas druhej zazrak, nechte udelat vymez a nam to bude jedno... jestli vam sedi tip a nemate tam nejaky takovydle chrastitko, tak jsme s tim spokojeny... ale jestli prijedete sem - ja si vas proklepnu
