Nebyl zrovna levnej

Nebyl zrovna levnej



Ne tedy od pana Takace... jen jsem si na to prirovnani vzpomenul.







luxuuus... tiše závidím 
























a hlavne dobre pohnojiť








Ve fabrice nejdřív montujou oba tlumiče spojené a až pak dávají nápravu

radost pohledet. Ten krvavej flek na feldim celnim skle od komara nebo ceho, kterej nesel umyt steracema uz me stval. Po 3000km uz to felda potrebovala.













(sorry vobec netusim v akom si rocniku)










