Nejbližší srazy a akce

datumnazevmisto
26.06. - 28.06.2026 Pohofest - sraz vozidel Škoda Přestavlky / Nabočany
24.07. - 26.07.2026 Felda meet no.7 Vlachovice Vrbětice
31.07. - 02.08.2026 6.Valašský Škoda Sraz Vrbětice , výletiště
12.09.2026 Veteráni navždy Janov nad Nisou, sokolovna
Další akce a srazy...

Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích

14:51:03
23.06.2026
Eidy
-> Sita: Jo tak jako součást zahrádky by to dávalo smysl.
  ... Identifikace dilu...
14:41:15
23.06.2026
Sita
[p#4147987] podle me se to dava k zahradce misto ty obycejny zahradkovy svorky. Ja tu zahradku mam a tohle by bylo dobry retro. Kdyby to nikdo nechtel, tak bych se toho ujal a pojisteni zaplatil 3

Ja jsem zatim videl jen tohle provedeni na blatnik: skoda-virt.cz/cz/.../6047 8-tahate-nekdo-se-sade-kar avan
upraveno 2x, naposled 23.06.2026 14:43:21
  ... Identifikace dilu...
14:35:48
23.06.2026
Eidy
-> Jumbo: Neeeee, šroubem nahoru. 4 Nemusíš ze mě dělat větší jelito, než jsem. 3
Střešní lišta je tak v půlce té plechové "základny". Ale třeba ta chybějící část je prostě tak natvarovaná, že to vyjde dobře. Musí bejt.
upraveno 2x, naposled 23.06.2026 14:39:17
  ... Identifikace dilu...
14:33:04
23.06.2026
palinator
-> Sita:
Ona prej neni uplně spolehlivá, tak se mi za ní nechtělo platit. Ale jsem na vážkách 3
  ... Elektromobilita
14:31:38
23.06.2026
Sita
[p#4147982] Uz jsem to nastavil, tohle bylo jen prvni nabijeni - pokus jestli se to umi nabit na 100%, vypnout nabijeni, jak dloho to bude trvat, ztraty, atd...

Mas rozchozenou nejakou aplikaci pro moznost nastavit si predehrati auta pred odjezdem? Nebo to je pro G7 jeste sci-fi?
  ... Elektromobilita

partnerské stránky + reklamy

Retro Škoda Family Fan Klub Skoda Vysoke Myto & Hradec Kralove
skoda ekatalog
Extreme Tyres