→ Pavel P..: → WMA – navigátor :):
abyste se neposrali vy dva
já taky tvrdil že je to na hovno takže tři 

já taky tvrdil že je to na hovno takže tři 















.to je fuška když člověk není lakýra

.na předních blatníkách je to takyno fuj

.jen potřebuju auto do kterýho sednu a pojedu a bude mít technickou a vypada trochu dobře.stejně ho do pár let třeba rozeberu a nechám už udělat pořádně ale spotřebák doma prostě žádnej není









.a to sem to konzultoval už.ale hele.bude to přelakovaný a bude to stejný jako vepředu

.na předních blatníkách je to taky




beztak jenom vytahaji měďěný na který narazí




tej mojej sestre

















no potěš, karbrce, tu kapka oleje z bloku, a už v tom zase lítáš





