
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:46:00
19.03.2012
19.03.2012

Pavel P..
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: mno... seškrábne do formy a bude mít dortík f metle

22:45:50
19.03.2012
19.03.2012

palinator
-> Klubko_ 19.03.12 21:07:45:
Ten otáčkoměr sice buguje, ale občas ukazuje přesně. To se mě moc nestává, já mám kyvadlo grand lux super.
Takže už mám připravený další 2 otáčkoměry na otestování (z toho jeden fungl nový).
A ten meziplyn - to by ses naučil, kdybys někdy jel ve V3S.
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Ničit vypínací ústrojí dvojím vyšlápnutím má fakt smysl.
Meziplyn při podřazování o x stupňů dávám, pokud na to mám čas a nepotřebuju extra brzdit motorem (než elektronika ve Vectře zase zjistí, že má zavřít benzín, tak už brzdit nepotřebuju
)
Ten otáčkoměr sice buguje, ale občas ukazuje přesně. To se mě moc nestává, já mám kyvadlo grand lux super.
Takže už mám připravený další 2 otáčkoměry na otestování (z toho jeden fungl nový).A ten meziplyn - to by ses naučil, kdybys někdy jel ve V3S.

-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Ničit vypínací ústrojí dvojím vyšlápnutím má fakt smysl.
Meziplyn při podřazování o x stupňů dávám, pokud na to mám čas a nepotřebuju extra brzdit motorem (než elektronika ve Vectře zase zjistí, že má zavřít benzín, tak už brzdit nepotřebuju
)22:43:26
19.03.2012
19.03.2012

Klubko_
-> FORM: ten šumák nechápu 

22:42:17
19.03.2012
19.03.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: amarouny?
22:40:55
19.03.2012
19.03.2012

Pavel P..
-> FORM: až jí ráno odkreješ tak z ní zbyde jen bublající škraloup

22:38:23
19.03.2012
19.03.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> FORM: žjuu, zas nějaká alchy,ie. zase se v tom vrtáte pane doktor?

22:32:28
19.03.2012
19.03.2012

FORM - zlomená ojnice
-> Matthes, záškodník z TechWebu: No kůži bych na to možná měl, ale motorku ne, s dvojhrnkem "dvěstěpade" by mě asi nevzali 

22:29:32
19.03.2012
19.03.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> FORM: Das se k Hells Angels?

22:28:51
19.03.2012
19.03.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Vsechno vidim, vsechno klasifikuju 

22:25:59
19.03.2012
19.03.2012

Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ceho ty si nevsimnes
asi jsme se o nej pokusil, ale evidentne se nepovedl
asi jsme se o nej pokusil, ale evidentne se nepovedl22:22:44
19.03.2012
19.03.2012

FORM - zlomená ojnice
Nacamraná nádrž se vyprázdnila sama, tak jsem jí dal šumák, uložil do vany, přikryl a teď bude dvě hodiny spinkat. Jen se mi zdá, že už malinko učůrává.
22:15:08
19.03.2012
19.03.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Ja se to naucil a pohoda. Obcas kdyz se nudim, tak radim nahoru s dvojitou spojkou a dolu s meziplynem
Ale dolu s meziplynem vzdy u kazdyho auta, pokud je velkej rozdil otacek.
Ale dolu s meziplynem vzdy u kazdyho auta, pokud je velkej rozdil otacek.22:14:18
19.03.2012
19.03.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Aha, tak co bylo to zvyseni otacek pred zarazenim dvojky?
21:42:22
19.03.2012
19.03.2012

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: já musím u MB taky meziplynovat z 5 na 4, jinak jde přes zuby. Opravdu myslím meziplyn..

21:39:28
19.03.2012
19.03.2012

Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu, Pivodak, Gryzly: to prekuchani na kulatej me asi ceka. I kdyz za jizdy na to moc necucim 
Meziplyn nebyl, to zatim neumim
anebo se na uceni meziplynu vykaslu a vymenim ten synchron 

Meziplyn nebyl, to zatim neumim
anebo se na uceni meziplynu vykaslu a vymenim ten synchron 
21:28:22
19.03.2012
19.03.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Davej vic plynu pri meziplynu. Jinak predpokladam, ze pri slapani na plyn mas pustenou spojku.
Me prekvapuje kolik lidi si mysli, ze kdyz slapnou na plyn, pri seslaple spojce, tak ze to je meziplyn
Me prekvapuje kolik lidi si mysli, ze kdyz slapnou na plyn, pri seslaple spojce, tak ze to je meziplyn

21:24:18
19.03.2012
19.03.2012

Gryzly
-> Klubko_: Otáčkoměr jednoduchý řešení. Vykuchat a dej tam pajšl z LUMELu, ten nelítá.
Email jsi četl? Nešel přesvědčit.
Email jsi četl? Nešel přesvědčit.
21:22:53
19.03.2012
19.03.2012

Pivodak
-> Klubko_: Ještě když jsem v autě měl tyhle budíky tak mi to dělalo něco podobného a nakonec se s toho vyklubal přerušený tištěný spoj.
21:21:39
19.03.2012
19.03.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Tyjo ten otackomer je uplne debilni. To kdybys na hridelku pripojil motorek, tak to bude vypadat uplne stejne 
Zlatej kulatej, takle neskace.

Zlatej kulatej, takle neskace.
21:19:00
19.03.2012
19.03.2012

Klubko_
-> Placko, Pivodak: jojo, ten točkoměr tady vždy osazenstvo pobaví
ale co s tím? Do toho jsem nijak nezasahoval.
ale co s tím? Do toho jsem nijak nezasahoval.21:16:17
19.03.2012
19.03.2012

Pivodak
-> Klubko_: Otáčkoměr=Fatal error

21:13:23
19.03.2012
19.03.2012

Placko
-> Klubko_: ty joo ale ta ručičká lieta jak utrhnutá z reťaze 

21:07:45
19.03.2012
19.03.2012

Klubko_
19:48:07
19.03.2012
19.03.2012

Tomáššš
-> castrol: neboj,budu aj lepsie fotky a aj hotove fotky :)
19:37:16
19.03.2012
19.03.2012

castrol
-> Tomáššš: jasne omrknem to 

19:33:44
19.03.2012
19.03.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Zeke-ten šestý: ser na to,lepší než kdyby to tahalo do protisměru

19:31:16
19.03.2012
19.03.2012

Zeke-ten šestý
mam dotaz, dnes jsem šteloval ručku na 120citce, jsou tam novy lanovody a komplet brzdy, kdyz jedu a zatahnu rucku tak auto zabocuje doprava, mám tedy pravou stranu trosku povolit? leva strana uz je utazena vic nez prava.... diky
19:18:50
19.03.2012
19.03.2012

majop3k
Bol som v reklamke
19:17:25
19.03.2012
19.03.2012

Tomáššš
-> castrol: ked tak mrkni FB tak je viac foto ale asi tiez kvalita nic moc
19:11:44
19.03.2012
19.03.2012

Tomáššš
šípka 120 l 18.03.12 19:04:56 napsal:
Babračka okolo hlavynemas to do kuzela nahodou ?
Babračka okolo hlavynemas to do kuzela nahodou ?

18:35:35
19.03.2012
19.03.2012

Bucin
postavil pastičku na myši
18:31:50
19.03.2012
19.03.2012

myschaak AZNP K.Hora
v sobotu pěna,včera pryskyřice...dneska kit a hned to má tvar)....jen ten odstín kitu je drobátko jinde :///
18:17:00
19.03.2012
19.03.2012

srnka - zrušená registrace
este nieje celkom hotova zajtra uz bude

16:41:17
19.03.2012
19.03.2012

Mr._Nosferatu
Tak já dneska vyměnil zadní bubny, i s ložisky na felicii
13:22:24
19.03.2012
19.03.2012

castrol
-> Kurier Grobar: pekna farba
13:10:56
19.03.2012
19.03.2012

MOLSO
-> Jirik_Tuňák 19.03.12 11:56:58:


12:00:56
19.03.2012
19.03.2012

Jozka
-> Jirik_Tuňák:
Dobrý.. Toho dokonce i znám..
Dobrý.. Toho dokonce i znám..11:58:51
19.03.2012
19.03.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Max 19.03.12 11:57:58: Bral sis sebou nějaký prášky? 

11:57:58
19.03.2012
19.03.2012

Max
-> Jirik_Tuňák: skoro :o))) kousek vedle...
jinak Thajsko, kromě Bangkoku jižní částa ostrovy. Tohle je konkrétně foto z Maya Bay, populární pláž z filmu Beach...
jinak Thajsko, kromě Bangkoku jižní částa ostrovy. Tohle je konkrétně foto z Maya Bay, populární pláž z filmu Beach...
11:56:58
19.03.2012
19.03.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
11:48:25
19.03.2012
19.03.2012

Jozka
Mrknul jsem se na svíčky.. a vyměnil. Něco asi bude špatně..
11:47:36
19.03.2012
19.03.2012

Kurier Grobar
3
11:47:07
19.03.2012
19.03.2012

Kurier Grobar
2
11:46:31
19.03.2012
19.03.2012

Kurier Grobar
včera sme boli s bigfavom za kolegom z BJ
11:34:09
19.03.2012
19.03.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> palinator 19.03.12 11:13:10: Na Mácháči. 

11:13:10
19.03.2012
19.03.2012

palinator
-> Max:
Pěkné, kde jsi byl?
Pěkné, kde jsi byl?

10:18:47
19.03.2012
19.03.2012

minno
-> Nwkt: -> palinator: skoda-virt.cz/cz/.../8850
-palubni-pocitac-pro-karbu
rator
10:11:04
19.03.2012
19.03.2012

Max
dneska ne,ale v pátek...jsem se vrátil od průzračnýho moře, bílýho písku a 35°C
naštěstí v pátek... takže se probírám mailama a vrácím se do pracovní reality
naštěstí v pátek... takže se probírám mailama a vrácím se do pracovní reality

10:08:23
19.03.2012
19.03.2012

palinator
-> minno:
Spotřebu na volnoběh odhaduju na cca 0,6-0,8 l/hod.
Spotřebu na volnoběh odhaduju na cca 0,6-0,8 l/hod.
10:04:35
19.03.2012
19.03.2012

Nwkt
-> minno: Teoreticky by to mělo ukazovat stejně 


