
















jábych je potřeboval přez celej dvůr abych na to najel 





















pavel pankac ma naprodej taky feldu 










.a ohnilý to zase moc není.pokud vím prodával si tady bílýho se shnilýma lemama a určitě to bylo načatý i u konců prahů jako je ten můj.já ho koupil ale ovšem za luxusní cenu






Chce to mít štěstí.













,skutěčnost byla trochu jiná


