Mantrabeach 23.08.10 20:42:56 napsal:
→ Tom.t – malej ale vychcanej překupníček: na co
další?nemáte už toho nějak moc?co s takovejma kupama rapidů?to za chvíli
bude okoukaný akorát.co takhle radši sehnat pěknou stovku a nebo užovku
či garde




se tady nad tím všichni roztékají slastí, přitom je to obyčejnej okoukanej rapid 





ale s kamošom sme dali náš rekord na sánkach :D

















ale ked to tak majitel chcel tak preco nie








































No vidíš to, jaxi mě nabudil 








