Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 49801 až 49850) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
17:11:36
16.01.2012
myschaak AZNP K.Hora
-> minno: lemy vůbec...beru to když je to na spotřebáka,já teda bych si to na auto nedal....ikdyž na funu je vlastně mám,ale origo1
17:06:37
16.01.2012
minno
-> myschaak AZNP K.Hora 15.01.12 16:17:15: sused má feldu rovnakej farby, lemy sa zdali byť ešte zdravé, no a ten hňup tam na jeseň namontoval lemy plastové3 Asi aby mu také zdravé aj vydržali.1 Nič proti plastovým lemom, ale keď ich tam dávať, tak aspoň poriadne prilepiť. A nie ako on ich prinitoval, mezi plastom a plechom fuga, a teraz sa mu tam akurát bude medzi tým zdržovať vlhkosť a soľ.10
16:17:41
16.01.2012
myschaak AZNP K.Hora
-> doly120: taktak
13:04:13
16.01.2012
castrol
-> Tomáššš: vela stastia pri hladani budes ho potrebovat, najst nieco v dnesnej dobe he fuska jedine do fabriky na 3roj smenu8
12:54:48
16.01.2012
lukáš008
vytvářím tabulky rychlostí pro převodovky felicií 6 pokud by měl někdo zájem pošlu 6
12:29:40
16.01.2012
majop3k
-> Tomáššš: ten pocit poznam, dneska to neni sranda7
12:26:02
16.01.2012
Tomáššš
-> Jožynek : vysledok = nic nenachadzam ... bol som v skusobnej dobre 8
12:14:06
16.01.2012
Jožynek
-> Tomáššš: a výsledok? si predsa mal robotu nie?
12:06:41
16.01.2012
Tomáššš
co som urobil ? hladal si robotu ... 7
11:49:47
16.01.2012
doly120
-> myschaak AZNP K.Hora: fabka má drahé díly no7
09:21:23
16.01.2012
myschaak AZNP K.Hora
-> Jarda: mechanicky v pohodě,čistá,plně funkční,bomba na 7let.sednout a jezdit...potřebovala auto teď,jinak bych se určitě měsíc zda poohlížel než bych vybral....karosařina 4 roky bez šáhnutí vydrží a pak se uvidí,lemy zatim tvar držej,nějakej pupínek tam určo bude,pátý dveře z lehka zevnitř u okna,měněná chladičovka,sem tam nějakej rozstřik....
-> Bobacz: jo to bude lepidlo na okna,ideál je je říznout i s plastama a rovnou dát nový3
-> Doly120: ideální auto na spotřebu a levnej provoz...chtěla fábii ale to jsem rozmluvil
08:36:30
16.01.2012
kachník
-> doly120: to je4
08:23:05
16.01.2012
Jozka
-> jezkos 14.01.12 20:58:14: Moc pěknej Escort.. Podobnýho, snad i stejnou barvu jsem před pár lety obdivoval na dovolený jen kousek vedle - v Chorvatsku..
08:11:33
16.01.2012
doly120
-> kachník: Aha :) Tak ta předešlá to musí být slušná paštika3
07:34:26
16.01.2012
kachník
-> doly120: lemy , levý vršek podběhu a jeden práh jsou na výměnu, ale zbytek se tváří schopně, nějaký to vařeníčko tam bude, ale je to na 1006789467% lepší než ta předešlá3
23:23:36
15.01.2012
rené
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Hezký. Tak to by se od půl pátý fakt stihnout nedalo 3 Tož hlavně že jsi sehnal povoz :)
23:14:12
15.01.2012
doly120
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: kastli si sehnal uplně bez koroze nebo lemy chycené?
23:06:25
15.01.2012
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: néééé, pickupem a Mára dorazil Cromou s podvalem za náma4
23:05:48
15.01.2012
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Nwkt: jooo, klídek, v 7 odjezd, před chvílí příjezd, přez 400km, ale hlavně že máma bude mít zdravou kastly a rapid je dokončovací fázi laku
22:53:20
15.01.2012
Pavel P..
-> Nwkt: jestli jel barkasem tak to teda nevim3 3
22:45:07
15.01.2012
Nwkt
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: 158 nedělní pohodička, žádnej stres co 3
22:44:08
15.01.2012
Apple STS Chvojkovice-Brod
dnes ráno odjezd z práglu do litvínova, odstrojit feldu na holou kastly na kolech, pak převoz kastle do práglu, naložení Zekeho rapida a odvoz na Katlovskou základnu , poté návrat na prágl, fajn klidná neděle5
21:31:08
15.01.2012
Tuneman2
-> Borin - Král tuzerů 15.01.12 21:05:57: vážně ftipné, máš pravdu, brzdiče z 1.6 ky jsem vytáhl a jsou tam z HGT i s chlazenými kotouči...a airbag?...naco..jak píšou ostatní, je to fiat...takže se to po ráně stejně poláme jak domeček z karet takže než abych skončil někde na lůžku do konce života to ať je radši po mě :) ...
21:16:45
15.01.2012
castrol
-> alpin: to bude v tom lepsiom pripade aspon ho nenamontuju do druheho auta
21:14:54
15.01.2012
alpin
-> castrol: prdne keď ma budú už na nosítkach ťahať
21:11:56
15.01.2012
castrol
-> alpin: mozno ani ie podla toho ako zareaguje aibag 3
21:10:15
15.01.2012
alpin
-> castrol: ak s tím drcnem tak si poležím veru
21:09:32
15.01.2012
OndraKrupi
-> Tuneman2: ob autodíly speedpro by měli tu krytku s klaksonem ne?
21:09:02
15.01.2012
doly120
-> Z.Korky: se divím,že ten zadní zvon je zdravý
21:08:36
15.01.2012
castrol
-> alpin: no jo fiat
21:07:47
15.01.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Borin - Král tuzerů: 3 3 3
21:07:31
15.01.2012
alpin
-> Borin - Král tuzerů: aj tak je to auto ako z papiera
21:05:57
15.01.2012
Borin - Král tuzerů
-> Tuneman2: to je vono...vyndej airbagy a nezapomeň vyhodit i přední brzdiče, ať to je pořádnej tuning...
21:00:19
15.01.2012
Z.Korky
Hrnec na tom je dobře.Zrzavělo to po předchozí opravě po bouračce.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Z.Korky vložen 15.01.2012 21:00:19
20:57:58
15.01.2012
Z.Korky
Dneska dopolko jsem pokračoval na felině v prášku
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Z.Korky vložen 15.01.2012 20:57:58
20:22:19
15.01.2012
Tuneman2
já si dnes to polozávoďákospotřebáka nahodil trošku rozumnější volantík než seriove kormidlo s pytlem, akorát řeším jak udělat klakson, neví někdo co to je za volant popř. jestli se někde dá sehnat ten střed?
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tuneman2 vložen 15.01.2012 20:22:19
19:56:39
15.01.2012
Tommyk
Já dnes udělal toto (obr.), nasadil ořech a namontil mezikus s čidlem pod filtr.
Zbývá to už jen zapojit, trošku víc dotáhnout protože to prolíná, dolít olej a umístit někam budík 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tommyk vložen 15.01.2012 19:56:39
19:23:09
15.01.2012
doly120
-> castrol: to vím,jednu sme kdysi měli doma,viz id :)
19:00:28
15.01.2012
suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to je kamarátov ja som to mal jemne čistejšie keď som robil rozvod
18:59:10
15.01.2012
castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ten tvoj ano to sa casto nevidi
18:58:37
15.01.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri: Muj bude mit taky ranec, ale kolik nikdo nevi :) Driv vypadal podobne.
18:57:47
15.01.2012
suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: toto má 93tkm ale podľa vzhľadu tak na tri výmeny oleja ale inak schopný
18:56:12
15.01.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
18:55:18
15.01.2012
suri
-> castrol: celý mr 97 do konca roka
18:54:34
15.01.2012
suri
-> MOLSO: ešte uloženka
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 15.01.2012 18:54:34
18:53:49
15.01.2012
castrol
-> doly120: uz niektora stara tvar mala mpi
18:52:49
15.01.2012
MOLSO
-> suri: 3 3 3 ja tolko nedavam celemu motoru ... hujda zakarbonovana
18:45:26
15.01.2012
suri
-> doly120: 4
18:44:18
15.01.2012
doly120
-> suri: Aha,díky za objasnění :-)
18:41:00
15.01.2012
suri
-> doly120: od začiatku 96tuším 3/96 boli už plastové termostaty
Extreme Tyres