
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
17:11:36
16.01.2012
16.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> minno: lemy vůbec...beru to když je to na spotřebáka,já teda bych si to na auto nedal....ikdyž na funu je vlastně mám,ale origo

17:06:37
16.01.2012
16.01.2012

minno
-> myschaak AZNP K.Hora 15.01.12 16:17:15: sused má feldu rovnakej farby, lemy sa zdali byť ešte zdravé, no a ten hňup tam na jeseň namontoval lemy plastové
Asi aby mu také zdravé aj vydržali.
Nič proti plastovým lemom, ale keď ich tam dávať, tak aspoň poriadne prilepiť. A nie ako on ich prinitoval, mezi plastom a plechom fuga, a teraz sa mu tam akurát bude medzi tým zdržovať vlhkosť a soľ.
Asi aby mu také zdravé aj vydržali.
Nič proti plastovým lemom, ale keď ich tam dávať, tak aspoň poriadne prilepiť. A nie ako on ich prinitoval, mezi plastom a plechom fuga, a teraz sa mu tam akurát bude medzi tým zdržovať vlhkosť a soľ.
16:17:41
16.01.2012
16.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> doly120: taktak
13:04:13
16.01.2012
16.01.2012

castrol
-> Tomáššš: vela stastia pri hladani budes ho potrebovat, najst nieco v dnesnej dobe he fuska jedine do fabriky na 3roj smenu

12:54:48
16.01.2012
16.01.2012

lukáš008
vytvářím tabulky rychlostí pro převodovky felicií
pokud by měl někdo zájem pošlu 
pokud by měl někdo zájem pošlu 
12:29:40
16.01.2012
16.01.2012

majop3k
-> Tomáššš: ten pocit poznam, dneska to neni sranda

12:26:02
16.01.2012
16.01.2012

Tomáššš
-> Jožynek : vysledok = nic nenachadzam ... bol som v skusobnej dobre 

12:14:06
16.01.2012
16.01.2012

Jožynek
-> Tomáššš: a výsledok? si predsa mal robotu nie?
12:06:41
16.01.2012
16.01.2012

Tomáššš
co som urobil ? hladal si robotu ... 

11:49:47
16.01.2012
16.01.2012

doly120
-> myschaak AZNP K.Hora: fabka má drahé díly no

09:21:23
16.01.2012
16.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Jarda: mechanicky v pohodě,čistá,plně funkční,bomba na 7let.sednout a jezdit...potřebovala auto teď,jinak bych se určitě měsíc zda poohlížel než bych vybral....karosařina 4 roky bez šáhnutí vydrží a pak se uvidí,lemy zatim tvar držej,nějakej pupínek tam určo bude,pátý dveře z lehka zevnitř u okna,měněná chladičovka,sem tam nějakej rozstřik....
-> Bobacz: jo to bude lepidlo na okna,ideál je je říznout i s plastama a rovnou dát nový
-> Doly120: ideální auto na spotřebu a levnej provoz...chtěla fábii ale to jsem rozmluvil
-> Bobacz: jo to bude lepidlo na okna,ideál je je říznout i s plastama a rovnou dát nový

-> Doly120: ideální auto na spotřebu a levnej provoz...chtěla fábii ale to jsem rozmluvil
08:36:30
16.01.2012
16.01.2012

kachník
-> doly120: to je

08:23:05
16.01.2012
16.01.2012

Jozka
-> jezkos 14.01.12 20:58:14: Moc pěknej Escort.. Podobnýho, snad i stejnou barvu jsem před pár lety obdivoval na dovolený jen kousek vedle - v Chorvatsku..
08:11:33
16.01.2012
16.01.2012

doly120
-> kachník: Aha :) Tak ta předešlá to musí být slušná paštika

07:34:26
16.01.2012
16.01.2012

kachník
-> doly120: lemy , levý vršek podběhu a jeden práh jsou na výměnu, ale zbytek se tváří schopně, nějaký to vařeníčko tam bude, ale je to na 1006789467% lepší než ta předešlá

23:23:36
15.01.2012
15.01.2012

rené
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Hezký. Tak to by se od půl pátý fakt stihnout nedalo
Tož hlavně že jsi sehnal povoz :)
Tož hlavně že jsi sehnal povoz :)23:14:12
15.01.2012
15.01.2012

doly120
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: kastli si sehnal uplně bez koroze nebo lemy chycené?
23:06:25
15.01.2012
15.01.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: néééé, pickupem a Mára dorazil Cromou s podvalem za náma

23:05:48
15.01.2012
15.01.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Nwkt: jooo, klídek, v 7 odjezd, před chvílí příjezd, přez 400km, ale hlavně že máma bude mít zdravou kastly a rapid je dokončovací fázi laku
22:53:20
15.01.2012
15.01.2012

Pavel P..
-> Nwkt: jestli jel barkasem tak to teda nevim


22:45:07
15.01.2012
15.01.2012

Nwkt
-> Apple STS Chvojkovice-Brod:
nedělní pohodička, žádnej stres co 
nedělní pohodička, žádnej stres co 
22:44:08
15.01.2012
15.01.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
dnes ráno odjezd z práglu do litvínova, odstrojit feldu na holou kastly na kolech, pak převoz kastle do práglu, naložení Zekeho rapida a odvoz na Katlovskou základnu , poté návrat na prágl, fajn klidná neděle

21:31:08
15.01.2012
15.01.2012

Tuneman2
-> Borin - Král tuzerů 15.01.12 21:05:57: vážně ftipné, máš pravdu, brzdiče z 1.6 ky jsem vytáhl a jsou tam z HGT i s chlazenými kotouči...a airbag?...naco..jak píšou ostatní, je to fiat...takže se to po ráně stejně poláme jak domeček z karet takže než abych skončil někde na lůžku do konce života to ať je radši po mě :) ...
21:16:45
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> alpin: to bude v tom lepsiom pripade aspon ho nenamontuju do druheho auta
21:14:54
15.01.2012
15.01.2012

alpin
-> castrol: prdne keď ma budú už na nosítkach ťahať
21:11:56
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> alpin: mozno ani ie podla toho ako zareaguje aibag 

21:10:15
15.01.2012
15.01.2012

alpin
-> castrol: ak s tím drcnem tak si poležím veru
21:09:32
15.01.2012
15.01.2012

OndraKrupi
-> Tuneman2: ob autodíly speedpro by měli tu krytku s klaksonem ne?
21:09:02
15.01.2012
15.01.2012

doly120
-> Z.Korky: se divím,že ten zadní zvon je zdravý
21:08:36
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> alpin: no jo fiat
21:07:47
15.01.2012
15.01.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Borin - Král tuzerů:


21:07:31
15.01.2012
15.01.2012

alpin
-> Borin - Král tuzerů: aj tak je to auto ako z papiera
21:05:57
15.01.2012
15.01.2012

Borin - Král tuzerů
-> Tuneman2: to je vono...vyndej airbagy a nezapomeň vyhodit i přední brzdiče, ať to je pořádnej tuning...
21:00:19
15.01.2012
15.01.2012

Z.Korky
Hrnec na tom je dobře.Zrzavělo to po předchozí opravě po bouračce.
20:57:58
15.01.2012
15.01.2012

Z.Korky
Dneska dopolko jsem pokračoval na felině v prášku
20:22:19
15.01.2012
15.01.2012

Tuneman2
já si dnes to polozávoďákospotřebáka nahodil trošku rozumnější volantík než seriove kormidlo s pytlem, akorát řeším jak udělat klakson, neví někdo co to je za volant popř. jestli se někde dá sehnat ten střed?
19:56:39
15.01.2012
15.01.2012

Tommyk
Já dnes udělal toto (obr.), nasadil ořech a namontil mezikus s čidlem pod filtr.
Zbývá to už jen zapojit, trošku víc dotáhnout protože to prolíná, dolít olej a umístit někam budík
Zbývá to už jen zapojit, trošku víc dotáhnout protože to prolíná, dolít olej a umístit někam budík

19:23:09
15.01.2012
15.01.2012

doly120
-> castrol: to vím,jednu sme kdysi měli doma,viz id :)
19:00:28
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to je kamarátov ja som to mal jemne čistejšie keď som robil rozvod
18:59:10
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ten tvoj ano to sa casto nevidi
18:58:37
15.01.2012
15.01.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri: Muj bude mit taky ranec, ale kolik nikdo nevi :) Driv vypadal podobne.
18:57:47
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: toto má 93tkm ale podľa vzhľadu tak na tri výmeny oleja ale inak schopný
18:56:12
15.01.2012
15.01.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri: Ten muj byl ulozenejsi teda
img.skoda-virt.cz/forum_u
pload/.../7_1_71114__2012-
01-06_17-59-18_51.jpg
img.skoda-virt.cz/forum_u
pload/.../7_1_71114__2012-
01-06_17-59-18_51.jpg18:55:18
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> castrol: celý mr 97 do konca roka
18:54:34
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> MOLSO: ešte uloženka
18:53:49
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> doly120: uz niektora stara tvar mala mpi
18:52:49
15.01.2012
15.01.2012

MOLSO
-> suri:
ja tolko nedavam celemu motoru ... hujda zakarbonovana
ja tolko nedavam celemu motoru ... hujda zakarbonovana18:45:26
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> doly120: 

18:44:18
15.01.2012
15.01.2012

doly120
-> suri: Aha,díky za objasnění :-)
18:41:00
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> doly120: od začiatku 96tuším 3/96 boli už plastové termostaty
