Opravdu super návštěva a těch 1000km za obě cesty k němu nelituju. Už se těším, až na jaře převodovku vyzkouším.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
18:39:34
15.01.2012
15.01.2012

kury
Dneska jsme si byli u pana Sixty pro novou převodovku. Super chlapík, ukázal nám hodně věcí v dílně, povyprávěl o převodovkách, o kolečkách, jak,co a kde dělá. Zjistil jsem, že ten tvrdej silent převodovky na speedpru dělá on. Ukázal nám např. jak vypadají špatně udělaná překalená kolečka od jiného výrobce, kde se vylomily zuby. Přišla řeč i na zde opěvovaného Čepka
Opravdu super návštěva a těch 1000km za obě cesty k němu nelituju. Už se těším, až na jaře převodovku vyzkouším.
Opravdu super návštěva a těch 1000km za obě cesty k němu nelituju. Už se těším, až na jaře převodovku vyzkouším.18:39:16
15.01.2012
15.01.2012

doly120
-> suri: Aha aha,máme doma feldu v kombiku a je to už nějaká přechodová verze asi,96rok,a už má termostat jak mpi,ale je to jednobodovka.
18:37:21
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> MOLSO: dávam im rok maximálne dva :-D
18:36:58
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> doly120: od 9/96 len mpi
18:35:29
15.01.2012
15.01.2012

MOLSO
výmena rozvodov v jednom hujdo BMM motore 

18:29:41
15.01.2012
15.01.2012

doly120
-> castrol: Ahá,já myslel že jednobodky se dělali pořád :) Díky :)
18:27:30
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> castrol: tých je práve kopa
18:26:00
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> suri: ked to nieje ovsem prekopavka
18:25:10
15.01.2012
15.01.2012

suri
-> castrol: že si taký istý
18:23:15
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> doly120: nova tvar je mpi
18:20:14
15.01.2012
15.01.2012

doly120
-> myschaak AZNP K.Hora: jak dlouho platí lpg? Je to jednobod nebo mpi?
A proč zrovna feldu? Za tu cenu by měla i jiné auto,jde ji o levný provoz a td? :) (ne že bych byl proti feldě)
A proč zrovna feldu? Za tu cenu by měla i jiné auto,jde ji o levný provoz a td? :) (ne že bych byl proti feldě)
17:38:30
15.01.2012
15.01.2012

Bobacz - zrušená registrace
-> castrol: uvidím, budu si s tím muset pohrát
Spíš to lepení zařizoval děda před těmi cca 2 lety, tak to bude zase řečí
Spíš to lepení zařizoval děda před těmi cca 2 lety, tak to bude zase řečí17:36:36
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> Bobacz: tak ich skus vylamat a opucovat tech benzinom
ale ak je to lepidlo na spoilere tak na to je aj odstranovac
ale ak je to lepidlo na spoilere tak na to je aj odstranovac
17:31:36
15.01.2012
15.01.2012

Bobacz - zrušená registrace
-> castrol: spíš kdyby ty lemy ulámal, tak mi stejně na autě zůstane to svinstvo. Lemy to mělo vyvařené před cca 2 roky 

17:29:25
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> Bobacz: nemusis vyrezavat len odtrhnes 

17:28:02
15.01.2012
15.01.2012

Bobacz - zrušená registrace
-> myschaak AZNP K.Hora: u mě taky nadejte ten den, kdy je budu muset, ale nejdřív musím najít odvahu
Spíš přemýšlím, jak je budu sundávat, protože to drží dost fest nějakým černým lepidlem a ani se to nehne, ale žadný silikon to není, co jsme viděl u ostatních
Prý to bylo někde v servise lepené
Spíš přemýšlím, jak je budu sundávat, protože to drží dost fest nějakým černým lepidlem a ani se to nehne, ale žadný silikon to není, co jsme viděl u ostatních
Prý to bylo někde v servise lepené17:26:46
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> maca: ja mam bez lemov nechces moju 

17:23:36
15.01.2012
15.01.2012

maca
-> castrol: proto hledám bez lemů...
17:18:47
15.01.2012
15.01.2012

Vojtisek
-> Jarda: strach mít nemusíš, pod nima asi není nic

17:17:33
15.01.2012
15.01.2012

castrol
-> maca: na felde nutnost skovavaju hrdzu
17:16:31
15.01.2012
15.01.2012

maca
-> myschaak AZNP K.Hora: ty odpadnou časem

17:15:09
15.01.2012
15.01.2012

Jarda - zrušená registrace
-> myschaak AZNP K.Hora: to je ta za 38 tis. kc? z tech plastu bych teda taky mel strach, co je podnima...
17:14:16
15.01.2012
15.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> maca: já taky...ale já s tim jezdit nebudu)....za čtyři roky je sundám až se budou dělat větší zásahy na karosařinu

17:12:10
15.01.2012
15.01.2012

maca
-> myschaak AZNP K.Hora: mam alergii na plastové lemy...
16:17:15
15.01.2012
15.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem jel se skorošvagrovou pro auto...lpg,tak jsme ho nakonec přivezli....
15:00:39
15.01.2012
15.01.2012

Radek Retro eLeSo
dneska pokračovaní v restaurování skládačky,neni to jako originál ale účel to splní
09:56:58
15.01.2012
15.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Plisek: sakra


02:58:47
15.01.2012
15.01.2012

darkstar93 - zrušená registrace
Tak nakolko sa mi nechce spať tak som sa nejako dostal ku prehrabávaniu v skriniach a objavovania vždy niečoho zaujímavé... no len čo som začal tak som objavil túto knižku.. zo začiatku som si hovoril že obyčajna knižka o obsluhe. no po otvorení sa odtial vysypala asi tona bločkov a ostatných papierikov.
prelistoval som až ku stranám poznámky a tam som objavil zas pre mna niečo dosť vzácne... kompletné záznamy o aute od kúpenia auta.. od kúpenia najmenšej hovadiky až po velké veci... pri každej veci dátum.. názov. cena. kto to vymienal atd. atd... každá vymena oleja... proste moc .
.čakal som že posledný dátum tam bude v nejakom roku 2000... no kdeže. :D.. posledný dátum 9.8. 2011 kedy bol menený ľavý brzdový valček za 7€ :D:D:D prečo mi o tomto oco nikdy nejako nepovedal :D.. ""na tej spodnej fotke sú tie záznamy. + ešte cca dve takéto strany :D
prelistoval som až ku stranám poznámky a tam som objavil zas pre mna niečo dosť vzácne... kompletné záznamy o aute od kúpenia auta.. od kúpenia najmenšej hovadiky až po velké veci... pri každej veci dátum.. názov. cena. kto to vymienal atd. atd... každá vymena oleja... proste moc .
.čakal som že posledný dátum tam bude v nejakom roku 2000... no kdeže. :D.. posledný dátum 9.8. 2011 kedy bol menený ľavý brzdový valček za 7€ :D:D:D prečo mi o tomto oco nikdy nejako nepovedal :D.. ""na tej spodnej fotke sú tie záznamy. + ešte cca dve takéto strany :D
22:08:12
14.01.2012
14.01.2012

Plisek
-> myschaak AZNP K.Hora: ale to ne někde se na ně nějaká finanční rezerva najde
21:19:18
14.01.2012
14.01.2012

Hurdis
-> jezkos: Krásná jednička. Super saloon?
21:08:04
14.01.2012
14.01.2012

palinator
Tak dnešní studenej start při 3°C s 5:1 poměrem E85 až napodruhý - poprvé jsem se nechal zmást falešným zápalem. Jinak žádná tragédie se nekoná, uvidíme, co ta spotřeba.
21:04:26
14.01.2012
14.01.2012

Radek Retro eLeSo
-> jezkos: krasavec!!!
21:00:55
14.01.2012
14.01.2012

jezkos
samozdřejmě taky na převodu
20:58:14
14.01.2012
14.01.2012

jezkos
právě jsme se vrátili ze Slovinska,byli jsme tam pro auto
20:51:38
14.01.2012
14.01.2012

Radek Retro eLeSo
-> myschaak AZNP K.Hora: já vim no,sry

20:10:47
14.01.2012
14.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Radek Retro eLeSo: 

20:05:55
14.01.2012
14.01.2012

Radek Retro eLeSo
makám na nosiči jak blaasen 

18:07:17
14.01.2012
14.01.2012

gim
ahoj panove jen rychlej dotaz, jakej maji vnejsi prumer vlozky do 105?
17:43:26
14.01.2012
14.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof:


17:31:06
14.01.2012
14.01.2012

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Pro mě za mě třeba si tam lej Repelent :o)....Já tam budu lejt co tam patří
17:20:32
14.01.2012
14.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: jojo,když koncernový auta uměj jezdit na alternativní paliva tak na PSA to radši nezkoušej,to je fakt)
17:09:33
14.01.2012
14.01.2012

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Já zapomenul že tve dva koncernové skvosty oplyvaji extremni spolehlivosti (Hlavně ten zelenej :o)...Nicmeně ja to myslel spíš ve smyslu učinosti E85...Holt nemám uberauto takže do něj sračky lejt nebudu :-)...
17:05:09
14.01.2012
14.01.2012

francomk
Dneska som povysával bordel z oboch BMM vozov 

17:03:42
14.01.2012
14.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: však to vím že se ti nechce těm vw motorům věřit,to je možná ten problém
PosratéSkurvenéAuta
PosratéSkurvenéAuta
17:01:45
14.01.2012
14.01.2012

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Tak mně se tomu jen nechce věřit :-)
16:55:47
14.01.2012
14.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: však jak píšu...tady v kh se učí na základce i matematika,ne jak za řekou


16:53:36
14.01.2012
14.01.2012

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Mně by jen zajimalo kolik Ti to v reálu opravdu bere...:) Ale laborovat s tim nehodlám byt to mám u rypáku...Jak by řekl Bajza-Jezdím pouze na Shell :o)
16:32:00
14.01.2012
14.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Jarda:
miluju smrad toho destilovanýho obilí z výfuku
miluju smrad toho destilovanýho obilí z výfuku
16:31:06
14.01.2012
14.01.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Plisek: kdybys mi je prodal tak si je nechám opravit sám a máš po problémech)
15:00:26
14.01.2012
14.01.2012

m8rinek
-> Tazi: nechápu podporu zlodějů, je to můj šrot a odvezu si ho sám, mam v každý garáži plastovou vanu asi na 50L a do tý šrot házim jednou za čas mi to za to kilo stojí...
