Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 51201 až 51250) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
20:34:43
15.12.2011
škodec
-> suri: no otazka je ci sa kona az vtedy ked uz je clovek na tom evidentne zle.
20:32:25
15.12.2011
suri
-> škodec: vidíš , ja vďačím nášmu zdravotníctvu za to že žijem ..
20:28:34
15.12.2011
škodec
-> suri: no tak ja mam zase opacne a realne. Ked som zazil ako sa chovaju a ake moznosti ma chory clovek tak to je na zaplakanie.
upraveno 2x, naposled 15.12.2011 20:32:09
19:04:07
15.12.2011
suri
-> škodec: ja mám skôr reálne skúsenosti a neprečítal som si niečo na nete a nedržal sa stáda ..
18:24:29
15.12.2011
škodec
-> suri: tak to budes asi to 1% z 99%
18:22:36
15.12.2011
suri
-> škodec: mám svojich dosť skúseností
18:21:48
15.12.2011
suri
-> castrol: ešte aby nie
18:21:43
15.12.2011
škodec
-> suri: spokojny so slovenskym zdravotnictvom? tak ty si potom nejaky utopista9
upraveno 1x, naposled 15.12.2011 18:22:01
18:19:00
15.12.2011
castrol
-> suri: ved ja mam tu pracu rad
18:14:16
15.12.2011
suri
-> castrol: nikto ťa nenúti , ja som sanitáka mal za vysnívané povolanie ale som natoľko sprostý že asi zostanem pri tom pri čom som najsprostejší - pri autách .
18:03:45
15.12.2011
castrol
-> suri: keby si tam bol kazdy den tak hovoris inac
18:02:10
15.12.2011
suri
-> castrol: ja som spokojný
17:10:25
15.12.2011
castrol
suri 15.12.11 10:49:56 napsal:
→ Luky.: funguje to ako vždy a ludí veľa
cize na velku 260
12:33:53
15.12.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> kejvl: Je to parádní. Moc se mi to líbí :-)
12:29:27
15.12.2011
Jozka
-> suri: Tak já taky ne.. ale raděj si třeba zaplatím soukromou masáž zad za pár set, nežli v čekárně dvě hodiny riskovat, že chytím chřipku a pak ještě v ordinaci, že mi najde nějakou chorobu, která se zatím ještě neprojevila - znáš to: "není zdravých, to jsou jen ledabyle vyšetření pacienti.." 3 3
12:17:12
15.12.2011
suri
-> Jozka: ja s doktormi nemám problém
upraveno 1x, naposled 17.04.2012 19:40:06
12:14:09
15.12.2011
Jozka
-> suri: Jo, lepší si je nevšímat a co nejrychleji se doktorům zdekovat z dohledu..3
12:11:15
15.12.2011
suri
-> Jozka: ja si našťastie takéto ešte nevšímam , stále iné ksichty
12:06:58
15.12.2011
Jozka
-> GRED-Činpokomon :D: "vyzvednout".. ty o tom píšeš, jako kdyby sis skáknul do Plzně pro právnickej doktorát..3 3
-> suri: Když budeš chodit pravidelně, zjistíš, že jsou tam k vidění pořád ty stejný ksichty v čekárnách.. V rozmezí nějakých pěti let jsem ve dvou obdobích docházel více za doktorem a skladba hlav v čekárně se nezměnila.. samý recidivisti9.
10:49:56
15.12.2011
suri
-> Luky.: funguje to ako vždy a ludí veľa
10:46:24
15.12.2011
Luky
-> suri: a? 6
10:38:08
15.12.2011
suri
bol na traumatologii pozret ako je na tom sk zdravotnictvo
23:35:08
14.12.2011
gred
byl sem si vyzvednout výučák...takže ode dneška sem vyučenej automechanik3
21:18:25
14.12.2011
Tommyk
Včera jsem dal konečně dohromady felinu, po dlouhým shánění novýho motorku na stěrače, projeto půl nádrže benzínu a nakonec sem stejně skončil na vrakáči. Jelikož sem sebou neměl žádný nářadí, prišel na řadu servis, kde mi to za 3/4hodiny přehodili (a řekli, že kdybych přijel hned, tak mi dali motorek z feliny co právě rozebíraj do šrotu.. 3 8 )

achjo.. ale hlavní je že to zase jede a mohl sem odjet domů 5
20:59:13
14.12.2011
ochoda
-> Fífa: vycistils ho aspon? 3
20:58:20
14.12.2011
GIRRI
dal sem novej koberec
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od GIRRI vložen 14.12.2011 20:58:20
20:47:14
14.12.2011
kejvl
-> cPetan: mno nic tak musim sehnat ještě jedno zrdcátko 8 tohle je mi nanic
20:37:07
14.12.2011
tunerlada
kejvl 14.12.11 20:25:02 napsal:
→ castrol: mno nevim ale tak co lidi ze mě budou mít prdel
3 takhle už to je šílený a bojim se jak to bude vypadat na autě
8 3
ale prd je to pěkný :) hoď to na celý auto 1
20:36:59
14.12.2011
David29
Co všichni tady s tou debilní značkou máte? Co to je zase za debilní fenomén?

To je strašný.... ,,Jůůů, jogurt Hello Kitty, hned běžím si to koupit" :-* :-*
upraveno 1x, naposled 14.12.2011 20:37:41
20:28:32
14.12.2011
cPetan
-> Vojtisek: Těm 200 párům moc nevěřím, na to se objevujou moc často... Kámoš taky jedny má, ale zničený 10
20:27:46
14.12.2011
castrol
-> kejvl: na aute no urcite to tam vynikne
20:27:31
14.12.2011
cPetan
-> kejvl: Tak to tam asi ani nepůjde 3 se podívej jak je do špičky ta patka a felda to má zaoblený 4
20:27:15
14.12.2011
Vojtisek
-> kejvl: to je specialni model, vyrobilo se jich cca 200 párů, jeden mám já, druhej asi ty a zbylých 198 má jeden magor ze Srubů3
20:25:44
14.12.2011
kejvl
-> cPetan: jo? mělo být na feldu
20:25:02
14.12.2011
kejvl
-> castrol: mno nevim ale tak co lidi ze mě budou mít prdel 3 takhle už to je šílený a bojim se jak to bude vypadat na autě 8 3
20:24:47
14.12.2011
cPetan
-> kejvl: To je na Felu? Dyť má favorití patku... ale jinak pěkný 1
20:24:04
14.12.2011
Placko
-> kejvl: vyzerá to super 1
20:23:28
14.12.2011
Vojtisek
-> kejvl: takto bych vývozní zrcátko nekurvil, ale pěkný4 3
20:22:48
14.12.2011
castrol
-> kejvl: pekne take cool 1
20:20:57
14.12.2011
kejvl
nevim jestli to dát sem nebo do podělali 3 rozhodně dnes totok 8 a zítra přijde řada na druhé.... a poučení ? 3 už nikdy se nebudu sázet 3 takhle to dopadá 8
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od kejvl vložen 14.12.2011 20:20:57
16:52:17
14.12.2011
Jarinko
Nahodil som chladič s novým ventilatorom, nalial G12plus a trochu nastavil svetla...
15:22:18
14.12.2011
castrol
-> haso: to by bol drahy obed 1 nie cul zastupujem v PN
15:17:59
14.12.2011
haso
-> castrol: z bratislavy? 3
15:04:34
14.12.2011
castrol
bol doma na obede 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 14.12.2011 15:04:34
23:27:10
13.12.2011
Sejki - zrušená registrace
-> Jarda/felda: to ne, ale je to dobry pro lidi co ridicak maj a nemaj profesak
23:26:41
13.12.2011
Sejki - zrušená registrace
Navic je tam par novejch veci od srpna a to ze policajt po vas nemuze chtit aby jste meli vestu v dosahu ridice, ale paradox je ze je zas ve zneni ze pri vystupovani z auta ji musis mit na sobe. Motorkari ji musej mit u sebe, ale nemusej si ji vubec na sebe brat... taky dobra debilita.... ted si vsechno nevybavim... nam tam spis radil jak neprijit o body :-D
23:24:17
13.12.2011
Jarda/felda
-> Sejki: to je možný ale pokud dělá teď řidičák tj že ho dostane až někdy příští rok tak tohle pro něj neplatí
23:19:26
13.12.2011
Sejki - zrušená registrace
-> David29:

Plati od srpna letosniho roku a vim to s jistotou, pac sem byl minulej tyden na skoleni a rikal mi to tam.

Nutné podmínky pro získání profesního osvědčení – viz citace části §48 zákona:

(4) Řidič, který přestal vykonávat své povolání, vrací se k němu a neabsolvoval pravidelné školení předepsaným způsobem podle § 48, je povinen, pokud hodlá opět řídit vozidlo, na jehož řidiče se vztahuje povinnost zdokonalování odborné způsobilosti řidičů, zúčastnit se kurzu pravidelného školení v rozsahu 35 hodin; rozsah ročního kurzu podle odstavce 2 se neuplatní.
(5) Ustanovení odstavce 4 platí obdobně i pro řidiče, kteří dosud nebyli držiteli průkazu profesní způsobilosti řidiče nebo dokladu osvědčujícího profesní způsobilost vydaného jiným členským státem Evropské unie podle předpisu Evropské unie6b), avšak řidičské oprávnění skupiny nebo podskupiny C1, C1+E, C a C+E jim bylo uděleno před 10. zářím 2009, a jde-li o řidičské oprávnění skupiny nebo podskupiny D1, D1+E, D nebo D+E, před 10. zářím 2008.
upraveno 1x, naposled 13.12.2011 23:24:01
23:19:21
13.12.2011
Jarda/felda
-> Sejki: teď už jiná volba nejni než školení 4
23:16:35
13.12.2011
David29
-> Sejki: Tak to víš úplně špatně
Extreme Tyres