skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
20:34:43
15.12.2011
15.12.2011

škodec
-> suri: no otazka je ci sa kona az vtedy ked uz je clovek na tom evidentne zle.
20:32:25
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> škodec: vidíš , ja vďačím nášmu zdravotníctvu za to že žijem ..
20:28:34
15.12.2011
15.12.2011

škodec
-> suri: no tak ja mam zase opacne a realne. Ked som zazil ako sa chovaju a ake moznosti ma chory clovek tak to je na zaplakanie.
19:04:07
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> škodec: ja mám skôr reálne skúsenosti a neprečítal som si niečo na nete a nedržal sa stáda ..
18:24:29
15.12.2011
15.12.2011

škodec
-> suri: tak to budes asi to 1% z 99%
18:22:36
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> škodec: mám svojich dosť skúseností
18:21:48
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> castrol: ešte aby nie
18:21:43
15.12.2011
15.12.2011

škodec
-> suri: spokojny so slovenskym zdravotnictvom? tak ty si potom nejaky utopista

18:19:00
15.12.2011
15.12.2011

castrol
-> suri: ved ja mam tu pracu rad
18:14:16
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> castrol: nikto ťa nenúti , ja som sanitáka mal za vysnívané povolanie ale som natoľko sprostý že asi zostanem pri tom pri čom som najsprostejší - pri autách .
18:03:45
15.12.2011
15.12.2011

castrol
-> suri: keby si tam bol kazdy den tak hovoris inac
18:02:10
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> castrol: ja som spokojný
17:10:25
15.12.2011
15.12.2011

castrol
suri 15.12.11 10:49:56 napsal:
→ Luky.: funguje to ako vždy a ludí veľacize na velku
→ Luky.: funguje to ako vždy a ludí veľacize na velku

12:33:53
15.12.2011
15.12.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> kejvl: Je to parádní. Moc se mi to líbí :-)
12:29:27
15.12.2011
15.12.2011

Jozka
-> suri: Tak já taky ne.. ale raděj si třeba zaplatím soukromou masáž zad za pár set, nežli v čekárně dvě hodiny riskovat, že chytím chřipku a pak ještě v ordinaci, že mi najde nějakou chorobu, která se zatím ještě neprojevila - znáš to: "není zdravých, to jsou jen ledabyle vyšetření pacienti.."


12:17:12
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> Jozka: ja s doktormi nemám problém
12:14:09
15.12.2011
15.12.2011

Jozka
-> suri: Jo, lepší si je nevšímat a co nejrychleji se doktorům zdekovat z dohledu..

12:11:15
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> Jozka: ja si našťastie takéto ešte nevšímam , stále iné ksichty
12:06:58
15.12.2011
15.12.2011

Jozka
-> GRED-Činpokomon :D: "vyzvednout".. ty o tom píšeš, jako kdyby sis skáknul do Plzně pro právnickej doktorát..

-> suri: Když budeš chodit pravidelně, zjistíš, že jsou tam k vidění pořád ty stejný ksichty v čekárnách.. V rozmezí nějakých pěti let jsem ve dvou obdobích docházel více za doktorem a skladba hlav v čekárně se nezměnila.. samý recidivisti
.

-> suri: Když budeš chodit pravidelně, zjistíš, že jsou tam k vidění pořád ty stejný ksichty v čekárnách.. V rozmezí nějakých pěti let jsem ve dvou obdobích docházel více za doktorem a skladba hlav v čekárně se nezměnila.. samý recidivisti
.10:49:56
15.12.2011
15.12.2011

suri
-> Luky.: funguje to ako vždy a ludí veľa
10:46:24
15.12.2011
15.12.2011

Luky
-> suri: a? 

10:38:08
15.12.2011
15.12.2011

suri
bol na traumatologii pozret ako je na tom sk zdravotnictvo
23:35:08
14.12.2011
14.12.2011

gred
byl sem si vyzvednout výučák...takže ode dneška sem vyučenej automechanik

21:18:25
14.12.2011
14.12.2011

Tommyk
Včera jsem dal konečně dohromady felinu, po dlouhým shánění novýho motorku na stěrače, projeto půl nádrže benzínu a nakonec sem stejně skončil na vrakáči. Jelikož sem sebou neměl žádný nářadí, prišel na řadu servis, kde mi to za 3/4hodiny přehodili (a řekli, že kdybych přijel hned, tak mi dali motorek z feliny co právě rozebíraj do šrotu..
)
achjo.. ale hlavní je že to zase jede a mohl sem odjet domů
)achjo.. ale hlavní je že to zase jede a mohl sem odjet domů

20:59:13
14.12.2011
14.12.2011

ochoda
-> Fífa: vycistils ho aspon? 

20:58:20
14.12.2011
14.12.2011

GIRRI
dal sem novej koberec
20:47:14
14.12.2011
14.12.2011

kejvl
-> cPetan: mno nic tak musim sehnat ještě jedno zrdcátko
tohle je mi nanic
tohle je mi nanic20:37:07
14.12.2011
14.12.2011

tunerlada
kejvl 14.12.11 20:25:02 napsal:
→ castrol: mno nevim ale tak co lidi ze mě budou mít prdel
takhle už to je šílený a bojim se jak to bude vypadat na autě
ale prd je to pěkný :) hoď to na celý auto 
→ castrol: mno nevim ale tak co lidi ze mě budou mít prdel
takhle už to je šílený a bojim se jak to bude vypadat na autě
ale prd je to pěkný :) hoď to na celý auto 
20:36:59
14.12.2011
14.12.2011

David29
Co všichni tady s tou debilní značkou máte? Co to je zase za debilní fenomén?
To je strašný.... ,,Jůůů, jogurt Hello Kitty, hned běžím si to koupit" :-* :-*
To je strašný.... ,,Jůůů, jogurt Hello Kitty, hned běžím si to koupit" :-* :-*
20:28:32
14.12.2011
14.12.2011

cPetan
-> Vojtisek: Těm 200 párům moc nevěřím, na to se objevujou moc často... Kámoš taky jedny má, ale zničený 

20:27:46
14.12.2011
14.12.2011

castrol
-> kejvl: na aute no urcite to tam vynikne
20:27:31
14.12.2011
14.12.2011

cPetan
-> kejvl: Tak to tam asi ani nepůjde
se podívej jak je do špičky ta patka a felda to má zaoblený 
se podívej jak je do špičky ta patka a felda to má zaoblený 
20:27:15
14.12.2011
14.12.2011

Vojtisek
-> kejvl: to je specialni model, vyrobilo se jich cca 200 párů, jeden mám já, druhej asi ty a zbylých 198 má jeden magor ze Srubů

20:25:44
14.12.2011
14.12.2011

kejvl
-> cPetan: jo? mělo být na feldu
20:25:02
14.12.2011
14.12.2011

kejvl
-> castrol: mno nevim ale tak co lidi ze mě budou mít prdel
takhle už to je šílený a bojim se jak to bude vypadat na autě

takhle už to je šílený a bojim se jak to bude vypadat na autě

20:24:47
14.12.2011
14.12.2011

cPetan
-> kejvl: To je na Felu? Dyť má favorití patku... ale jinak pěkný 

20:24:04
14.12.2011
14.12.2011

Placko
-> kejvl: vyzerá to super 

20:23:28
14.12.2011
14.12.2011

Vojtisek
-> kejvl: takto bych vývozní zrcátko nekurvil, ale pěkný


20:22:48
14.12.2011
14.12.2011

castrol
-> kejvl: pekne take cool 

20:20:57
14.12.2011
14.12.2011

kejvl
nevim jestli to dát sem nebo do podělali
rozhodně dnes totok
a zítra přijde řada na druhé.... a poučení ?
už nikdy se nebudu sázet
takhle to dopadá 
rozhodně dnes totok
a zítra přijde řada na druhé.... a poučení ?
už nikdy se nebudu sázet
takhle to dopadá 
16:52:17
14.12.2011
14.12.2011

Jarinko
Nahodil som chladič s novým ventilatorom, nalial G12plus a trochu nastavil svetla...
15:22:18
14.12.2011
14.12.2011

castrol
-> haso: to by bol drahy obed
nie cul zastupujem v PN
nie cul zastupujem v PN15:17:59
14.12.2011
14.12.2011

haso
-> castrol: z bratislavy? 

15:04:34
14.12.2011
14.12.2011

castrol
bol doma na obede 

23:27:10
13.12.2011
13.12.2011

Sejki - zrušená registrace
-> Jarda/felda: to ne, ale je to dobry pro lidi co ridicak maj a nemaj profesak
23:26:41
13.12.2011
13.12.2011

Sejki - zrušená registrace
Navic je tam par novejch veci od srpna a to ze policajt po vas nemuze chtit aby jste meli vestu v dosahu ridice, ale paradox je ze je zas ve zneni ze pri vystupovani z auta ji musis mit na sobe. Motorkari ji musej mit u sebe, ale nemusej si ji vubec na sebe brat... taky dobra debilita.... ted si vsechno nevybavim... nam tam spis radil jak neprijit o body :-D
23:24:17
13.12.2011
13.12.2011

Jarda/felda
-> Sejki: to je možný ale pokud dělá teď řidičák tj že ho dostane až někdy příští rok tak tohle pro něj neplatí
23:19:26
13.12.2011
13.12.2011

Sejki - zrušená registrace
-> David29:
Plati od srpna letosniho roku a vim to s jistotou, pac sem byl minulej tyden na skoleni a rikal mi to tam.
Nutné podmínky pro získání profesního osvědčení – viz citace části §48 zákona:
(4) Řidič, který přestal vykonávat své povolání, vrací se k němu a neabsolvoval pravidelné školení předepsaným způsobem podle § 48, je povinen, pokud hodlá opět řídit vozidlo, na jehož řidiče se vztahuje povinnost zdokonalování odborné způsobilosti řidičů, zúčastnit se kurzu pravidelného školení v rozsahu 35 hodin; rozsah ročního kurzu podle odstavce 2 se neuplatní.
(5) Ustanovení odstavce 4 platí obdobně i pro řidiče, kteří dosud nebyli držiteli průkazu profesní způsobilosti řidiče nebo dokladu osvědčujícího profesní způsobilost vydaného jiným členským státem Evropské unie podle předpisu Evropské unie6b), avšak řidičské oprávnění skupiny nebo podskupiny C1, C1+E, C a C+E jim bylo uděleno před 10. zářím 2009, a jde-li o řidičské oprávnění skupiny nebo podskupiny D1, D1+E, D nebo D+E, před 10. zářím 2008.
Plati od srpna letosniho roku a vim to s jistotou, pac sem byl minulej tyden na skoleni a rikal mi to tam.
Nutné podmínky pro získání profesního osvědčení – viz citace části §48 zákona:
(4) Řidič, který přestal vykonávat své povolání, vrací se k němu a neabsolvoval pravidelné školení předepsaným způsobem podle § 48, je povinen, pokud hodlá opět řídit vozidlo, na jehož řidiče se vztahuje povinnost zdokonalování odborné způsobilosti řidičů, zúčastnit se kurzu pravidelného školení v rozsahu 35 hodin; rozsah ročního kurzu podle odstavce 2 se neuplatní.
(5) Ustanovení odstavce 4 platí obdobně i pro řidiče, kteří dosud nebyli držiteli průkazu profesní způsobilosti řidiče nebo dokladu osvědčujícího profesní způsobilost vydaného jiným členským státem Evropské unie podle předpisu Evropské unie6b), avšak řidičské oprávnění skupiny nebo podskupiny C1, C1+E, C a C+E jim bylo uděleno před 10. zářím 2009, a jde-li o řidičské oprávnění skupiny nebo podskupiny D1, D1+E, D nebo D+E, před 10. zářím 2008.
23:19:21
13.12.2011
13.12.2011

Jarda/felda
-> Sejki: teď už jiná volba nejni než školení 

23:16:35
13.12.2011
13.12.2011

David29
-> Sejki: Tak to víš úplně špatně
