Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 51251 až 51300) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
23:14:05
13.12.2011
Sejki - zrušená registrace
-> David29: pokud vim tak profesak jde jeste opet udelat bez tech silenejch hodin...
22:42:39
13.12.2011
David29
-> bezmozekk: A jak si vyřešil profesák?
22:39:30
13.12.2011
stika87 - Maschinenführer
-> Radek Retro eLeSo: samej pracovni matros 3
22:34:39
13.12.2011
VeTeV
-> Gryzly: tak osobně jsem Lotusy zažil a jeden čas se o ně i staral a neřekl bych, že to je horší než outlook... má to haldu vychytávek a vymožeností, které dokáží zpříjemnit život. Tá škálovatelnost nad dominem je fakt príma. Dá se v tom nadělat spousta užitečných aplikací a když se to dobře nastaví, tak to běhá prímově... na druhou stranu, je to systém, který byl v minulosti primárně vyvíjenej pro armádu a posléze byl přes IBM prodáván koncákům, takže zabezpečení je tam na vysoké úrovni, čemuž ale odpovídá i cena, kterou IBM nemá úplně malou. A to právě vedlo vždy k tomu, že firmy brali outlook a ne notesy. Ale jestli ej to tak, že vás korporát pohltí a ten na tom jede, tak je to jasné - je to o politice té dané firmy pro co se rozhodne a to pak tlačí...
upraveno 1x, naposled 13.12.2011 22:36:33
22:25:10
13.12.2011
Jarda/felda
-> bezmozekk: to tě bude bavit víc než s timhle 1
22:01:06
13.12.2011
Radek Retro eLeSo
vyzdobil si částečný utočiště v práci1 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 13.12.2011 22:01:06
21:48:47
13.12.2011
Gryzly
-> darklord: My už asi taky ne. To je tak když firma která má 60 000 zaměstnanců zhltne firmu která má 20 000 zamců.
upraveno 1x, naposled 13.12.2011 21:49:07
21:39:32
13.12.2011
darklord
-> Gryzly: no ja priamo pre IBM. Takze sa toho nezbavim nikdy. A inak tiez sa vzdy robi migracia opacne, toto som prave tiez este jakziv nevidel...
21:34:13
13.12.2011
Placko
-> haso 13.12.11 20:14:22: dík 4 no to sa časom uvidí 3 4
21:26:18
13.12.2011
Gryzly
-> darklord: A ty u koho děláš?
školitel říkal, že už mnoho fiem školil na přechod z Lotusu na Outlook ale nikdy ještě jinak.
upraveno 1x, naposled 13.12.2011 21:27:14
21:25:36
13.12.2011
Zazaa
-> Gryzly: uprimnou soustrast :)
21:23:24
13.12.2011
Arnold
-> Placko: toz gratuluji 4
21:20:37
13.12.2011
darklord
-> Gryzly: no, my to mame hlavne koli tomu ze IBM stoji za celym Lotusom, ale je to strach a hroza s tym cokolvek robit 8 Dufaj ze mate rychlu linku, lebo ked nie tak to neprajem nikomu ani raz zazit. Cely ten sw je zle navrhnuty.
21:19:07
13.12.2011
Gryzly
-> darklord: Před pár měsíci nás koupila firma TDK a ti to mají v celém koncernu. není to primárně určené anitak na poštu jako spíš na sdílení dat. A to ještě nevíme jaké věci budeme mít povolené a které admin zakáže. Poštovní server bude v Mnichově a replikace (aktualizace) pošty bude jednou za 15 minut.
21:12:02
13.12.2011
darklord
-> Gryzly: no s panom bohom, to este niekto dobrovolne pouziva? 41
21:10:24
13.12.2011
Gryzly
Dnes v práci školení na Lotus Notes a od února celá firma přechází z Outlooku na Lotus.
To bude dílo.
20:48:03
13.12.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Jarda/felda: 47 však jsem to kolegům říkal ať si to hlídaj a včas mi to dovezou3
20:28:36
13.12.2011
lukas6
-> Sejki: tak vim ze to nejezdi ale vypadalo to hnusne tak se to natrelo ale jinak na aute delame na uz na dalsi sezonu
20:21:31
13.12.2011
Sejki - zrušená registrace
-> lukas6: na barvu to nejezdi :) Doufam ze mas rozumnej cirkuswagen :)
20:19:43
13.12.2011
lukas6
dneska udelal todle obrousil na zelezo a natrel barvičkou 7 7 7
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od lukas6 vložen 13.12.2011 20:19:43
20:14:22
13.12.2011
haso
-> Placko: gratulácia, len si nekupuj škodovku, peňazí to zožere a stejne to nejazdí 3
20:14:15
13.12.2011
MOLSO
-> Sejki: klasika 3
19:54:29
13.12.2011
Sejki - zrušená registrace
Dneska sem na 742.135 opravil nedrzici volnobeh na SEDRu, nejakej "odbornik" dal pod vicko tesneni na EDSR misto SEDR...
19:31:10
13.12.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> Jarda/felda: to taky bude se neboj 3 aš dodělam C tak si pak budu dělat přívěsy a to budu jezdit s LIAZkou 3 jednoduchý vysvětlení: Cčko dělam ve škole to máme zadarmo a ten autoškolák co učí C dělá ještě autoškolu soukromně a to má LIAZku 1
19:15:10
13.12.2011
suri
-> krtik: nie
19:13:42
13.12.2011
krtik
-> suri: a ty sis jízdu neužíval/neužíváš?
19:03:02
13.12.2011
Jarda/felda
-> bezmozekk: LIAZku na tebe 3
17:30:55
13.12.2011
suri
-> Placko: no držím palce , dúfam že si to narozdiel odomňa užiješ
17:29:12
13.12.2011
Placko
-> suri: budem sa snažiť byť v kategorií tých mladých vodičov ale zodpovedných ...
17:26:43
13.12.2011
suri
-> Placko: a aj na iné veci dávaj bacha
17:26:13
13.12.2011
Placko
-> suri: nato si dám pozor ..
17:24:58
13.12.2011
suri
-> Placko: len nech ti ho nevezmú .
17:23:28
13.12.2011
Placko
-> suri: dúfam že hej no 1
17:19:42
13.12.2011
suri
-> Placko: ty si ešte pojazdíš
17:15:15
13.12.2011
Placko
-> suri: aj mne 1
17:15:02
13.12.2011
suri
-> Placko: mne už je to jedno
17:13:35
13.12.2011
Placko
-> suri: no jo nevyda dakedy....-> krtik: pššt 40
17:11:55
13.12.2011
krtik
-> Placko: beztak máš už naježděných víc km na vašem, než na autoškoláckém 3
17:09:29
13.12.2011
suri
-> Placko: chápem , ja som ho tiež chcel k 18 anevydalo
17:07:34
13.12.2011
Placko
-> suri: pôvodne som mal v pláne že na 18 budem mať darček v podobe vodičáku ....ale tak nevydalo no ... ale aspoň už ho mám teraz 1
17:03:52
13.12.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> David29: jo jo je to 8-rychlostní.Ve škole je ještě jedno je stejně velký ale starší.Ale s tim uš se nejezdí od tý doby co je tohle
17:02:39
13.12.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> Sejki: no to asi jo no
17:01:57
13.12.2011
suri
-> Placko: tak to potom chápem
17:01:23
13.12.2011
David29
-> bezmozekk: Já sem dělal na tom starym a většim. To je taky 8rychlostní?

-> Sejki: Čoveče, mě to příde všechno stejný 3 Kočíroval jsem FH od Volva, a nějak jsem neměl problém se někam vejít. Nepřišlo mi ani divný, že jsem vysoko nebo tak. Nadjíždění, couvání v pohodě. Je to jen o zvyku
upraveno 1x, naposled 13.12.2011 17:03:43
17:00:15
13.12.2011
Placko
-> Jindas: dík 4
16:59:45
13.12.2011
Jindas
-> Placko: Gratulace! 4
16:51:45
13.12.2011
Placko
-> suri: pretože neboli financie , musel som si na neho sám zarobiť a to sa mi podarilo 136
16:50:03
13.12.2011
suri
-> Placko: a prečo tak neskoro vp?
16:46:24
13.12.2011
Placko
-> Jarinko: -> alpin: dík borci 4 -> suri: vo februári -> krtik: dík kolego 1 4 né né to bohužel né :( ....začínam jazdiť na našom a časom sa snád niečo ukáže na obzore 1 4 -> castrol: dík 4
16:44:43
13.12.2011
OndraKrupi
dnes jsem si popovídal s pánem co koupil Fabii I.gen HTP¨
a má doma škodu 100 a že by jí rád za něco málo prodal, že mu doma bude zavazet.
více: skoda-virt.cz/cz/.../1559 30-skoda-100-skoro-zadarmo -svitavsko
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od OndraKrupi vložen 13.12.2011 16:44:43
Extreme Tyres