
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
18:11:40
12.12.2011
12.12.2011

Lubes - zrušená registrace
..a dnes mám nové obutie aby som nezabudol 

18:10:50
12.12.2011
12.12.2011

Lubes - zrušená registrace
-> skodovak: mna neskutočne uchvátil tento drift,je to efektné a ked sa do toho človek dostane tak to vyzerá ozaj dobre :-)
18:02:24
12.12.2011
12.12.2011

skodovak
-> Lubes: já vim já mám off


17:57:35
12.12.2011
12.12.2011

Lubes - zrušená registrace
-> skodovak: veru je to parádny koníček 
-> castrol: kto si hraje nezlobí
-> Placko:

-> castrol: kto si hraje nezlobí

-> Placko:

17:12:07
12.12.2011
12.12.2011

Placko
-> Lubes: pekné 

17:04:58
12.12.2011
12.12.2011

castrol
-> skodovak: este na to nemam aby som sa niekde ukazoval 

17:03:39
12.12.2011
12.12.2011

skodovak
-> castrol: to jedou veřejně narozdíl od nás 

16:56:41
12.12.2011
12.12.2011

castrol
-> Lubes: noo chlapci sa hraju pekne
16:55:39
12.12.2011
12.12.2011

skodovak
-> Lubes: i takhle je to pěkný,celkem vám to jde..tohle je dobrej koníček (kůň) 
bych jezdil až bych brečel když to vidim...(baterky na reklamaci..)

bych jezdil až bych brečel když to vidim...(baterky na reklamaci..)

16:51:06
12.12.2011
12.12.2011

Lubes - zrušená registrace
-> skodovak: dííky dííky,kamoš sa s tým ešte pohral tak spravil pekné videjko z najlepších záberov,len škoda že to je točené len telefonom ...ale aj tak podla mna paráda 

16:48:32
12.12.2011
12.12.2011

skodovak
-> Lubes: paráda... 

16:42:59
12.12.2011
12.12.2011

Lubes - zrušená registrace
Nie dnes ale včera sme boli jazdiť z RC autami v našom obchodnom centre KORZO.....videjko máte tunak :-)
16:00:00
12.12.2011
12.12.2011

James1991
Před hodinou stk:-)
15:08:03
12.12.2011
12.12.2011

castrol
-> Shark: nie len soudruzi to podelali
15:04:35
12.12.2011
12.12.2011

Shark
-> Radek Retro eLeSo: tie ryby maju byt hore bruchom ?

14:56:08
12.12.2011
12.12.2011

castrol
-> ZdenoR: si 1 co uz ma ozdobene 

14:03:15
12.12.2011
12.12.2011

Jozka
-> Kaprof: Jojo..
-> Pavel P..: Pro odolnější byla varianta: ..pět Nektarů - půl hektaru.. na "cizince" to takhle působilo spolehlivě..
Jinak za tou zdí jsou schody na půdu, od dveří hajzlu je to zhruba focený.. Zkusím to dát jako podnět, že by se to v době konání večírků přepojilo na příslušný dveře. Ale nejspíš nepochodím, oni to tu skoro všichni pijou, Dudáka (případně Klostermanna, což je 13°..) a hrozně si libujou. Já moc ne, je to pořád zbraň hromadnýho ničení, i když jinak, než dřív - má to děsně voltů na mě..
-> Pavel P..: Pro odolnější byla varianta: ..pět Nektarů - půl hektaru.. na "cizince" to takhle působilo spolehlivě..
Jinak za tou zdí jsou schody na půdu, od dveří hajzlu je to zhruba focený.. Zkusím to dát jako podnět, že by se to v době konání večírků přepojilo na příslušný dveře. Ale nejspíš nepochodím, oni to tu skoro všichni pijou, Dudáka (případně Klostermanna, což je 13°..) a hrozně si libujou. Já moc ne, je to pořád zbraň hromadnýho ničení, i když jinak, než dřív - má to děsně voltů na mě..
13:53:10
12.12.2011
12.12.2011

J3STER
-> Pavel P..: Jo takhle fungovalo Prostějovské pivo. Naštěstí ten samoser už nevaří.


13:44:47
12.12.2011
12.12.2011

Pavel P..
-> FORM: možná tam je skutečně hajzlik 

13:32:09
12.12.2011
12.12.2011

VeTeV
-> Kaprof: jj dudak a nektar :-) ale ja dudaka ze strakonic mam rad i kdyz se rika, dudak, pije jen chudák
13:23:35
12.12.2011
12.12.2011

FORM - zlomená ojnice
-> Pavel P..: Mělo by to viset nad záchodem a indikovat přítomnost srajícího chudáka. 

13:16:09
12.12.2011
12.12.2011

Pavel P..
-> Kaprof: jojo... Dej si Nektar, posereš hektar

13:00:25
12.12.2011
12.12.2011

Kaprof-Pisařík
-> Jozka: nektar..To se dělá tušim ve Strakonicích že? (už si to moc nepamatuju) 

12:21:03
12.12.2011
12.12.2011

Jozka
Už v sobotu a jen jsem vypomáhal.. kamarádova nová "kontrolka" - aby nezapomněl vypnout při odchodu elektriku na půdě..
07:37:13
12.12.2011
12.12.2011

ZdenoR
-> koko: Ne jen mě to napadlo jako forek
00:59:31
12.12.2011
12.12.2011

koko
-> ZdenoR: 3-tí den seš zas naloženej?
23:26:38
11.12.2011
11.12.2011

ZdenoR
Vánoce se blíží tak už jsem nazdobil borovičku :-D
21:06:29
11.12.2011
11.12.2011

Thomas
vyzvednuto z pískovny. Pro ty kdo by nepoznal je to šlapací Moskvič z 84 roku
21:04:21
11.12.2011
11.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> VeTeV: já vim co to znamená,mě překlad netřeba
tak gratulace skorokuchaři

tak gratulace skorokuchaři
21:03:15
11.12.2011
11.12.2011

VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: People's Republic of China = P.R.C.
jinak svice se povedla, mela uspech :-)
jinak svice se povedla, mela uspech :-)
20:20:30
11.12.2011
11.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 11.12.11 20:06:23: tady to je,je to na všech pěti obalech
k čemu to poslouží?
k čemu to poslouží?20:20:11
11.12.2011
11.12.2011

Syny
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Fakt to existuje, uz jsem to na nejakem vyrobku videl...
20:06:23
11.12.2011
11.12.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Radek Retro eLeSo 11.12.11 17:27:26: Vyfoť mi prosím to "Made in P.R.C.", dík. 

20:04:50
11.12.2011
11.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Jarda: jo,on měl taky celou dobu štít,pak chtěl ještě něco líznout od rezu a zrovna si ho nevzal,a kotouč se rozlít.....měl by to mít dobrý,říkal že dneska teda oproti včerejšku stejný ale údajně to nebude mít na funkci vliv
-> skodovak: jojo,druhej kámoš tam bejvá taky dost často
-> skodovak: jojo,druhej kámoš tam bejvá taky dost často
19:47:00
11.12.2011
11.12.2011

Skili
-> Klubko_: nebo mi ji muzes dat a ja se o ni postaram 

19:45:00
11.12.2011
11.12.2011

Milan 136
-> MATTESS: hlavně se do toho nepouštěj tak jako já


19:43:06
11.12.2011
11.12.2011

MATTESS
-> Milan 136: uvidíme
Každopádně bude jezdit
Každopádně bude jezdit19:39:29
11.12.2011
11.12.2011

Milan 136
-> MATTESS: tady se chystá nějaká libovka

19:24:18
11.12.2011
11.12.2011

Don_pepe
-> Klubko_: To by byla škoda dávat do šrotu, ne?
19:24:17
11.12.2011
11.12.2011

skodovak
-> Klubko_: pojistku máš Litr,pokud tě to moc nebude zatěžovat a máš s tim něco v plánu dá se to zaplatit.. teď jsem dělal u ČPP na bílou za 1007kč/rok což mě potěšilo když dvakrát do roka vyjedu
Osobně bych to nevyhazoval..užovečky už mají co do sebe..jednu taky mám,bohužel ale bez papírů a celkem mě to štve..
Osobně bych to nevyhazoval..užovečky už mají co do sebe..jednu taky mám,bohužel ale bez papírů a celkem mě to štve..19:22:21
11.12.2011
11.12.2011

VeTeV
-> Fén: uprimne - to maso me sere - vcera sem to prospikoval spekem a nechal v laku pekne ulezet a ted to dusim uz nejakou tu dobu - to nevim, todle em neba :-))
19:19:05
11.12.2011
11.12.2011

Klubko_
ulozil dedova skodylaka ke spanku v ocekavani co s ni dal bude. Tento mesic ji konci technicka a tak nevim, jestli ju mam dat do srotu nebo zrusit papiry a ulozit do stodoly(mam kam) nebo dal platit pojistku.
mrknete a muzete se vyjadrit co byste s ni udelali vy: klubo.rajce.idnes.cz/2011 .12.10_-_dedova_zelena
mrknete a muzete se vyjadrit co byste s ni udelali vy: klubo.rajce.idnes.cz/2011 .12.10_-_dedova_zelena
19:09:30
11.12.2011
11.12.2011

Fén
-> VeTeV: Tak ještě omáčka nebo maso aby se povedlo a si za 50 % úspěšností. :o)
18:57:09
11.12.2011
11.12.2011

VeTeV
-> Jarda: no ja maso nikdy moc nezral, takze kdyz k tomu prisel punk, bylo jasno :-)
jinak knedloiky se povedly - to bych dal :-)
jinak knedloiky se povedly - to bych dal :-)
18:31:21
11.12.2011
11.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Fén: ja sojove moc nemusim, ale obalovane jako rizek je dobre...
-> VeTeV: jak z toho muzes varit, to bych nedal... ale Ty mas asi jine duvody k tomu nejist maso nez ja... uz jsem oslavil 20 let bez masa
-> VeTeV: jak z toho muzes varit, to bych nedal... ale Ty mas asi jine duvody k tomu nejist maso nez ja... uz jsem oslavil 20 let bez masa

18:21:44
11.12.2011
11.12.2011

MartinSmolka
-> P@wlos: Potkal jsem je na dálnici, chvilku slintal a jel jsem dál, vážně škoda prodat to
18:16:19
11.12.2011
11.12.2011

mikulenkamartin - zrušená registrace
Dnes jsem s taťkou hodil Máňu na autokolíbku.. Robota jak cyp 

18:11:00
11.12.2011
11.12.2011

MATTESS
Pustil jsem se do fichtla - 10 let nejel a je to škoda, aby stál v garáži
18:09:52
11.12.2011
11.12.2011

Fén
-> VeTeV: Zkoušet to nebudu, si raději jednou za uherskej rok udělám klasické. :o)
18:05:59
11.12.2011
11.12.2011

VeTeV
-> Fén: podle toho jak si ho nachutis - ja si s tim uz umim docela vyhrat :-) a je fakt, ze diky svemu postoji, si dneska uvarim vicemene cokoliv

