skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
16:33:54
13.12.2011
13.12.2011

castrol
-> Placko: super gratulacia
15:56:46
13.12.2011
13.12.2011

Sejki - zrušená registrace
-> bezmozekk: Jo to je ten pruser, vetsi osobak, pak kdyz pujdes na tahace s navesem tak ten je rozmerove nekde jinde....
15:03:22
13.12.2011
13.12.2011

krtik
-> Placko: gratuluju šéfe! tak ses dočkal
. Vlastní auto je v dohlednu?
. Vlastní auto je v dohlednu?15:00:35
13.12.2011
13.12.2011

suri
-> Placko: gratulujem , kedy si mal 18?
14:59:32
13.12.2011
13.12.2011

alpin
-> Placko: gratulujem 

14:53:09
13.12.2011
13.12.2011

bezmozekk - zrušená registrace
tak dnes první jízdy s tímto www.soublatna.cz/pgs/.../
autoskola-sou-05.jpg
no čekal sem to horší je to takovej vetší osobák 
no čekal sem to horší je to takovej vetší osobák 
11:34:33
13.12.2011
13.12.2011

Jarinko
-> Placko: Gratulujem, tak vela stastnych kilometrov 

11:27:24
13.12.2011
13.12.2011

Placko
spravil vodičák


01:15:56
13.12.2011
13.12.2011

Jarda/felda
-> myschaak AZNP K.Hora: slušný na to že se má měnit po 7.5k


23:41:18
12.12.2011
12.12.2011

Bohyn
Dneska naložit tohle se třema zabržděnejma kolama a 4. chybělo a pak ještě golfa bez náprav, docela fuška

21:38:34
12.12.2011
12.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Milan 136: no na stáčenej 15w40 nevim
já s ní nejezdim,jen jí občas když jim z toho něco upadně či v tom chrastí tak servisuju...dneska jsem dělal ještě fridex,byl do -10,pak ostřikovače zamrzlý,prázdný a přervaná hadička.....větrák netočil

já s ní nejezdim,jen jí občas když jim z toho něco upadně či v tom chrastí tak servisuju...dneska jsem dělal ještě fridex,byl do -10,pak ostřikovače zamrzlý,prázdný a přervaná hadička.....větrák netočil
21:38:15
12.12.2011
12.12.2011

Tommyk
-> tunerlada, suri: díky chlapci, akorát musím zítra někde nakoupit 20A pojistky, pač mam všechny spálený.. 

21:34:32
12.12.2011
12.12.2011

Milan 136
-> myschaak AZNP K.Hora: QG1?

21:29:12
12.12.2011
12.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem vyměnil olej na firemní dieslový feldě,bylo na čase po 20tkm

21:20:34
12.12.2011
12.12.2011

suri
-> tunerlada: iné tam nie je prakticky nič také čo bysa mohlo nenadále vysrať
21:11:19
12.12.2011
12.12.2011

tunerlada
suri 12.12.11 20:36:43 napsal:
→ Tommyk: mrkni či nie je zlomený kábel v priechodke
v piatych dverách – častá závada a ak nie skúš odpojiť svorkovnicu
predného stierača a tým si vylúčil ko motorček , viac na ceste
ťažko zistíštak sem zvědavej jak uspějě teď sem mu to isté doporučal též
→ Tommyk: mrkni či nie je zlomený kábel v priechodke
v piatych dverách – častá závada a ak nie skúš odpojiť svorkovnicu
predného stierača a tým si vylúčil ko motorček , viac na ceste
ťažko zistíštak sem zvědavej jak uspějě teď sem mu to isté doporučal též

21:08:36
12.12.2011
12.12.2011

castrol
-> Placko: aj ja to bude kolotoc 

20:39:33
12.12.2011
12.12.2011

Tommyk
-> suri: díky
20:38:30
12.12.2011
12.12.2011

ShadeKK
-> Fén: možno aj 

20:36:57
12.12.2011
12.12.2011

Fén
-> ShadeKK: Plácačka na mouchy? :o)
20:36:43
12.12.2011
12.12.2011

suri
-> Tommyk: mrkni či nie je zlomený kábel v priechodke v piatych dverách - častá závada a ak nie skúš odpojiť svorkovnicu predného stierača a tým si vylúčil ko motorček , viac na ceste ťažko zistíš
20:35:19
12.12.2011
12.12.2011

ShadeKK
v robote
20:35:03
12.12.2011
12.12.2011

Tommyk
-> OndraKrupi: na lucas sem koukal zespoda ale nic sem nenašel. možná bude v háji, to je možný.. ale když sem tam dal pojistku tak to trochu cuklo a zase se spálila..
napadlo mě jestli tam nenatekla voda do kontaktů a nezkratovalo se to.. ale těžko soudit takle, ve tmě, dešti, bez nářadí a zkoušečky 
napadlo mě jestli tam nenatekla voda do kontaktů a nezkratovalo se to.. ale těžko soudit takle, ve tmě, dešti, bez nářadí a zkoušečky 
20:31:20
12.12.2011
12.12.2011

OndraKrupi
-> Tommyk: bejt v brně tak přijedu, jinak cyklovač? něco s lucasem?
20:18:28
12.12.2011
12.12.2011

Tommyk
Kluci měl bych takovou prosbu.
auto fel - vyhazuje 2. pojistku, nejdou stěrače. jel jsem domu z brna a na d1 mi prestaly jit. nevite nekdo cim by to mohlo byt?/nebyl by nekdo z brnaku ochotnej si udelat vyjezdovku do zbysova? nemam sebou lautr nic abych to dal dohromady
jen šroubovák..
díky
auto fel - vyhazuje 2. pojistku, nejdou stěrače. jel jsem domu z brna a na d1 mi prestaly jit. nevite nekdo cim by to mohlo byt?/nebyl by nekdo z brnaku ochotnej si udelat vyjezdovku do zbysova? nemam sebou lautr nic abych to dal dohromady
jen šroubovák..díky
20:07:04
12.12.2011
12.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 12.12.11 20:02:34: jasný,spousta lidí si myslí že si děláš pr*el co??nafotim a pošlu ale radši se mi připomeň

20:04:50
12.12.2011
12.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> suri: chápu,prostě obojí má svoje pro i proti no

20:02:34
12.12.2011
12.12.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny 11.12.11 20:20:11 & Radek Retro eLeSo 11.12.11 20:20:30: Já vím, že to existuje i co ta zkratka znamená (taky ji používám), ukážu to těm, co mi to nevěří, že se to tak píše.
Pokud máte více fotek tohoto popisu výrobce na produktech, mi je pošlete - stáhnu si to do mobilu a ukážu.
Pokud máte více fotek tohoto popisu výrobce na produktech, mi je pošlete - stáhnu si to do mobilu a ukážu.19:57:55
12.12.2011
12.12.2011

suri
-> Radek Retro eLeSo: no mne to vyhovuje akurát to vlhne to je pravda asi to zospodu vystužím linom ,,, ale tie úzke origá mi tiež nesedia , furt je voda všade a nie len na rohoži ,,,
19:54:43
12.12.2011
12.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> suri: jasný ale já na normální používání látkový koberce nechci,ale tak každý dle svého gusta

19:49:27
12.12.2011
12.12.2011

skodovak
-> Šulda: sranda :-) a záchranáře na předku vidim..

19:47:46
12.12.2011
12.12.2011

Placko
-> castrol 12.12.11 18:27:06: už sa teším


19:47:18
12.12.2011
12.12.2011

Šulda
-> skodovak: néé my sme jely ve 2ouch ale inak máš naviják :D
19:45:51
12.12.2011
12.12.2011

skodovak
-> Šulda: tys měl při sobě i traktor?...
nebo píšeš z mobilu s netem
nebo píšeš z mobilu s netem19:45:26
12.12.2011
12.12.2011

Mr_Kubas
-> Radek Retro eLeSo: Jo pravda, při vystupování se občas to "vnitřní" nohou odrážím, tak to občas popojede, ale na to prdim, pak to zase sjede na svoji původní pozici 

19:43:05
12.12.2011
12.12.2011

Šulda
Nedělní projížka po náročném večeru 

19:42:01
12.12.2011
12.12.2011

suri
-> Radek Retro eLeSo: jj viem , najlepšie do feldy sú podľa mňa origo látkové koberce , tieto sú pekné ale na predku akosi na prd kedže na mieste nôh sú nezmyselne úzke a ešte aj zúžené čo mi osobne vadí , mám nejaké textiláky z lidla , sem tam to vyprášim a to mi stačí ...
19:41:36
12.12.2011
12.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> Mr_Kubas: tak myšleno hlavně při vystupování,to zálěží jestli ti je někdo zespod nedrží schovanej v tom ...............


19:39:32
12.12.2011
12.12.2011

Mr_Kubas
-> Radek Retro eLeSo: Ve feldě mi teda gumy vůbec nejezdí, mám původní.. Asi je ten sajrajt drží na místě 

19:38:32
12.12.2011
12.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> suri: tak já sehnal řidičovu hodně málo jetou ale spolujezdcova je dost špatná a zatim sem jinou-lepší nesehnal,jinak sou to držáky na fobii
-> Kamil Vidlička: spolujezdcův sem opatrně proděravel neb tam není příprava-asi starý model feldy,ale drží to perfektně

-> Kamil Vidlička: spolujezdcův sem opatrně proděravel neb tam není příprava-asi starý model feldy,ale drží to perfektně

19:33:24
12.12.2011
12.12.2011

Kamil Vidlička
-> Radek Retro eLeSo: No já taky přemýšlím, jak ty gumové rohožky ve Formanu uchytit
Klouže to po pdlaze sem a tam... 
Klouže to po pdlaze sem a tam... 
19:31:38
12.12.2011
12.12.2011

suri
-> Radek Retro eLeSo: to je dobrá vec , ešte keby tie origo gumy za niečo stály -myslím predné
19:26:32
12.12.2011
12.12.2011

Radek Retro eLeSo
pro hodně z vás to bude blbost ale mě už štvalo jak se koberce šoupali sem a tam
takže namontil část dnešního nákupu,origo VW-Audi,kus 6kč
takže namontil část dnešního nákupu,origo VW-Audi,kus 6kč

18:30:04
12.12.2011
12.12.2011

castrol
-> Lubes: jedina asfaltova plocha je hlavna cesta inac sama zahradka ved dzedzina
18:28:34
12.12.2011
12.12.2011

Lubes - zrušená registrace
-> castrol: šak aj tu su polia
....ale su tu aj dobré asfaltové plochy ;)
....ale su tu aj dobré asfaltové plochy ;)18:27:06
12.12.2011
12.12.2011

castrol
Placko 12.12.11 18:14:37 napsal:
→ Lubes: zbožňujem šialene farby kolies či už na RC
aute alebo skutočkom .. moc pekné
tak to sa poseries ked uvidis co chystam na felu za farbu kolies
-> Lubes 12.12.11 18:11:40: keby som mal kde jazdit tiez kupujem drift afto ale tu su len polia tak mam off
→ Lubes: zbožňujem šialene farby kolies či už na RC
aute alebo skutočkom .. moc pekné
tak to sa poseries ked uvidis co chystam na felu za farbu kolies
-> Lubes 12.12.11 18:11:40: keby som mal kde jazdit tiez kupujem drift afto ale tu su len polia tak mam off18:20:24
12.12.2011
12.12.2011

Placko
-> Lubes: moj človek 

18:16:52
12.12.2011
12.12.2011

Lubes - zrušená registrace
-> Placko: ja tiež tento štýl oblubujem preto tak ladím aj to rcčko 
-> skodovak: no my sa zbierame celkom rýchlo....na videu sme jazdili len traja,ale v klube už nás je cca 10

-> skodovak: no my sa zbierame celkom rýchlo....na videu sme jazdili len traja,ale v klube už nás je cca 10
18:14:48
12.12.2011
12.12.2011

skodovak
-> Lubes: vypadá to moc dobře to máš recht,jen u nás neni moc kde jezdit,a nikdo nic podobnýho nemá.. ani toho offa když na to přijde..
18:14:37
12.12.2011
12.12.2011

Placko
-> Lubes: zbožňujem šialene farby kolies či už na RC aute alebo skutočkom .. moc pekné


