
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:32:50
07.12.2011
07.12.2011

afro100
-> Milan 136 07.12.11 19:32:24: 

19:32:24
07.12.2011
07.12.2011

Milan 136
-> Bohyn: měl jsi to překlepnout na 742/136 a vyfotit. to by se děly věci

19:31:24
07.12.2011
07.12.2011

Sejki - zrušená registrace
Bohyn 07.12.11 19:29:59 napsal:
→ Milan 136:
vrahu
→ Milan 136:

vrahu

19:29:59
07.12.2011
07.12.2011

Bohyn
-> Milan 136: 

19:28:50
07.12.2011
07.12.2011

Milan 136
-> Sejki: já vidím 781/135
19:26:21
07.12.2011
07.12.2011

Sejki - zrušená registrace
Bohyn 07.12.11 19:25:04 napsal:
Dodělal jsem multifunkční stůl do dílny, slouží jako stůl,
zásobárna lahváčů, zároven je na něm přidělanej otvírák a na skle
kérky aut abych nezapomněl
Kod motoru?:)
Dodělal jsem multifunkční stůl do dílny, slouží jako stůl,
zásobárna lahváčů, zároven je na něm přidělanej otvírák a na skle
kérky aut abych nezapomněl

Kod motoru?:)
19:26:04
07.12.2011
07.12.2011

Bohyn
19:25:04
07.12.2011
07.12.2011

Bohyn
Dodělal jsem multifunkční stůl do dílny, slouží jako stůl, zásobárna lahváčů, zároven je na něm přidělanej otvírák a na skle kérky aut abych nezapomněl

19:07:32
07.12.2011
07.12.2011

Vojťas
-> Sejki: taky ne, by se mi zamotaly prsty
19:03:16
07.12.2011
07.12.2011

castrol
-> palinator: jo aj tam 

19:02:37
07.12.2011
07.12.2011

Sejki - zrušená registrace
Vojťas 07.12.11 19:00:18 napsal:
→ Sejki:
ne 
Co tohle?:)
→ Sejki:
ne 
Co tohle?:)
19:00:18
07.12.2011
07.12.2011

Vojťas
-> Sejki:
ne 
ne 
18:59:11
07.12.2011
07.12.2011

palinator
-> Sejki:
No-do-pr-dele.

No-do-pr-dele.

18:58:37
07.12.2011
07.12.2011

Hurdis
-> Sejki: Jako žigula, jo?


18:56:56
07.12.2011
07.12.2011

Sejki - zrušená registrace
Vojťas 07.12.11 18:52:41 napsal:
okurková sezona začíná tak vymejšlím píčoviny
Tohle pro manzelku nechces?:)
okurková sezona začíná tak vymejšlím píčoviny

Tohle pro manzelku nechces?:)
18:52:41
07.12.2011
07.12.2011

Vojťas
okurková sezona začíná tak vymejšlím píčoviny 

18:11:11
07.12.2011
07.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: cype pražskej

18:03:32
07.12.2011
07.12.2011

palinator
-> castrol:
V rámci možností...
Nechtěl jsem rvát 0-100 na státovce s kamerou, tak je to rozdrkotaný.. na tu zatáčku by někdo moh namítnout, jaktože jsem to neprojel celý smykem.
Důvod je prostý.. za zatáčkou je zúžení-mostek a jel tam cyklista.
V rámci možností...
Nechtěl jsem rvát 0-100 na státovce s kamerou, tak je to rozdrkotaný.. na tu zatáčku by někdo moh namítnout, jaktože jsem to neprojel celý smykem.
Důvod je prostý.. za zatáčkou je zúžení-mostek a jel tam cyklista.18:03:00
07.12.2011
07.12.2011

skodovak
-> Pavel P..:
soudíš to na myšáka dle kšitofky a vykukujících vlasů pod?.. 
soudíš to na myšáka dle kšitofky a vykukujících vlasů pod?.. 
17:58:58
07.12.2011
07.12.2011

Pavel P..
-> skodovak: myschaakovi se splašil bagr
http://www.youtube.com/wa tch?feature=player_detailp age&v=3BF1r4sLmLU#t=33 1s

http://www.youtube.com/wa tch?feature=player_detailp age&v=3BF1r4sLmLU#t=33 1s
17:56:53
07.12.2011
07.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> skodovak: je ta chatička až na konci zahrádkářský kolonie,a majitel tam něco vykácel,schovával jsem asi dvacet pařezů
takže máš recht)
takže máš recht)17:55:29
07.12.2011
07.12.2011

castrol
-> palinator: nahodou v pohode oboje testy
......asi si aj ja spravim test za kolko to dam na 100vku
......asi si aj ja spravim test za kolko to dam na 100vku
17:54:06
07.12.2011
07.12.2011

skodovak
-> myschaak AZNP K.Hora: to je jak na samotě u vykácenýho lesa


17:49:54
07.12.2011
07.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
dokončil terenní úpravy a rovnou to zapadlo prvním sněhem

17:49:24
07.12.2011
07.12.2011

palinator
-> Aidamekbmx:
:D Sytič je takovej launch-control.. ale tohle byl jen plyn.. chtěl jsem trochu uklidnit ten bláznivej otáčkoměr...
-> suri:
Neříkám, že není 136 GL lepší, ale naprostá většina Virtu auta přestavuje na nejvyšší modely, dává jiný barvy.. já zastávám teorii dostat auto až na detaily do stavu nového vozu tak, jak vyjelo z fabriky. Takže žádná vlečka, žádnej osmikanál, příčňák, dvojdílná maska, čtyřpísty, GL palubka... prostě obyč 120 L s příplatkovým 5q.
:D Sytič je takovej launch-control.. ale tohle byl jen plyn.. chtěl jsem trochu uklidnit ten bláznivej otáčkoměr...

-> suri:
Neříkám, že není 136 GL lepší, ale naprostá většina Virtu auta přestavuje na nejvyšší modely, dává jiný barvy.. já zastávám teorii dostat auto až na detaily do stavu nového vozu tak, jak vyjelo z fabriky. Takže žádná vlečka, žádnej osmikanál, příčňák, dvojdílná maska, čtyřpísty, GL palubka... prostě obyč 120 L s příplatkovým 5q.

17:46:02
07.12.2011
07.12.2011

suri
-> palinator: na 120 na kyvke slušné , byť to 136ka motor a vlečka je to o inom zase , 136GL je asi jedno z mála od 742 čo by mi smelo do baráku
17:44:59
07.12.2011
07.12.2011

Aidamekbmx - zrušená registrace
palinator 07.12.11 17:41:30 napsal:
Dnes jsem uvolnil 2 natočená videa:
http://youtube.com/v/b3NS SVqGf30
http://youtube.com/v/541E HJrUXtQ
Je to taková ojedinělá akce, takže nepotřebuju slyšet, jak ten průjezd
stál za hovno a jak mi to nejede – vím obojí! To video z 0-100 vypadá jak když používáš launch-control ze začátku:D
Dnes jsem uvolnil 2 natočená videa:
http://youtube.com/v/b3NS SVqGf30
http://youtube.com/v/541E HJrUXtQ
Je to taková ojedinělá akce, takže nepotřebuju slyšet, jak ten průjezd
stál za hovno a jak mi to nejede – vím obojí! To video z 0-100 vypadá jak když používáš launch-control ze začátku:D
17:41:30
07.12.2011
07.12.2011

palinator
17:36:03
07.12.2011
07.12.2011

palinator
-> Jarda 06.12.11 20:18:29:
U VeBe po přechodu z Castrolu 5W-40 na Extreme 10W-40 je novej olej černej prakticky okamžitě. Asi rozpouští bordel v motoru, on je ten Ecotec docela karbonka.
U VeBe po přechodu z Castrolu 5W-40 na Extreme 10W-40 je novej olej černej prakticky okamžitě. Asi rozpouští bordel v motoru, on je ten Ecotec docela karbonka.
15:55:08
07.12.2011
07.12.2011

castrol
-> Tomaso435: keby som nemal felu tak v pohode
15:54:00
07.12.2011
07.12.2011

castrol
-> srnka: nahodou tento ide lepsie ako moja fela
-> minno: dostal len 5e za expresnu sluzbu 
-> minno: dostal len 5e za expresnu sluzbu 
15:52:30
07.12.2011
07.12.2011

Tomaso435
-> castrol 07.12.11 15:44:55: a ja už myslel že si to necháš
15:47:27
07.12.2011
07.12.2011

minno
castrol 07.12.11 15:40:37 napsal:
→ minno: nie
ale presol bez zavadalebo teda aspoň bez závad, ktoré sa dajú na STK kúpiť
→ minno: nie
ale presol bez zavadalebo teda aspoň bez závad, ktoré sa dajú na STK kúpiť
15:46:53
07.12.2011
07.12.2011

srnka - zrušená registrace
minno 07.12.11 15:38:06 napsal:
→ castrol: má to zmysel na favorite?
pravda bolo by vyradit taketo sunky

→ castrol: má to zmysel na favorite?
pravda bolo by vyradit taketo sunky

15:44:55
07.12.2011
07.12.2011

castrol
-> Jožynek : prave oddnes a hned je aj na predaj
15:40:58
07.12.2011
07.12.2011

Jožynek
-> castrol: A ty máš odkedy Fávo?
15:40:37
07.12.2011
07.12.2011

castrol
-> minno: nie
ale presol bez zavad
ale presol bez zavad15:38:06
07.12.2011
07.12.2011

minno
-> castrol: má to zmysel na favorite?

15:32:12
07.12.2011
07.12.2011

castrol
spravil stk+ek 

13:30:49
07.12.2011
07.12.2011

Tony Outland
Jinak pro Olomoučáky na Učňáku rooseveltce v kontejneru leží 2 Blatníky a přední čelo na eMko...
Jsou uplně nový ale mají mírnou Lišku..
Bohužel neměl jsem to jak vzít
Jsou uplně nový ale mají mírnou Lišku..
Bohužel neměl jsem to jak vzít

13:27:22
07.12.2011
07.12.2011

Tony Outland
Ta druhá strana je totalka...
13:26:09
07.12.2011
07.12.2011

Tony Outland
Jednu stranu už skoro mají...
13:25:07
07.12.2011
07.12.2011

Tony Outland
Dnes jsem se byl podívat Na učilište jak pokračují práce na kamošové laurině
21:31:58
06.12.2011
06.12.2011

StepaNoFUN
-> Jarda: Leju ho už pár let do všeho (osobáky, nákaďáky) a zatím všechno funguje. Dodává mi to kamarád a nevěřím, že by mi dal nějaký sračky...
21:31:29
06.12.2011
06.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
dokopal jsem se spočítat si vejplatu

21:27:41
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> Jarda: to je skoro stejný
21:23:33
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136: ne 100, ale 93
tech 7tis. km bude na hodne dlouhou dobu...
-> Stepan Fun: specifikace jsou OK, tak doufejme, ze jim kvalita odpovida
tech 7tis. km bude na hodne dlouhou dobu...-> Stepan Fun: specifikace jsou OK, tak doufejme, ze jim kvalita odpovida
21:22:29
06.12.2011
06.12.2011

StepaNoFUN
Jarda 06.12.11 20:30:25 napsal:
→ Stepan FUN: co to je za olej za 45 litr?
BP Visco 2000 Diesel - API SL/CF, ACEA A3/B3, WW 505.00
Edit: Ale je fakt, že tohle je nákupka v sudu. Prodávám ho po 60,- za litr.
→ Stepan FUN: co to je za olej za 45 litr?
BP Visco 2000 Diesel - API SL/CF, ACEA A3/B3, WW 505.00
Edit: Ale je fakt, že tohle je nákupka v sudu. Prodávám ho po 60,- za litr.
21:20:00
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> Jarda: tomu ani nevěřím, že to najelo 100 tisíc bez čidla...
21:19:41
06.12.2011
06.12.2011

castrol
-> Milan 136: asi este nebol uplne ko leboi startovala v pohode len ked bola napojena na vag tak vypisoval chybu


