a jednou mi to najednou chciplo za jizdy, pak jsem normalne nastartoval, auto ma ted 93tis. km, ja najel necelych 10tis. km za 5 let
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:19:01
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136: jj, take se mi stalo, ze jsem nemohl nastartovat, myslel jsem, ze to dela imobiliser
a jednou mi to najednou chciplo za jizdy, pak jsem normalne nastartoval, auto ma ted 93tis. km, ja najel necelych 10tis. km za 5 let
a jednou mi to najednou chciplo za jizdy, pak jsem normalne nastartoval, auto ma ted 93tis. km, ja najel necelych 10tis. km za 5 let21:15:47
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> castrol: někdy to dopadne tak, že to nenastartuješ, když je KO
jinak kolik stupňů ukazuje při odpojeným nevím
jinak kolik stupňů ukazuje při odpojeným nevím
21:14:33
06.12.2011
06.12.2011

castrol
-> Jarda: cidlo mi blblo ale zeby to islo nejako horsie som nepoznal a volnobeh tiez ok ,spotrebu mam cca 6,5-7l/100. uvidime po vymene ci bude nejaka zmena
21:13:14
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136: je to 6/1995, felda to mela o rok pozdeji myslim...
jakej ma vlastne to cidlo zavit? to asi nebude metrickej, ze?
jakej ma vlastne to cidlo zavit? to asi nebude metrickej, ze?
21:10:58
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> Jarda: to je fakt divný. To je jak sání na poslední BMM ve feldě, která měla už plastovej domek termostatu
21:08:43
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136: sani je origo jednobod, ale nedodelane, je tam jeste origo tesnene, nikdy nebylo sundane... jede to velmi dobre vzhledem k upravam motoru, ale taky to zere a ma problem nekdy s volnobehem
-> castrol: jj
dofam, ze az tam to cidlo dam, ze to nepojede hur, ale prekvapuje me, ze v metalexu staveli motor bmm a nemeli diagnostiku, je mozne, ze to je prvni mtx s bmm motorem, tak to proste jeste neznali
-> castrol: jj
dofam, ze az tam to cidlo dam, ze to nepojede hur, ale prekvapuje me, ze v metalexu staveli motor bmm a nemeli diagnostiku, je mozne, ze to je prvni mtx s bmm motorem, tak to proste jeste neznali

21:03:39
06.12.2011
06.12.2011

castrol
-> Jarda: tak to je zaujimave 

21:02:55
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> Jarda 06.12.11 21:01:27:
to snad někdo vyměnil sání ne? bez toho čidla to snad nejede
to snad někdo vyměnil sání ne? bez toho čidla to snad nejede21:01:27
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136: -> castrol: nic, je tam jen nalitek a neni to vyvrtane a zavit... a kablik mi tam volne visi


20:48:33
06.12.2011
06.12.2011

castrol
-> Jarda: a cobo namiesto neho ?
20:47:02
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> Jarda: to z toho tekla voda?
-> Stepan FUN: anglickej Comma co maji v Intercars dražší nebude
-> Stepan FUN: anglickej Comma co maji v Intercars dražší nebude
20:30:25
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Stepan FUN: co to je za olej za 45 litr?
z toho bych mel asi strach, ja ten GX-PRo Extreme sehnal za 100 litr
-> castrol: aha, ja taky chyba a pak jsem zjistil, ze ho tam v metalexu zapomeli dat

z toho bych mel asi strach, ja ten GX-PRo Extreme sehnal za 100 litr-> castrol: aha, ja taky chyba a pak jsem zjistil, ze ho tam v metalexu zapomeli dat


20:26:09
06.12.2011
06.12.2011

StepaNoFUN
-> Jarda: Chudák motor... Nalejt do auta vyjeťák, i když na pohled vypadá "slušně" - to bych mu neudělal, i když ten motor co je ve formanu je celkem po smrti. Navíc při ceně cca 45kč za litr 15W-40 mi to přijde jako neskutečná blbost. :-/
20:23:38
06.12.2011
06.12.2011

castrol
-> Jarda: mal ale vypisoval chybu
20:22:58
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136: pro nej jsou petikilo velke penize
dal bych jeho auto do obludaria, ale zabil by me... obcas sem chodi
rikal jsem mu, at si vezme jeste muj filtr, ale on ne, ze pry ten jeho nejde povolit, pry, co to auto ma (cca 5let) tam ma jeden filtr a pry no problem 
dal bych jeho auto do obludaria, ale zabil by me... obcas sem chodi
rikal jsem mu, at si vezme jeste muj filtr, ale on ne, ze pry ten jeho nejde povolit, pry, co to auto ma (cca 5let) tam ma jeden filtr a pry no problem 
20:20:49
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
-> castrol 06.12.11 14:21:13: taky jsi ho vubec nemel?

20:19:41
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> Jarda 06.12.11 20:18:29: to jsou obyčejný oleje tak drahý, že tam leje vyjetej?
nebo to žere litr na tisíc?
nebo to žere litr na tisíc?20:18:29
06.12.2011
06.12.2011

Jarda - zrušená registrace
vymenil filtry a oil v rapu po 17tis. km (bezne to menim po 12-14 tis. km, ale ted jsem to nejak zanedbal), zase mogul extreme 10W-40, po tech km byl na LPG jako novy a kamos si ho vzal do favorita
, tak doufam, ze to nezadre
, tak doufam, ze to nezadre
20:17:10
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> 4dams: to je pravda
z duralu by to byla pecka. ale pokud je to z věcí našlých pod ponkem, tak je to good a hlavně lepší než ta divná věc vedle
z duralu by to byla pecka. ale pokud je to z věcí našlých pod ponkem, tak je to good a hlavně lepší než ta divná věc vedle
20:15:25
06.12.2011
06.12.2011

4dams
-> Milan 136: Robil som to z vecí čo som mal v garáži (lenivosť :D), ale aspoň sa to neskrútilo keď som to zváral.
20:11:12
06.12.2011
06.12.2011

Milan 136
-> 4dams: správně. Ale ta příruba mohla být ze slabšího matroše ne?
20:07:11
06.12.2011
06.12.2011

4dams
Vyrobil som si vlastný bezporuchový EGR ventil
15:37:14
06.12.2011
06.12.2011

castrol
-> suri: mne to prave vypisovalo toto cidlo ze je skrat
14:51:13
06.12.2011
06.12.2011

suri
-> castrol: to ani bežne
14:35:57
06.12.2011
06.12.2011

David29
Konečně dal na auto zimáky
14:28:23
06.12.2011
06.12.2011

castrol
-> suri: jj diagnostika uz nic nevypisuje
14:23:26
06.12.2011
06.12.2011

suri
-> castrol: a čidluje?
14:21:13
06.12.2011
06.12.2011

castrol
namomtuval cidlo
12:51:07
06.12.2011
06.12.2011

Tomáššš
-> minno: 

12:37:53
06.12.2011
06.12.2011

minno
-> alpin: no to by tiež nebolo zlé, ale nie :)
-> Tomáššš: ježišimária to je bordel :D néé prominte já to tak nemyslel
-> Tomáššš: ježišimária to je bordel :D néé prominte já to tak nemyslel

12:20:46
06.12.2011
06.12.2011

Tomáššš
-> alpin: v srdiecku


12:16:09
06.12.2011
06.12.2011

alpin
-> minno: si bol v hooters ?

12:15:36
06.12.2011
06.12.2011

minno
-> Tomáššš: ale kdeže, normálne, na anjelských papučkách 

12:13:50
06.12.2011
06.12.2011

Tomáššš
-> minno: pluca a dlhe noziska :D na podpatkoch ? :D
12:13:21
06.12.2011
06.12.2011

Jozka
-> minno: To tak řvali, nebo přepadávali dopředu tou tíhou?
12:13:01
06.12.2011
06.12.2011

minno
-> škodec: to nie ale šiel z nich taký pokoj, aj nožiská ti mali riadne dlhie

12:11:00
06.12.2011
06.12.2011

škodec
-> minno: ako vies davali ti z ust do ust

12:09:45
06.12.2011
06.12.2011

minno
Dnes som bol na obed v reštike a chodil tam Mikuláš s anjelmi a čertom. Tí anjeli mali ale poriadne pľúca!

09:39:28
06.12.2011
06.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> Tuner#2 06.12.11 00:57:17: to víš já toho ještě neviděl..........
09:38:09
06.12.2011
06.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> tunerlada 05.12.11 23:03:07: jo fakt 800 éček a má to komplet papíry a jelo to po ose 300km domu
-> Bohyn 05.12.11 23:07:38: tak snažej se no,ač je momentálně peněžní krize tak ho musel vzít
i já sem zvědavej co se z toho vyklube

-> Bohyn 05.12.11 23:07:38: tak snažej se no,ač je momentálně peněžní krize tak ho musel vzít
i já sem zvědavej co se z toho vyklube
07:21:00
06.12.2011
06.12.2011

Gryzly
-> Tuner#2: To ten motor tolik žere. 

00:57:17
06.12.2011
06.12.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
Opravil mladej řazení a při té příležitosti cvaknul tohle pro LS blázna. Ještě bych mohl vyfotit tátovo MPI, ale tam už po kunách zůstali jen ty cvočky co to původně drželi
a pak že jim to nechutná 
a pak že jim to nechutná 
00:33:57
06.12.2011
06.12.2011

johaning
-> Jarka130: ano to je p.Krale ta tatra tam a Hosek tam vozi jen dily na zinek
00:20:05
06.12.2011
06.12.2011

Jarka130
-> johaning: Aha tak p.Krale asi neznam i když vzadu ve skladu u dílny někdo dělá 603 ale asi to je tamní p.Hošek jasný a šefovy tříkolky to je lahudka a podívaná!
23:46:41
05.12.2011
05.12.2011

johaning
-> Jarka130: no on tam zinkuje p.Kral co dela renovace tater,taky pronej lakuju,pak tam jezdi p.Hosek co jezdi bugyny,po kazdym zavode zinkuje novy dily,a pak tam sem porad ja pecenej varenej,a majitel stavy trikolky,super vec
23:41:11
05.12.2011
05.12.2011

Jarka130
-> johaning: Ja už tam jezdím od roku 98 každý týden služebně takže tam taky občas něco nechám a je na ně fakt spoleh zvláště u malejch věcí a občas se tam dají potkat i zajímaví lidé/závodníci
23:28:44
05.12.2011
05.12.2011

johaning
-> Jarka130: jj holky moje zlaty,jsou sikovny a hodny,jakto ze jsi zabloudil na Kladno?
23:24:56
05.12.2011
05.12.2011

Jarka130
-> johaning: Mas to moc pěkně udělaný dnes jsem Ti je vokoukl v zinkovně dámy se asi snažily
23:21:08
05.12.2011
05.12.2011

Arnold
-> johaning: za kolik delas zinkovani??
moc pekna pracicka 
moc pekna pracicka 
23:14:36
05.12.2011
05.12.2011

johaning
Tak ja dnes pro jardu.U1,ted uz jen barvy,ted zinek hotov 

