
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
23:07:38
05.12.2011
05.12.2011

Bohyn
-> Radek Retro eLeSo: Téda hoši jedou a věřim, že to bude zase pecka jako každé jejich auto.Těšim se až ho uvidim na živo

23:03:07
05.12.2011
05.12.2011

tunerlada
Radek Retro eLeSo 05.12.11 22:10:22 napsal:
→ tunerlada: 800euro
coto to jako fakt jen 20 tis kč ?
i na papírech ? sakra o tomhle vědět tak rapid de z domu 
→ tunerlada: 800euro
coto to jako fakt jen 20 tis kč ?
i na papírech ? sakra o tomhle vědět tak rapid de z domu 
22:14:56
05.12.2011
05.12.2011

oppik
-> Radek Retro eLeSo: jasně že jo.je to vidět že to je favorti mtx
22:10:22
05.12.2011
05.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> tunerlada: 800euro

22:08:50
05.12.2011
05.12.2011

tunerlada
Tomaso435 05.12.11 21:58:52 napsal:
→ Radek Retro eLeSo: jak je na tom ? . . . pořád mi vrtá
v hlavě jak je možný že byl za tuhle cenu :-D :-Dto jest za kolik?
→ Radek Retro eLeSo: jak je na tom ? . . . pořád mi vrtá
v hlavě jak je možný že byl za tuhle cenu :-D :-Dto jest za kolik?
22:08:33
05.12.2011
05.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> oppik: přemejšlej někdy o tom co píšeš
-> Tuner#2 05.12.11 22:05:11: sorry no,nejde mi to pokaždý jak bych chtěl

-> Tuner#2 05.12.11 22:05:11: sorry no,nejde mi to pokaždý jak bych chtěl

22:05:11
05.12.2011
05.12.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Radek Retro eLeSo 05.12.11 21:57:07: Řekl bych, že to byla narážka na to y na konci 

22:03:49
05.12.2011
05.12.2011

oppik
Radek Retro eLeSo 05.12.11 21:54:08 napsal:
tak kabrouš rozebranej zatim do týhle podoby
pěkně se do něj
pustily
že by fávo

tak kabrouš rozebranej zatim do týhle podoby
pěkně se do nějpustily
že by fávo

22:03:34
05.12.2011
05.12.2011

oppik
Radek Retro eLeSo 05.12.11 21:54:08 napsal:
tak kabrouš rozebranej zatim do týhle podoby
pěkně se do něj
pustily
co to je za cabrio že má motor vepředu :-))
tak kabrouš rozebranej zatim do týhle podoby
pěkně se do nějpustily
co to je za cabrio že má motor vepředu :-))21:58:52
05.12.2011
05.12.2011

Tomaso435
-> Radek Retro eLeSo: jak je na tom ? . . . pořád mi vrtá v hlavě jak je možný že byl za tuhle cenu :-D :-D
21:57:07
05.12.2011
05.12.2011

Radek Retro eLeSo
-> darklord: ??? myšleno jako otec a syn

21:54:34
05.12.2011
05.12.2011

darklord
-> Radek Retro eLeSo: ony to robia zenske? 

21:54:08
05.12.2011
05.12.2011

Radek Retro eLeSo
tak kabrouš rozebranej zatim do týhle podoby
pěkně se do něj pustily
pěkně se do něj pustily
21:45:51
05.12.2011
05.12.2011

castrol
-> skodarapid1365: 

21:44:53
05.12.2011
05.12.2011

afro100
-> skodarapid1365: v pohode :)
21:43:20
05.12.2011
05.12.2011

skodarapid1365
-> afro100: -> castrol: sorry páni, ale dáko sa mi j*be net 
menili sme tesnenie po hlavou, toto zostalo zo starého
EDIT: a ten po*sraty obrazok mi aj tak nenahralo, kaslem na to :/

menili sme tesnenie po hlavou, toto zostalo zo starého
EDIT: a ten po*sraty obrazok mi aj tak nenahralo, kaslem na to :/
21:37:47
05.12.2011
05.12.2011

alpin
-> castrol: ale menil som aj kábel , ale už som to spravil , také prekvapenia...
-> Milan 136: to ne , už by som ho nepredal za cenu čo by som chcel , a nie je zlé , len treba pár much vychytať
-> Milan 136: to ne , už by som ho nepredal za cenu čo by som chcel , a nie je zlé , len treba pár much vychytať

21:32:43
05.12.2011
05.12.2011

Tommyk
-> zidlik: zadarmo, ještě sama paní úřednice mi to nabízela, že si to můžu kdykoliv přijít doplnit, zadarmo 

21:28:05
05.12.2011
05.12.2011

Milan 136
-> alpin 05.12.11 14:50:56: vyměň auto

21:27:22
05.12.2011
05.12.2011

castrol
-> alpin: preco das dole stropne svetlo a si tam
21:26:35
05.12.2011
05.12.2011

alpin
-> castrol: ani nevra , na rozobratie treba buď vysokoškolsky diplom alebo 4 promile
21:21:53
05.12.2011
05.12.2011

castrol
-> skodarapid1365: raz nestaci
21:13:52
05.12.2011
05.12.2011

afro100
-> skodarapid1365: staci raz
18:58:13
05.12.2011
05.12.2011

zidlik
-> Tommyk: seš si jistej že zadarmo??podle mě to je minimálně za 500
18:03:01
05.12.2011
05.12.2011

castrol
-> alpin: na fiatke
16:43:19
05.12.2011
05.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof:


16:01:13
05.12.2011
05.12.2011

Kaprof-Pisařík
Trošku jsem si pohrál s volantem ( Na fotce to bohužel není uplně vidět :/) a doskládal pár drobností...Nemá někdo černy GL tapece klidně i s dírama v nouzi ?:o)
14:50:56
05.12.2011
05.12.2011

alpin
snažím sa vymeniť si anténu ale už som jak meliško
edit : hotovo , seriem na to
edit : hotovo , seriem na to
14:46:05
05.12.2011
05.12.2011

Jožynek
-> DEKODOVAC: Si si udelal plagatik?
13:48:52
05.12.2011
05.12.2011

castrol
-> radekp: pekne
12:14:00
05.12.2011
05.12.2011

radekp
stav před:
(materiál 2,5 mm nerez)
(materiál 2,5 mm nerez)
12:13:10
05.12.2011
05.12.2011

radekp
vrátil se z Německa a dodělal tučňáky (vánoční dárek)
12:09:32
05.12.2011
05.12.2011

Max
byla pauzička :o)
12:08:47
05.12.2011
05.12.2011

Max
včera jsem se vrátili z Rakouska.
jezdí se jen na ledovcích, ale i tak to bylo dobrý ;o)
jezdí se jen na ledovcích, ale i tak to bylo dobrý ;o)
11:06:45
05.12.2011
05.12.2011

Zazaa
-> Jozka: dobrej napad ... udelame si v zime grilovacku :)
10:57:48
05.12.2011
05.12.2011

Jozka
-> Zazaa 02.12.11 21:57:27: Bratranec v těch otvorech pekl v alobalu klobásy.. a byly výborný.
10:24:55
05.12.2011
05.12.2011

Pavel P..
09:51:50
05.12.2011
05.12.2011

DEKODOVAC
druha strana 2

09:49:35
05.12.2011
05.12.2011

DEKODOVAC
plagatik o rozmere60-40cm krasny kusok
1
101:38:09
05.12.2011
05.12.2011

ozzman1000
-> Pavel P..:
to tam máš čo za tabuľku?
to tam máš čo za tabuľku?

00:03:17
05.12.2011
05.12.2011

srnka - zrušená registrace
no dneska zlozene brzdy a medzi naprava dnu v zavodnom aute akurat sme to zlozili nastartovali a volnobeh si to drzi na 5000 otacok
a v nedelu preteky...
a v nedelu preteky...23:22:31
04.12.2011
04.12.2011

Don_pepe
-> Pavel P..: Jo, moc pěkný! Na plato chci taky něco podobnýho, ten chemlon by se ram brzo rozpadl...
23:11:16
04.12.2011
04.12.2011

Pavel P..
-> Don_pepe: taky mám vyšistou slepici na zadní plato
... img.skoda-virt.cz/vase_au
ta_upload/3775_2011-05-24_
22-26-41_65.jpg
... img.skoda-virt.cz/vase_au
ta_upload/3775_2011-05-24_
22-26-41_65.jpg22:56:05
04.12.2011
04.12.2011

Don_pepe
-> Urbi: V tom kufru, kam to přijde, to bude jedinej předmět

22:52:03
04.12.2011
04.12.2011

Petr Urban
-> Don_pepe: Tak to bych si pak do kufru nedal po takové práci, i když asi né každý tam vozí motory a převodovky 

22:48:06
04.12.2011
04.12.2011

Don_pepe
-> Urbi: Segra se k tomu měla... chvilku... Je to hrozná drbačka!
22:29:07
04.12.2011
04.12.2011

Petr Urban
-> Don_pepe: To má dělat nějaká ženský ne ?
18:33:23
04.12.2011
04.12.2011

Don_pepe
U toho zešedivím než to bude na celej kufr do Sněhurky...

17:37:50
04.12.2011
04.12.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Jarda: Poptával jsem to v přes net, Marcel Vítek-Chrudim.....je fakt že si fábie vezme plynu tak 380km na nádrž,v zimě třeba jen 330km a je to netahavý....ale já s tim nejezdim,mě je to jedno

17:37:41
04.12.2011
04.12.2011

ondie
-> Jarda: :) to už být tebou tak to auto dávám do kupy jen kvůli osobní výzvě prvního milionu :) ..na Rapida a příbuzné řady fakt slušný!
