skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
12:39:30
11.10.2010
11.10.2010

U-Geen
-> Syny: myslim ze to podlozi uz je vcelku ok (navezeny sutry)
12:17:04
11.10.2010
11.10.2010

Syny
-> U-Geen: Tak to uz bys mel zacit, pac uz venku zacina bejt slusna kosa a budes mit tu zem jak beton :)
12:10:17
11.10.2010
11.10.2010

U-Geen
-> Syny: me jeste letos :) ale ne takle v pruzich
11:49:16
11.10.2010
11.10.2010

Syny
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí) 11.10.10 09:22:04: Hmmm, to mi ceka taky pristi rok...
11:25:06
11.10.2010
11.10.2010

Dušan
-> maca: nezvedas na zimu podvozek ?
10:59:08
11.10.2010
11.10.2010

maca
-> minno: ráno je již pod nulou a nebudu to pak přezouvat na poslední chvilku

10:55:18
11.10.2010
11.10.2010

minno
-> maca: ale veď ešte nie je zima :)
10:49:27
11.10.2010
11.10.2010

maca
přezul již na zimní

10:11:28
11.10.2010
11.10.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> vhml 11.10.10 09:15:17: Jasný, však jsem slíbil, ale nebude to hned aby to za něco stálo.

09:54:46
11.10.2010
11.10.2010

Jožynek
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): Nás to čaká asi budúci veekend...kedže celý vjazd do dvora (do kopčeka) je dojebabraný od áut...

09:22:04
11.10.2010
11.10.2010

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
Nie dnes, ale cez vikend.... konecne budem moct vojst do dvora za kazdeho pocasia...
09:15:17
11.10.2010
11.10.2010

vhml
-> Tuner#2: -> Nwkt: Hoši, že mám hnusný auto neznamená, že taky nechci fotky :-D Udělejte kdyžtak nějakou galerku pokud máte fotky i jinejch aut a já to pak hodím na stránky slalomu
21:39:41
10.10.2010
10.10.2010

mototechna
-> tunerlada: mám rozrobené Audi V8 a BMW V8, takže uvidím...
21:32:54
10.10.2010
10.10.2010

MOLSO
-> tunerlada: ani mne sa nechce zimovat


21:30:00
10.10.2010
10.10.2010

tunerlada
po delší době se povozit v rapidu tak se i fotilo
jaj mě se nechce zimovat ale už se to blíží
jaj mě se nechce zimovat ale už se to blíží21:15:01
10.10.2010
10.10.2010

MATTESS
-> Tuner#2: to je spáč

21:12:38
10.10.2010
10.10.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> MATTESS 10.10.10 21:06:16: Telefonem, ještě ve čtvrt na 11 chrápal 

21:11:47
10.10.2010
10.10.2010

tunerlada
-> mototechna: zeptám se kamaráda jestli by měl zájem a kdyžtak pisnu,teď koupil motor do V a chystá se taky na stůl takže by mu mělo přijít vhod
já boužel tuhle akci můžu spáchat až budu mít vlastní bydlení
já boužel tuhle akci můžu spáchat až budu mít vlastní bydlení
21:06:16
10.10.2010
10.10.2010

MATTESS
-> Nwkt: čím Tě tahali z postele?

20:31:59
10.10.2010
10.10.2010

mototechna
-> tunerlada: neprichytil, je to položené... To sklo má 27 kg, a je kalené + lepené, takmer nerozbitné. Mám ho v inzercii, ak by mal niekto prípadný záujem. Už mám rozrobené ďaľšie dva.
20:31:56
10.10.2010
10.10.2010

suri
vrazi.cz/?item=2-sle... zase čítane na dobrú noc . raz som to už čítal ale prečo nie znova
20:17:42
10.10.2010
10.10.2010

Nwkt
-> Tuner#2: Balim, uploaduju, posílám. Je tam jedna pěkná s letící kuželkou
20:16:40
10.10.2010
10.10.2010

tunerlada
-> mototechna: luxus
jak si přichytil desku stolu k pístům?
jak si přichytil desku stolu k pístům?20:15:49
10.10.2010
10.10.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nwkt 10.10.10 20:10:06: Jen se pochval
ale musel jsem srovnat horizont a udělat ořez
Každopádně díky za foto a těším se na Ty Tvoje.
ale musel jsem srovnat horizont a udělat ořez
Každopádně díky za foto a těším se na Ty Tvoje.20:10:06
10.10.2010
10.10.2010

Nwkt
-> Tuner#2: Jééé to je hezká fotka 

20:08:06
10.10.2010
10.10.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
Dneska hobloval gumy, více v kartě.
19:45:12
10.10.2010
10.10.2010

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Borin - Král tuzerů: Jednoduchoučkej a moc šikovnej program, máme ho na všech počítačích v rodině a já aj i v práci s kolegou.
19:02:04
10.10.2010
10.10.2010

Suty
Lamelu :-)
18:29:50
10.10.2010
10.10.2010

Borin - Král tuzerů
-> Mantrabeach: www.irfanview.cz/download
.php
hlavní co budeš potřebovat...
listování ve fotkách PageUp, PageDown
uložení "S"
rotace fotky "R"
změna velikosti Ctrl + R a ručně zadat

hlavní co budeš potřebovat...
listování ve fotkách PageUp, PageDown
uložení "S"
rotace fotky "R"
změna velikosti Ctrl + R a ručně zadat

18:19:10
10.10.2010
10.10.2010

maca
-> Placko: -> su.tech: -> MATTESS: jsem rád že to byla jen tato závada,ale nervy jsem měl

18:17:27
10.10.2010
10.10.2010

su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> maca: Neříkal jsem to?


18:16:05
10.10.2010
10.10.2010

MATTESS
-> maca: tak to je dobře, že to byla jen prkotina
18:15:51
10.10.2010
10.10.2010

Placko
-> maca: tak ešte že to bola iba taka "malá" závada a už to jede ako má 

18:12:34
10.10.2010
10.10.2010

maca
-> Placko: procházel jsem kabely a ten co vede od kondíku k cívce mě zůstal v ruce....nasadil nový konektor a vrčí jak má

18:09:29
10.10.2010
10.10.2010

Placko
-> MOLSO: to mi došlo aj saméemu


18:09:05
10.10.2010
10.10.2010

MOLSO
-> Placko: no bolo to pokazené


18:08:07
10.10.2010
10.10.2010

Placko
-> maca: paráááda
v čom bola chyba ?
v čom bola chyba ?18:02:04
10.10.2010
10.10.2010

skodarapid1365
-> mototechna: toto je parada


18:01:27
10.10.2010
10.10.2010

maca
huráááááá už vrčíme!!!
14:43:28
10.10.2010
10.10.2010

Tomáššš
-> afro100: uz som nasiel "B" i na pieste ...
14:42:57
10.10.2010
10.10.2010

Placko
-> mototechna: krááása


14:41:55
10.10.2010
10.10.2010

afro100
-> Tomáššš: ale to si dole nepisal, pytal si sa na to B a na to som ja reagoval ...
14:40:35
10.10.2010
10.10.2010

Tomáššš
-> afro100: meral som valec ,len ci som to dobre odmeral ...
14:28:07
10.10.2010
10.10.2010

mototechna
doladil som tejbl :)
14:24:40
10.10.2010
10.10.2010

afro100
-> Tomáššš: vybrus sa neoznacuje ... mylis si to s tolerancnymi triedami, tie su A,B ... a aj tie su oznacovane na piestnej sade ... vybrus je vzdy o 0,25 mm vacsi ako original, takze ak 120 ma 72x72 tak po prvom vybruse bude mat 72,25x72 ... to by si musel omerat ...
14:21:05
10.10.2010
10.10.2010

Tomáššš
-> Gryzly: a oznacuje sa dako ?
14:20:21
10.10.2010
10.10.2010

Gryzly
-> Tomáššš: Ne to bude spíš odpolední směna při opracování hlavy. Výbrus přece nebudou značit na hlavu.
14:12:15
10.10.2010
10.10.2010

Tomáššš
nie dnes ale vcera som presiel cely motor a nasiel som tam taku srandu ...
zaujima ma jedna vec a tou je : naco je vyrazene pismeno "B" na hlave ?
prvy vybrus motora ?
zaujima ma jedna vec a tou je : naco je vyrazene pismeno "B" na hlave ?
prvy vybrus motora ?

11:26:47
10.10.2010
10.10.2010

Arnold
byl jsem se podivat zde

EDIT:vlastne to bylo vcera

EDIT:vlastne to bylo vcera

11:22:20
10.10.2010
10.10.2010

Lubes - zrušená registrace
Boli sme fotit :-)
