Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 72851 až 72900) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:59:09
09.10.2010
Mantrabeach
-> petr s: no já to vždycky dělal v acdsee a ono při převrácení se to uložilo jako jinej soubor ale teď nevím proč už to nejde
21:04:39
09.10.2010
Jožynek
-> Apple STS Chvojkovice-Brod:
skoda-virt.cz/cz/.../7461 -hurdis-105l
21:03:14
09.10.2010
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Mantrabeach: co jsi prodal?
20:52:26
09.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Mantrabeach: Prosimte jakej pouzivas operacni system ze nemas zadny malovani?3
20:47:22
09.10.2010
afro100
Inak ja som dneska ladil, foto v komentoch u auta

skoda-virt.cz/cz/.../6980 -afro100-kilko?gotopost=2. ..
20:37:57
09.10.2010
petr s
-> Mantrabeach: Takhle?
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od petr s vložen 09.10.2010 20:37:57
20:36:31
09.10.2010
Mantrabeach
bohužel nemám program na otočení tak je to blbě přetočený8
20:35:31
09.10.2010
Mantrabeach
Já dnes kromě rozloučení s jedním autem pověsil kotel a vyvedl odkouření přes střechu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mantrabeach vložen 09.10.2010 20:35:31
20:34:58
09.10.2010
krtik
-> 105: to je špatný... 8 . Tak přeji ať najdeš něco dalšího co ti bude dělat radost jako Schaun 6
20:30:01
09.10.2010
myschaak AZNP K.Hora
zase zateplujem....45 balíku poliše už je na baráku,zejtra ještě pár desek a jde se na detaily,pěnu a zavrtávání hmoždinek
20:26:39
09.10.2010
afro100
-> 105: erko je dobra volba, ja sa po nich pozeram uz davno a z polky uz erkar som > mam motor v kilu ale proste tie dvoje dvere bez ramu maju svoje caro ...

bohuzial je to tak ako pises, bud absolutny vrak za nehoraznu cenu, alebo zfusovane ...

Ja som uz rezignoval a momentalne to hodnotim tak, ze radsej dam 30 za dobry zaklad na kt. nebude tolko roboty, nez kupit vrak za 10 a potom povodnu kasnu pouzit len ako formu na omeravanie k stavbe inej kasne z dielov ... o utopenych peniazoch nehovoriac ...

tak stastny lov ;)
20:20:58
09.10.2010
105
-> krtik: bohuzel ... konecna..:( jak sem sundaval veskery tlumeni tak sem zjistil ze sou praskly svary a ohla podlaha u baterky smerem nahoru, takze jak rikal Petr.S nema to cenu, i kdybych chtel tak by to auto bylo krivy a necitil bych se v tom...

-> petr s: ja si taky myslim... uz sem se s tim smiril , zivot jde dal. :)
po urgencich a opletackach , mi v patek volal pojistovak a rikal ze uz kalkuluje skodu a penize budu mit behem tydne...


-> afro100: jj je to tak, deda mel krasny žluty erko tak sem si rekl , ze bych mohl nejaky zkusit , bohuzel jsou dnes taci kteri prodavaj absolutni vrak treba za 15 000... a ty levnejsi kousky sou treba prasacky vyvareny a podobne....


takze shrnuti auto ktery mama koupila v roce 98 a byla druhy majitel..(3ti ja) pujde pryc .. ale to tak byva jiny to nebude.....
cekal sem ze to nekde rozsekam ja ,, ale pritom stacil jeden aktivni blbec
19:50:49
09.10.2010
maca
-> MATTESS: to doufam Radku4 nu což,je to již babička no4
19:43:25
09.10.2010
MATTESS
-> maca: snad to bude jen nějaká prkotina
19:28:07
09.10.2010
maca
-> su.tech: no už zlost pomalu vyprchává......ta potupa,užovka na laně8
19:25:15
09.10.2010
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> maca: Jo, to je občas lepší nechat na další den...
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tak oba víme, že těch věcí může být hodně... a někdy to jsou věci, které člověk nečeká... jako v mém popisovaném případě.4
19:20:02
09.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> su.tech: Tak ono tech veci muze byt vic. Kamarad rikal, ze tohle muze delat i civka. Jednou jel a zacalo to pokuckavat... tedy favo s ETZ tak dojel pomalu domu, v ulici to vytocil poradne a dokurvil ji uplne a dojel setrvacnosti3
19:19:07
09.10.2010
maca
-> Matthes, záškodník z TechWebu: sytič jsem zkoušel a nepomohlo to-> su.tech: zítra na to mrknu,už není nálada10
19:16:37
09.10.2010
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> maca: Hm, takhle mi jednou ještě kdysi na zeleném Rapidu odešel kondenzátor. Na volnoběh vklidu a pak to začalo chcípat v otáčkách a pak konec. Hledali jsme kde co - taky jsme mysleli že něco v přívodu paliva a pak to byl nakonec kondenzátor.4
19:16:05
09.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> maca: Treba se jen pricpala nejaka tryska. Takhle jsme jednou dojeli na sytic.
19:15:48
09.10.2010
maca
-> su.tech: -> Nwkt: včera jsem tankoval než jsem jel
19:14:45
09.10.2010
maca
-> Matthes, záškodník z TechWebu: na volnoběh pohoda,ale jak jsem přidal plyn....tak to začlo kuckat a na zličíně chcípnul uplně
19:13:36
09.10.2010
Nwkt
-> maca: Netankoval si předtim? nenasálo to jenom bordel z nádrže?
19:13:33
09.10.2010
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> maca: Tak jestli se jinak točí tak to budě nějaká kravina. Nic si z toho nedělej. 4 Už na občasné blbnutí má nárok. Taky mi odešlo z ničeho nic ETZ.4
19:12:58
09.10.2010
maca
-> Nwkt: vydím to asi na palivovou pumpu...
19:12:14
09.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> maca: Nerikej ze se kousla vacka a ruplo rozvodovy kolo.

EDIT: Aha tak to nebude ono...
upraveno 1x, naposled 09.10.2010 19:12:37
19:12:07
09.10.2010
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> maca: Co??? Si děláš srandu???9
19:12:06
09.10.2010
maca
-> su.tech: začalo to kuckat a na zličíně ende8
19:11:26
09.10.2010
Nwkt
-> maca: Jak umřel?
19:11:16
09.10.2010
maca
-> Nwkt: umřel motor.....
19:11:02
09.10.2010
krtik
-> afro100: to je blbý 8 , já právě myslel, že ji dá dokupy
19:10:59
09.10.2010
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> maca: Sem ti říkal, že když svítí ta oranžová kontrolka, že je třeba natankovat... 4 3 Tak jaká technická zrada je příčinou tichého chodu tvého vozu cestou domů?
upraveno 1x, naposled 09.10.2010 19:11:48
19:10:50
09.10.2010
Nwkt
-> maca: Cos proved?
19:10:23
09.10.2010
maca
tak jsem dorazil ze srazu na laně8
19:00:26
09.10.2010
afro100
-> krtik: to je otazka skor na kolegu stopětku ale podla niektorych indicii (ako inzerat v inzercii atd)som sa dovtipil, ze opravovat sa nebude ...
18:55:20
09.10.2010
krtik
-> 105 a afro100: jako vážně už napořád? opravovat se nakonec nebude?
18:51:39
09.10.2010
petr s
-> 105: Děláš dobře Co pojištovna?
upraveno 1x, naposled 09.10.2010 18:52:30
18:42:20
09.10.2010
afro100
-> krtik: tak kazdeho by to sralo, keby koncil so svojou hrackou ...
18:41:21
09.10.2010
krtik
-> 105: proč ten smajl?
18:39:29
09.10.2010
105
tak ja uz zacal rozebirat shauna :(
18:35:15
09.10.2010
Tomáššš
po par dnoch som sa konecne previezol na stovke a spravil par jesennych fotiek 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tomáššš vložen 09.10.2010 18:35:15
18:10:45
09.10.2010
Voplik
-> haso: to mam taky,je to hodne dobry6
16:51:58
09.10.2010
haso
som dneska nasiel znak tak som spravil taku drobnost
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od haso vložen 09.10.2010 16:51:58
15:04:59
09.10.2010
Hurdis
Zajel jsem se sadou disků 5x Apollo a 5x Meteor na vyvažovačku. Verdikt, všechny disky v pořádku, renovace nebude náročná.
13:45:54
09.10.2010
Maxx
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: to jsi kupoval v čásce u vlakáče H§H? a v kutný u Novákový? docela rozdíl7
11:11:32
09.10.2010
Apple STS Chvojkovice-Brod
dneska jsem udělal pokus, včera kupoval sem na máminu feldu svíčky, kabely, filtr, palec a víko rozdělovače... v čáslavi to vyšlo na 814kč, dneska sem sjel do KH pro to samě zboží na mojí a cena 530kč, to je hustý, takže dneska bude mít felda servisní den, olej se měnil minulý týden, takže budem na zimu připraveni 1
10:29:06
09.10.2010
tunerlada
né dnes ale včera jsem z tatíkem od pul 8 do půl 5 jezdily z kolečkama a vozily beton do zahrady a výsledek...vybetonovány základy pro novou dílnu 6
09:39:46
09.10.2010
Klubko_
-> Borin - Král tuzerů: jooojo, uzitecny uklidnovadlo 6
00:19:48
09.10.2010
Borin - Král tuzerů
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Něco málo by se našlo, ale já se spíš obklopuju věcma co vydrží...třeba proč se srát s těžkou tupící se sekyrou, když si můžu koupit lehkou, která se jen tak neztupí a její cena není zas tak hrozná...třeba kalač mám nějakej noname, aby se to nepletlo 4 Doma stejně máme plyn a tohle mám na topení do dilny 1


-> Pavel P..: Když bys nebyl z Práglu, tak klidně...já se u toho krásně vybiju a uklidním 4

-> Tomáššš: 4
22:45:58
08.10.2010
Tomáššš
Borin - Král tuzerů 08.10.10 21:47:02 napsal:
relax po práci…nařezáno a naštípáno…
keby ma cakal takyto relax tak preco nie 2 1

P:S aspon by som sa vyzuril !6
upraveno 1x, naposled 09.10.2010 09:16:54
Extreme Tyres