Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 73101 až 73150) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:26:12
03.10.2010
VeTeV
-> Jindas: po nás nezbude ani kousek "hodnoty" - když ničit, tak pořádně ...

jestli vyjde to s tou bílou, tak to co jsme dva víkedny pracně rozebírali, bude nový majitel zase pracně nastrojovat 3
21:25:02
03.10.2010
Jindas
12
21:24:49
03.10.2010
Pavel P..
-> VeTeV: 3 3
21:24:30
03.10.2010
VeTeV
-> Pavel P..: kolem 4té :-)) to musíš dojet ráno v 9 a do odpoledne je hotovo

-> Jindas: to rozpůlíme a zničíme 4
upraveno 1x, naposled 03.10.2010 21:27:18
21:24:17
03.10.2010
Arnold
-> Pavel P..: ze bych vam prijel pomoct 3 3 3
21:23:38
03.10.2010
Jindas
-> Pavel P..: Tak aspoň do jaký sběrny to hodíš? Já je za cenu železa vezmu 40 40
21:23:26
03.10.2010
Pavel P..
-> VeTeV: tak tak, vylifrujem to všechno.... BTW. v kolik že jel ten autobus?3
21:22:46
03.10.2010
Pavel P..
-> Jindas: to je železo... přihodim je do sběru5
21:22:43
03.10.2010
VeTeV
-> Pavel P..: super - praxi už máme - pak půjde rudá a nakonec to felda cosi 3
upraveno 1x, naposled 03.10.2010 21:23:25
21:22:25
03.10.2010
Pavel P..
-> Arnold: vůbec... dyk je to škodovka, si viděl jaká pěkná byla ta bílá a jak dopadla 4
21:22:12
03.10.2010
Jindas
-> Pavel P..: Ale kola zachováš? 3 40
21:21:32
03.10.2010
Arnold
-> Pavel P..: tak to bych chtel videt nebylo by ji skoda?? 1
21:20:52
03.10.2010
Pavel P..
-> VeTeV: už čeká na řadě... jen se odveze bílá tak hnědá jde na porážku5
21:19:33
03.10.2010
Jindas
-> VeTeV: Seber mu ty kola,seber mu ty kola ,seber mu ty kola ,seber mu ty kola xD :D 3 3 03.10.10 21:18:08
upraveno 1x, naposled 03.10.2010 21:19:53
21:18:08
03.10.2010
VeTeV
2 - novodobá Liteň 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od VeTeV vložen 03.10.2010 21:18:08
21:17:54
03.10.2010
Tomáššš
-> VeTeV: pekna fotka :)
upraveno 1x, naposled 03.10.2010 21:22:41
21:17:06
03.10.2010
VeTeV
sraz nějakých vraků :-))
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od VeTeV vložen 03.10.2010 21:17:06
upraveno 1x, naposled 03.10.2010 21:18:26
20:59:31
03.10.2010
Arnold
-> tunerlada: to i me taky bych bral vsemi deseti hned bych padal z bytovky 4 3 3
20:58:06
03.10.2010
pulin
-> tunerlada: 3
upraveno 1x, naposled 03.10.2010 20:58:36
20:56:30
03.10.2010
tunerlada
-> pulin: mmm takovej baráček by se mi taky líbil 6 už se tam vidím nastěhovanej z přítelkyní a celým vozovým parkem 3
20:53:11
03.10.2010
jarda.u1
Dneska vrata.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od jarda.u1 vložen 03.10.2010 20:53:11
20:50:09
03.10.2010
pulin
-> myschaak AZNP K.Hora: já už dnes se zateplováním skončil3 teď už jen garáž a auto 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od pulin vložen 03.10.2010 20:50:09
18:55:40
03.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Nwkt: Rikam, tahlum nic nebylo, jsou stale stejna, jen jiny motorek.
18:51:21
03.10.2010
Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tam zarezávají táhla v průchodkách, to je problém
18:50:26
03.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> minno: Hele nevim, ty motorky byly v pohode, nic zarezlyho a proste naprd. To video pred je skoro na sucho, ale furt to bylo pomale... Ta octavie urcite mela natoceno milion kilometru a ten motorek je furt ok 3
18:47:38
03.10.2010
minno
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak ak boli všetky z vrakov z 1000000 kilometrami tak sa nečudujem :) ale podľa videa mi to ide fakt takto rýchlo :) tak pomaly ako na videu "pred" idú stierače kolegyni na jej favorite so 150 tis. km na hrbe.
18:45:46
03.10.2010
suri
-> minno: mal väčšinu dielov , akurát sú s tým väčšie problémy oproti 120
18:43:34
03.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> minno: No nevim, mel jsem jich nekolik a zadnej nesel takhle rychle. Tato prevodovka ma o kolecko min, treba pro to jede rychleji. I kdyby nic jinyho tak zere min proudu a mam tu funkci na jedno setreni.
upraveno 1x, naposled 03.10.2010 18:45:26
18:36:10
03.10.2010
minno
-> Tomáššš: no teda :) už máš všetky diely na prednú nápravu? kedy ideš začať skladať?
18:34:28
03.10.2010
minno
-> Matthes, záškodník z TechWebu 02.10.10 13:52:24: podľa toho čo vidím na videách stačilo vymeniť starý motorček za nejaký nový alebo zachovalejší a nevymýšľať zbytočne kraviny s inými motorčekmi :) Totiž presne takto ako tebe PO chodia stierače u mňa s originál starým motorčekom :)
18:15:45
03.10.2010
Tomáššš
cistil,odmastil a natrel vsetky nahradne plechy na kilo :) a dalsie prkotiny ... 6 do konca roka by mala byt hotova predna naprava ...6
18:13:44
03.10.2010
myschaak AZNP K.Hora
a o víkendu doma akce zateplování...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 03.10.2010 18:13:44
18:13:11
03.10.2010
myschaak AZNP K.Hora
čt+pá jsem strávil na dvoře konzervatoře vedle Rudolfina....celkem úzkej kšeft3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 03.10.2010 18:13:11
18:12:03
03.10.2010
myschaak AZNP K.Hora
souhrn poslední doby...min tejden jsem nakládal zajímavou škodovku,pak jsem se s ní svezl domů
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 03.10.2010 18:12:03
11:36:55
03.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> darklord: Hus 47
11:36:29
03.10.2010
darklord
-> Matthes, záškodník z TechWebu: myslis tu parodiu na psa? 3
11:35:00
03.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Hele ja ti to nakreslil tak zbezne... Vcera jsem mel lepsi verzi ale rozkousal mi ji pes 3 3 blbec

Tranzistor mam BUZ11, ma integrovanou zhaseci diodu takze to nemusis resit. Odpor mam asi 10KΩ. Funkce je zrejma z obrazku, ok?
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 03.10.2010 11:35:00
11:23:39
03.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: A driv to fungovalo jak?3 Proc si delal vetsi vysec? Nebylo to pro to, ze motorek kdyz mel zastavit tak se zase rozjel? Protoze setrvacnosti dojel zase na tu kontaktni plochu?
11:08:53
03.10.2010
Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu: vyrobil jsem tam novej plech dojezdu viz clanek: skoda-virt.cz/cz/.../7067 -mechanismus-stercu-fabia- do-sade
10:49:46
03.10.2010
Motomaniak
Včera jsem pomáhal u babi stěhovat nějaký nábytek.Sice to na první pohled nevypadá že to souvisí se škodovkama,ale to až do chvíle než jsem se na půdě podíval do jedný zaprášený krabice.Bohužel chybí jedno kolečko ale i tak jsem měl radost.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Motomaniak vložen 03.10.2010 10:49:46
09:20:34
03.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: A jak ho mas dodelany ty? 3
09:14:45
03.10.2010
Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak ten vnitrek je asi stejnej podle toho, co popisujes. img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/7067_2010-05-30_ 21-29-41_84.jpg akorat ja to predelal. Nicnene ten dojezd nekdy trochu zlobi. Takze bych to mohl predelat jak to mas ty. Kdybys dodal schema 1
09:07:14
03.10.2010
Klubko_
-> 105: jojo, snad v tydnu 6 tentokrat to ale asi nebudu vytahovat cely, jen z kanalu zkusim spustit pricku prevodovky a sundat jen ten predek.
09:06:30
03.10.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Jak ma ta fobie dobeh? Ona ma nejakou elektroniku? Tady je jen motorek. Sece vevnitr jsou dve civky a nejake neidentifikovatelne neco 3 Ale proste kdyz se ma zastavit, tak na jednom pinu se objevi minus. Asi signal pro RJ.
09:01:32
03.10.2010
105
-> Klubko_: rozdelat ,vymenit hokejku , vymenit tahla , seridit vidlicky, a musi jezdit
08:52:41
03.10.2010
Klubko_
-> 105: jj, prevodovka je OK. Neco je s tou hokejkou 10
-> Matthes, záškodník z TechWebu: na co to rizeni dobehu?
08:49:15
03.10.2010
105
-> Klubko_: to tam rves porad jednu a tu samou prevodovku ?
23:18:14
02.10.2010
Klubko_
dopoledne za pomoci Noufa nahodil zpet opravenou prevodovku a motor do povozu. Po poledni bez problemu dojel 40km na sraz.
Kdyz jsem vyrazil na jizdu zrucnosti opet nesly rychlosti dozadu. Nakonec tam nejak skocila 4ka a na tu jsem jel domu 10
22:43:30
02.10.2010
Tomaso435
nechal sem zalepit jedno kolo ze zelenáče , přezout další 4 letňáčky , předělal přídaváky za věčí, zjistil že v baterii je po roce uplně sucho, přikryl zelenáče mega prostěradlem, a den je v prdeli dobrou noc,,,:-D
21:08:31
02.10.2010
myschaak AZNP K.Hora
začal jsem zateplovat barák...teda hned po tom co jsem vyzvedl pár plechů,tímto děkuju panu Applovi4
Extreme Tyres