
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
20:58:23
02.10.2010
02.10.2010

aceboss
Strhnul přední zed u díly co sloužila jako plot.Naložil kontejner sutě pro Liaz s tatkou a bráchou usadil okna,dveře a vrata do dílny a garáže udělal spoustu maličkostí a jsem utahanej jako kotě.Ještě jeden kontík a díla je uplně vyklizená a upravená

20:56:22
02.10.2010
02.10.2010

petr s
-> Pavel P..: K té kastli je i basa plzně?
20:32:34
02.10.2010
02.10.2010

Kaprof-Pisařík
Dnes jsem usadil Mko po asi 4.rech měsících zpět na všechny kola a na zem :o) 

20:14:44
02.10.2010
02.10.2010

Pavel P..
dneska pokračování likvidace Větéfkovo spotřebky.... ještě zejtra přední nápravu vyhodit, verbež pod autem vytrhat a může se porcovat kastle do sběru... je jí ale velká škoda, je fakt zdravá
kdo má zájem, má ještě do příštího víkendu šanci jí získat za odvoz a třeba basičku Plzně


kdo má zájem, má ještě do příštího víkendu šanci jí získat za odvoz a třeba basičku Plzně

20:12:42
02.10.2010
02.10.2010

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Na hrubo ve skle.
20:12:16
02.10.2010
02.10.2010

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Na hrubo ve skle.
18:57:53
02.10.2010
02.10.2010

haso
-> skodarapid1365: 

18:26:53
02.10.2010
02.10.2010

skodarapid1365
ja som dnes prekladal sedacky 

17:15:19
02.10.2010
02.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
Jeste fotka. Krabicka vpravo je rele s odporem a tranzistorem BUZ11, ktera ridi dobeh

17:02:16
02.10.2010
02.10.2010

haso
povystrihoval som si koberceky dopredu a dozadu, a premyslam ci si vystrihnut aj do kufra, ale zas ako sa poznam ja v kufri vozim same blboviny a bola by to skoda aby som ho zasvinil...
15:52:23
02.10.2010
02.10.2010

Hrabosh
Nevidím ani jeden z nich ani v Konqueroru, ani ve Firefoxu a ani v Opeře. Poslední záložku mám 1037 a poslední příspěvek: ": No beha to trochu rychleji 1 Snizit sterace jsem nepotreboval1 Tatovi na focusu to ale furt beha lepe…" od užvatele: "Matthes, záškodník z TechWebu"
15:49:26
02.10.2010
02.10.2010

maca
-> Placko: díky

15:45:39
02.10.2010
02.10.2010

Nwkt
-> Hrabosh: Máš to rozbitý, byly tu oba
15:44:34
02.10.2010
02.10.2010

petr s
-> Hrabosh: Měl jsi tu 2 stejné příspěvky
15:41:25
02.10.2010
02.10.2010

Hrabosh
Nechápu ... něco jsem napsal, neukázalo se to tady, tak to napíšu podruhé a furt to tu není. Přitom na úvodní stránce jsou oba příspěvky .... ?
15:33:48
02.10.2010
02.10.2010

Hrabosh
První testy otáčkoměru, kompatibilního s MPi jednotkou ... software v něm už zdá se valí :-)
15:27:20
02.10.2010
02.10.2010

Placko
-> maca: moc pekná


15:19:15
02.10.2010
02.10.2010

maca
-> Nwkt: pokud mě zase nechytnou ty mé nálady

14:32:20
02.10.2010
02.10.2010

Nwkt
-> maca: To je jedině dobře 

14:27:51
02.10.2010
02.10.2010

maca
-> Nwkt: -> Syny: už mě prodej dávno přešel

14:22:56
02.10.2010
02.10.2010

Syny
-> Nwkt: By ho to pak mrzelo :)
-> maca: jo :)
-> maca: jo :)
14:22:14
02.10.2010
02.10.2010

Nwkt
-> maca: Jo a ani nepřemejšlej o prodeji
14:20:18
02.10.2010
02.10.2010

maca
-> Syny: fakt??
14:15:43
02.10.2010
02.10.2010

Syny
-> maca: krasa :) Mas to moc pekny :)
14:06:59
02.10.2010
02.10.2010

maca
zlákalo mě počasí a projel jsem škůdku

13:52:24
02.10.2010
02.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
Tak jsem to vyzkousel a rozdil je docela znatelny.
Tady stary motorek, mel jsem uz oschle sklo, ale ani za mokra to nejelo moc rychleji.
Tady novy motorek. Na zacatku si povsimnete, ze dam packu dolu, ta se sama vrati a okno se jednou setre
Jinak vim ze obraz i zvuk stoji za hovno, v ty garazi to je zkresleny strasne
Jo a tahla byla volna, nic nebylo zarezle, nechal jsem je tak jak byla...
Tady stary motorek, mel jsem uz oschle sklo, ale ani za mokra to nejelo moc rychleji.
Tady novy motorek. Na zacatku si povsimnete, ze dam packu dolu, ta se sama vrati a okno se jednou setre

Jinak vim ze obraz i zvuk stoji za hovno, v ty garazi to je zkresleny strasne

Jo a tahla byla volna, nic nebylo zarezle, nechal jsem je tak jak byla...
11:25:37
02.10.2010
02.10.2010

M@rtin
dneska ještě vůbec nic, ale je hezky, tak nevím jestli se po obědě nejet podívat na 16: Tuning Rozkoš ....

11:22:29
02.10.2010
02.10.2010

Gryzly
-> 1560: ne ale snad pořídím, nebyl tu naposled
11:06:53
02.10.2010
02.10.2010

1560 - zrušená registrace
-> Gryzly:
Fotku nemáš? :)
Fotku nemáš? :)
10:58:19
02.10.2010
02.10.2010

Gryzly
Ted za mnou přijel jeden tatuv znamej, cvakaj mu kola na zadku na jeho Š105. Půjčoval jsem mu stahovák na buben a na ložisko. Ale čím přijel? Musel z garáže chca nechca vytáhnout žigula 1500 s najetýma 17 000km. Nádhernej bílej kousek. Prej každej rok mění olej a v létě byl podruhé nechat seřídit ventily.
10:10:36
02.10.2010
02.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Gryzly: Nene vecer to treba bude hotovy tak uvidis...
10:03:07
02.10.2010
02.10.2010

Gryzly
-> Matthes, záškodník z TechWebu: natáhneš pružinku ze stropu? ;-)
09:50:23
02.10.2010
02.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Gryzly: Takovej hnus?
To ne diky. Mam to uz vymyslene...
To ne diky. Mam to uz vymyslene...
09:48:56
02.10.2010
02.10.2010

Gryzly
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Dej tam lucas z felicie a zapoj to na zadní stěrač. přes dojezdový kontakt
08:41:51
02.10.2010
02.10.2010

Jarda/felda
-> David29: ano jednou za čas to můžeš překročit a i kdyby tak 12 je furt víc než 9


00:36:15
02.10.2010
02.10.2010

David29
-> Jarda/felda: Snad 9h, ne? :)
20:35:05
01.10.2010
01.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: A cyklovac nechci, jen tu packu na jedno setreni :-)
20:34:00
01.10.2010
01.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: No beha to trochu rychleji
Snizit sterace jsem nepotreboval
Tatovi na focusu to ale furt beha lepe...
Snizit sterace jsem nepotreboval
Tatovi na focusu to ale furt beha lepe...20:32:12
01.10.2010
01.10.2010

Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ahaaa, tys to tam nadobal jen takle. A vali to lip? Toz melo by ze. Me slo teda jeste o to presunuti steracu.
20:23:41
01.10.2010
01.10.2010

jarda.u1
-> Kaprof: pane doktore!!!Vy jste se v tom zase vrtal,ze jo?

20:21:22
01.10.2010
01.10.2010

Kaprof-Pisařík
Vlečka nandána
zejtra převodovku snad a příští tejden udělat rozborku ,přetěsnení a očistu 5-análu na Stk 
zejtra převodovku snad a příští tejden udělat rozborku ,přetěsnení a očistu 5-análu na Stk 
20:19:32
01.10.2010
01.10.2010

Voplik
-> Matthes, záškodník z TechWebu: takze slape paradne jo?
20:15:48
01.10.2010
01.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Voplik: Diky :-) Ted se tu jeste prcam s tim zapojenim 

20:11:45
01.10.2010
01.10.2010

Voplik
-> Matthes, záškodník z TechWebu: pěkny:-)
19:44:43
01.10.2010
01.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
Kurva fotka
19:43:51
01.10.2010
01.10.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
No je tam, jeste vyladit zapojeni. Chtel bych jeste vychytavku, ze dam packu dolu, ona se vrati a jednou utre okno 

13:09:12
01.10.2010
01.10.2010

Voplik
tunerlada 30.09.10 20:54:06 napsal:
→ Voplik: není to ten z oranžády?jop
→ Voplik: není to ten z oranžády?jop
12:07:33
01.10.2010
01.10.2010

darklord
-> Gemini: no, aspon je to 5x ulozena kluka ked uz nic ine
12:00:48
01.10.2010
01.10.2010

Gemini
skladame motor.....nie skoda.....tazka liatina...fuj

11:11:42
01.10.2010
01.10.2010

Jarda/felda
-> David29: 8 dodin denně a po 4 půl hodiny pauza


