
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
14:21:27
28.09.2010
28.09.2010

jerzy
hosi klidek, ulozto uz prestava stihat 

14:12:39
28.09.2010
28.09.2010

Arnold
-> Timil: to bych to mel jit stahnout


14:10:06
28.09.2010
28.09.2010

105
to si musim stahnout


13:19:45
28.09.2010
28.09.2010

Timil - zrušená registrace
no tak zavody ve sprintu zdavody z bodu a do bodu b lowrider predvadeni ;)
hezky modely aut a i znamy auta samo ze ne pod origo nazvama ;) grafika je hodne pekna na to ze je to jaky to je :) ja to musim hrat na miminum ale stejne je to hezky :D
hezky modely aut a i znamy auta samo ze ne pod origo nazvama ;) grafika je hodne pekna na to ze je to jaky to je :) ja to musim hrat na miminum ale stejne je to hezky :D
13:01:00
28.09.2010
28.09.2010

Arnold
-> afro100: -> Timil: pockam az reknete jaky to bude


13:00:16
28.09.2010
28.09.2010

hany
-> Timil: tak si počkám až sdělíš jaký to je 

12:59:39
28.09.2010
28.09.2010

afro100
-> Arnold: ulozto :D uz to sosam :D:D
12:57:57
28.09.2010
28.09.2010

Arnold
-> Timil: to jo teda
a ty jsi to stahnul??
a ty jsi to stahnul??12:57:57
28.09.2010
28.09.2010

Timil - zrušená registrace
-> hany: prave to instaluju ale hadam ala nfs :D
12:56:14
28.09.2010
28.09.2010

hany
-> Timil: ještě řekni o co v tom jde 

12:53:43
28.09.2010
28.09.2010

Timil - zrušená registrace
-> Arnold: ja sem na to taky koukal jak pero z gauce :D
12:51:18
28.09.2010
28.09.2010

Arnold
-> Timil: tak to slysim prvne


12:50:00
28.09.2010
28.09.2010

Timil - zrušená registrace
Jojo Lowrider Extreme :D
12:39:41
28.09.2010
28.09.2010

afro100
-> david 136: lowrider extreme ?
12:38:59
28.09.2010
28.09.2010

david 136 - zrušená registrace
-> Timil: co to je za hru?
12:37:17
28.09.2010
28.09.2010

Timil - zrušená registrace
a jeste jeden screen
12:37:04
28.09.2010
28.09.2010

Timil - zrušená registrace
Našel na netu nějakou hru :D
08:27:12
28.09.2010
28.09.2010

Gemini
-> ondie: jop, je to ten motor
-> Pavel P..: robil som co sa dalo :D
-> Pavel P..: robil som co sa dalo :D
22:17:14
27.09.2010
27.09.2010

Izzy Power - zrušená registrace
-> Krupp: Tedˇ jsem kartu založil... tak když tak mrkni..

22:06:46
27.09.2010
27.09.2010

Krupp
To je nějaká leštěnka? Moc toho není vidět.
Proč ten litr nemá kartu? A ještě k tomu ve F-M...
Proč ten litr nemá kartu? A ještě k tomu ve F-M...
21:43:09
27.09.2010
27.09.2010

Izzy Power - zrušená registrace
Foto
20:49:20
27.09.2010
27.09.2010

Kaprof-Pisařík
Dnes elektroinstalace na mku, lakovaní prostoru u stěračů a instalace pár ptákovin okolo vlečky :-) Začíná zas vypadat jako auto...
20:34:23
27.09.2010
27.09.2010

alpin
-> Gemini: sutovce co ?
tam je to vesele
ina paradna jazda , volal ma tam kamos , skoda ze som nesiel
tam je to vesele
ina paradna jazda , volal ma tam kamos , skoda ze som nesiel
20:26:48
27.09.2010
27.09.2010

afro100
-> Krupp: dobre akurat to ma byt dorazom hore ako pisal -> rsvancara:
20:26:02
27.09.2010
27.09.2010

ondie
-> Gemini: v tomhle je ten motor,co prodáváš ?
20:22:58
27.09.2010
27.09.2010

Pavel P..
-> Gemini: teda u toho retarderu sis málem ruce zamotal do vánočky
ale jinak pěkná jízda
ale jinak pěkná jízda
20:16:59
27.09.2010
27.09.2010

pulin
tak jsem ji dnes schoval do garaže:-) at neni venku v té zimě
nic vic jsem dneska nestihnul 
nic vic jsem dneska nestihnul 
20:14:03
27.09.2010
27.09.2010

Krupp
-> all: Díky, takhle to vypadá sice pěkně ale já vím že se mi spoustu věcí poměřit nepodařilo, třeba prolisy na štítech si moc neodpovídají, brzodvý váleček má taky trošičku jinou geometrii (je to odlitek takže má sklon, já to řešil svisle. U poloosy si jde všimnout že ten oblý navařenec pod rameno není dutý ale plný, různé poloměry a radiusy jsou od oka ale to jsou prostě věci které už nemám nervy řešit/měřit. Chybí gufera ale ty dodělám.
-> rsvancara: Díky moc za upozornění, pžiznám se že tohle mě nenapadlo. Ramena a poloosy jsem dohromady viděl naposledy někdy vloni a teď když jsem odměřoval úhel odlkonu ramen tak jsem se nepodíval.
Teď zrovna dělám pakny. Průměr s novým obložením dávám na 230, snad to tak je. Až to budu mít celé (+poloosa a celé brzdové ústrojí bez bubnu tak nahodím zbytek)
-> rsvancara: Díky moc za upozornění, pžiznám se že tohle mě nenapadlo. Ramena a poloosy jsem dohromady viděl naposledy někdy vloni a teď když jsem odměřoval úhel odlkonu ramen tak jsem se nepodíval.
Teď zrovna dělám pakny. Průměr s novým obložením dávám na 230, snad to tak je. Až to budu mít celé (+poloosa a celé brzdové ústrojí bez bubnu tak nahodím zbytek)
20:10:19
27.09.2010
27.09.2010

minno
-> Klubko_: co ma aretacny pliesok na kulise spolocneho s moznostou ohnutia hokejky? navyse ked to maju len 5q kulisy?
20:06:47
27.09.2010
27.09.2010

Klubko_
spravil prevodovku na skodarne. A co ji bylo? Ohnuta hokejka. A jak jsem ji ohnul? Kombinace agresivniho razeni, odmontovanyho plisku zespod kulisy a tvrdyho klubu tahla razeni.
Takze ponauceni? Nesundavat ten plisek. Soudruzi vedeli, proc ho tam dali
Takze ponauceni? Nesundavat ten plisek. Soudruzi vedeli, proc ho tam dali

20:03:34
27.09.2010
27.09.2010

Apple STS Chvojkovice-Brod
a je nastrojená potvora, ted jen mrknut na brzdy přezout a stk

20:02:00
27.09.2010
27.09.2010

rsvancara
-> Krupp: super, akorát mi to přijde otočený (šrouby na rameno bych dal dolů) 

19:42:08
27.09.2010
27.09.2010

j_j
-> Krupp: hodně dobrý...
19:39:08
27.09.2010
27.09.2010

MOLSO
-> Krupp: tyyjo hezky 

18:54:21
27.09.2010
27.09.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Krupp: Haha koroze :-D To si mel dat vsude...
18:41:21
27.09.2010
27.09.2010

Krupp
Něco málo ze dneška. Akorát s texturou jsem byl na vážkách - byla tam i volba "koroze" :))
18:25:00
27.09.2010
27.09.2010

jerzy
-> radekp:
nebo zlomené že? 
no byl z toho pan vedoucí trošinku v šoku
nebo zlomené že? 
no byl z toho pan vedoucí trošinku v šoku

18:17:18
27.09.2010
27.09.2010

radekp
-> jerzy: zkontroluj příčné ramena, jestli je nemáš prohnité:-)
17:45:33
27.09.2010
27.09.2010

MOLSO
-> suri: cez zimu času dosť
17:43:42
27.09.2010
27.09.2010

suri
-> MOLSO: tak šup prevodovku urobiť , spojku novú a motor rovno tiež
17:41:25
27.09.2010
27.09.2010

MOLSO
-> suri: ved aj mne ale tebe tam asi nedotekal stale dalsi a dalsi olejíček z prevodovky 

17:36:47
27.09.2010
27.09.2010

jerzy
byl jsem na geometrii s E30, po výměně čepu mi to jelo nějak doleva 
geoška, v pohodě, jen trochu poladili sbíhavost, akorát odklony se jim nějak nezdály, předek -2°10' a zadek -2°36'
že prý to tak výrobce neudává

geoška, v pohodě, jen trochu poladili sbíhavost, akorát odklony se jim nějak nezdály, předek -2°10' a zadek -2°36'

že prý to tak výrobce neudává

17:36:07
27.09.2010
27.09.2010

suri
-> MOLSO: takým postupom som odmasťoval aj spojku na 110 a fungovala
17:35:05
27.09.2010
27.09.2010

stika87 - Maschinenführer
-> MOLSO: cely k zemi a gumy aspon 225 

17:34:30
27.09.2010
27.09.2010

MOLSO
-> suri: nie
nastriekal som cez dieru čistič brzd a 2 týždne bol pokoj. aj tak zachvilu pride zima a srať sa s tým na pár týždnov sa neoplatí.
nastriekal som cez dieru čistič brzd a 2 týždne bol pokoj. aj tak zachvilu pride zima a srať sa s tým na pár týždnov sa neoplatí.17:33:48
27.09.2010
27.09.2010

afro100
-> MOLSO:
tak ti treba, teraz musis spravit vpredu vacsie acka :D
tak ti treba, teraz musis spravit vpredu vacsie acka :D17:32:39
27.09.2010
27.09.2010

suri
-> MOLSO: a spojku si dával novú?
17:28:36
27.09.2010
27.09.2010

MOLSO
No a ja dnes bol som zaviezt sestru k frajerovi kedze sa vyčasilo tak samozrejme na draxovi
za mestom zase super zapcha a reku idem cez Piešťany
pootm pred Sokolovcami som zabočil na Svrbice či ako sa to volá no kopec jak kráva
pekne si ho taham na 4ke na 3500 otáčkach motor brmle ja sa vezem .... zrazu cesta dole jak kráva a nejaka zatačka a hovorim si kua volako moc dobre to nedrží ... kuknem na tacháč a tam 120
čiže asi 110 skutočných a predtym na uzkych tadial ledva ledva 80 so smrtou v očiach
potom som išiel na letisko orešany reku skusim či sa na tom podvozku da točiť a nedá sa - zrazu je to auto kurevsky nedotáčavé, najviac som urobil polotáčku
a zrazu jeb a spojkovy pedal mrtvy
praskla mi segerka tej "ojnice" a vypadla von *3* tak som ju tam nasunul a reku ze prestanem uz blbnut a zase začala šmýkať spojka *3* *3* ale inak krasny deň
Dodávam vysoko kvalitnú ultra HD fotku z letiska *3* čiary okolo auta som urobil ja, nie je to guma ale voda z kaluže *3*
za mestom zase super zapcha a reku idem cez Piešťany
pootm pred Sokolovcami som zabočil na Svrbice či ako sa to volá no kopec jak kráva
pekne si ho taham na 4ke na 3500 otáčkach motor brmle ja sa vezem .... zrazu cesta dole jak kráva a nejaka zatačka a hovorim si kua volako moc dobre to nedrží ... kuknem na tacháč a tam 120
čiže asi 110 skutočných a predtym na uzkych tadial ledva ledva 80 so smrtou v očiach
potom som išiel na letisko orešany reku skusim či sa na tom podvozku da točiť a nedá sa - zrazu je to auto kurevsky nedotáčavé, najviac som urobil polotáčku
a zrazu jeb a spojkovy pedal mrtvy
praskla mi segerka tej "ojnice" a vypadla von *3* tak som ju tam nasunul a reku ze prestanem uz blbnut a zase začala šmýkať spojka *3* *3* ale inak krasny deňDodávam vysoko kvalitnú ultra HD fotku z letiska *3* čiary okolo auta som urobil ja, nie je to guma ale voda z kaluže *3*
17:19:51
27.09.2010
27.09.2010

1560 - zrušená registrace
-> milano 27.09.10 15:16:37:



