-> 1560: oni HGB kdysi měli taky - ale ne pro svoje piva, ale sračky do řetězců za pár kaček... ale už to prodali a nechtějí s tím mít nic společného.. to je jako Tetrahop - než aby pivo dozrálo v ležáckém sklepě, kdy dojde k dokonalému nasycení piva oxidem uhličitým přírodní cestou,tak uměle zvyšují pěnivost. ... holt nechat pivominimálně 60 dnů ležet se jim nechce
ale velké pivovary (bohužel i některé malé) tyto metody mají rádi
BTW - poslední dobou se mé jízdy do Prahy stávají distribuční povinností - mám stále více odběratelů na kvasnicová pivka a vozím toho už kolem 2Oti lahví jak Tatar... kdo ochutnal nechce jinak
-> Kaprof: lidi jsou prostě takoví nedůvěřivý k cizákům a nemají je rádi
