Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 73601 až 73650) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
20:34:11
23.09.2010
Don_pepe
-> stika87: Podle tý hradby a toho lešení, nejde nepoznat1
20:29:13
23.09.2010
stika87 - Maschinenführer
-> Don_pepe: jjj presne ;-)
20:26:11
23.09.2010
Don_pepe
-> stika87: To je mi povědomý... Lanšperk?
20:25:10
23.09.2010
Don_pepe
Dnes výlet s tatíkem do Tábora a zpět, podívat se kde byl kdysi na vojně. Celkem cca 400km. Tam v pohodě, jen trochu dlouhý (nejsem zvyklej), ale zpátky! Značka zákaz vjezdu náklaďákům, dodatková tab. za 6km, objízdná trasa žádná, no jedu dál, bylo to pro náklaďáky. Ještě několik těch značek s menší vzdáleností, zas žádná objížďka, najednou prostě silnice přerytá, bagr a díra do země. Tak otáčení a hledání cesty bez vyznačení, navigace, autoatlasu... Najezdil sem asi 30km prdelkovicema a našel ještě 6 dalších takových zákazů, to sem si zas sprostě zanadával:)
20:22:55
23.09.2010
stika87 - Maschinenführer
byl se projet :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 23.09.2010 20:22:55
20:07:13
23.09.2010
Borin - Král tuzerů
-> myschaak AZNP K.Hora: 3 3 3
20:03:47
23.09.2010
Zeke-ten šestý
-> Pavel P..: ne, z Litne by asi nedojel :D
20:02:31
23.09.2010
squalo
tak som dnes ladoval fabču do auta a ostal som vysieť na blbých tyčkách pod konikmi, jaksi som zabudol že tie s fabie nejdu použiť ked vymenim hydroštely... tak zajtra dorobim
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od squalo vložen 23.09.2010 20:02:31
19:57:01
23.09.2010
Pavel P..
-> Zeke-ten šestý: to je ten z Litně?
19:54:54
23.09.2010
Zeke-ten šestý
vozíček zaprahnut
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Zeke-ten šestý vložen 23.09.2010 19:54:54
19:51:50
23.09.2010
mafes
Udělal si radost a pořídil nové vozidlo :)
18:52:15
23.09.2010
myschaak AZNP K.Hora
a tady ukázka když se lidi pod bagrem nuděj tak jak na to3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 23.09.2010 18:52:15
18:49:55
23.09.2010
Edisek
6 udělal jsem si radost a po třech dnech hotovo
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Edisek vložen 23.09.2010 18:49:55
18:44:33
23.09.2010
myschaak AZNP K.Hora
jinak jsem aktuálně po týdnu na nějakých 2500tunách co jsem naložil...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 23.09.2010 18:44:33
18:42:18
23.09.2010
myschaak AZNP K.Hora
-> Stepan FUN: jako bych to už někde viděl3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 23.09.2010 18:42:18
18:39:43
23.09.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
No horni vedeni 1
18:37:31
23.09.2010
Mr_Kubas
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Pojezdy vrat nebo tak něco? 135
18:37:26
23.09.2010
afro100
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nejake heblo na vrata 70 3
18:36:07
23.09.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
Schvalne jestli to nekdo uhodne... 3 Jednou jsem to jiz vyrabel...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 23.09.2010 18:36:07
upraveno 1x, naposled 23.09.2010 18:36:23
15:31:56
23.09.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> zidlik: Prosim pane, bezte se tamhle obcerstvit... 3 Ja do servisu nechodim, jen do pneuservisu. Tam koukam jak pracujou, to se mi libi... nebo si prohlizim jejich sbirku predmetu, ktere lidem prorazily gumy 3
15:28:40
23.09.2010
zidlik
ted sem měnil chladič a zase se mě nepovedlo vykopat zákazníka takže u toho celou dobu asistoval a furt mlel náký sračky8 3 jak to děláte když nemůžete vykopat zákazníka z dílny??já totiž už nevim jak na ně slušně aby to zafungovalo
15:05:10
23.09.2010
stika87 - Maschinenführer
tak kdyz je dneska teplo tak vystrik dutin. dotazeni rizeni svareni vejfuku.
14:41:23
23.09.2010
Vojťas
-> VeTeV: ja vim, ale je to skoda :) bohuzel se s tim neda nic delat :)
13:56:23
23.09.2010
Voplik
VeTeV 22.09.10 21:16:56 napsal:
→ Voplik: projdi si šrouby a utáhni ten jak jde od
rozdělu ke karbu – to nechává standardně povolený 3
ok ok,vletim na to,nejhorsi je ze mi moc nejde utahnout sroub co je u ty pumpicky karburatoru,tam je pristup jak k penezum...8
13:52:32
23.09.2010
VeTeV
-> Vojťas: na to to nejezdí, mámk to podobný... jak to není auto na výlet sraz a zpět a zbytek garáž a hadr, tak to takto musí dopadnout vždy 4
upraveno 1x, naposled 23.09.2010 13:52:49
13:46:49
23.09.2010
David29
Rozhod jsem se, že dnes po 3nedělích pojedu škodofkou-))
Takže jsem nandal baterku, seřídil ventily, očistil svíce, očistil karbec... A jako první musim na pumpu to opláchnout a nafouknout gumy...
12:45:35
23.09.2010
minno
-> MOLSO: hanbím sa strašne a trhá mi to žily3 ale aspoň čisťučkú novučkú prevodovku by trebalo pochváliť3
12:42:35
23.09.2010
MOLSO
-> minno: no fuj jaky podvozok nehambis sa ? 3 3
12:42:30
23.09.2010
minno
-> Vojťas: na čistotu podvozku to našťastie nejazdí.
12:37:06
23.09.2010
Vojťas
-> minno: uz to neni takovej hezoucke novucke :( mas to spinavy 40
12:31:04
23.09.2010
minno
Dnes od 06:00 ráno striekanie dutín na SOU Polytechnickej v Kňažej. 3 KG prípravku v prdeli1 Majstrovi aj učňom sa auto páčilo6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od minno vložen 23.09.2010 12:31:04
11:35:15
23.09.2010
StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Aha... :-/ No tak si to "užij"...
11:14:04
23.09.2010
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: jaja, včera mě to skácelo, v kaufu sem si kupoval nějaký čaje atd a pak hledal auto na parkovišti jak sem byl zblblé, takže se léčim,
11:09:24
23.09.2010
StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Ty se válíš doma nebo co? :-O
10:55:59
23.09.2010
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: takhle to vypadá krutě5
10:48:54
23.09.2010
StepaNoFUN
Ne dnes, ale včera odpoledne... Pár radikálních řezů na wintercaru. Tomu autu asi nikdo nevysvělil, kde maj favoriti hnít. Hrana pod blatníkem je až na 2 dírky zdravá, zato v podběhu je díra jak do pr... :-/
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od StepaNoFUN vložen 23.09.2010 10:48:54
09:36:59
23.09.2010
MOLSO
-> Gemini: ja som si to vyskusal a skoro som nechal hnedy flak na sedačke 40
09:24:26
23.09.2010
Vojťas
-> Gemini: ja myslel ze v zavodaku si to turbo mel 9 tak to bude sila :)
09:21:30
23.09.2010
Gemini
-> Tuner#2: tož tomu kur ogare :D to budu videa :) .....( su videa aj z rapidy ale vdaka tomu, ze to je pomerne tiche, sa zda ze to vobec nejde ) ale aky to ma zatah pri 3000 rpm, to si musi kazdy vyskusat, to sa neda opisat ani natocit na video
09:00:45
23.09.2010
jarda.u1
-> Tuner#2: souhlasim,taky bych to rad videl 1
08:42:59
23.09.2010
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Gemini 23.09.10 08:35:59: Doufám, že se konečně dočkáme slibovaného turbo videa 4
08:41:28
23.09.2010
Vojťas
-> rsvancara: si to spletli s brigadou ne :)))
jinak stejna zkusenost a nazor jako jerzy, nebejt tech prachu tak na to mrdam zvysoka, zlate kdyz sem delal elektrikare 40 fakt na to rad vzpominam, i kdyz clovek fakt delal,
08:35:59
23.09.2010
Gemini
kolegov na kopci bude čakať prekvapenie, mňa zaujíma či to vôbec ubrzdím 1
naživo už tento víkend posledné preteky dovrchu pri Bojniciach......viac info v akciách
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Gemini vložen 23.09.2010 08:35:59
07:46:00
23.09.2010
Evž@
-> rsvancara: za 8000,- ..kdejaký vrátný co umí kulový a nemusí nic dělat má víc :))
07:23:50
23.09.2010
MOLSO
-> rsvancara: tyyy vole 9
07:19:20
23.09.2010
rsvancara
-> Klubko_ 22.09.10 21:42:01:

Chtějí 18 letého studenta s 25 letou praxí v oboru s minimálními platovými nároky, bez potřeby dovolené, nemocenské a jakéhokoli osobního života :-D

Mám podobnou zkušenost, byl jsem na pohovoru u jednoho prodejce výpočetní techniky (pozice byla "prodejce výpočetní techniky na prodejně").

Při pohovru to začalo :
Umíte HTML, PHP, Javu ?
Umíte databáze ?
Umíte programovat (C, VB, ...) ?
Orientujete se v HW a SW ?
Umíte sestavit PC ?
Umíte konfigurovat sítě a servery ?
...
Jak jste na tom s praxí ?

No, naše platová nabídka by byla (kdyby jste uměl tohle všechno) 8000,- hrubého :-D
07:14:02
23.09.2010
skoda 120 es
-> hany: budeš tam dávat přední narazník?
06:57:39
23.09.2010
jerzy
-> Klubko_: nechci ti radit, ale nechoď do kanclu za kompa. je to na nic, nemůžeš ovlivnit volný čas, ve většině firem si i pícháš příchod-odchod. navíc prostě jenom sedíš v kanclu a čumíš do toho. mě to teda absolutně nebaví a hned bych měnil za něco aktivnějšího, ale velký argument je že relativně dobře platí...
06:44:14
23.09.2010
rsvancara
-> 1560: já když dával GLSo (r.v. 83, takže eM) na ekolikvidaci, tak jsem skoro týden nemluvil (měl jsem ho 10 let s to mám doma ještě jedno eMko).
23:33:17
22.09.2010
koate
Tak dneska sem opět skládal motor do Rapida.NAkonec padlo rozhodnutí že teda ten setrvák nenecham seriovej,i řemenice pude na odtučnovací kůru.Paksem odvez jedno fáčko na šroták a večer sem ještě vytvořil a navařil novej kus lemu na paštiku Rendolfa Clio.
Extreme Tyres