Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 73651 až 73700) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
23:06:00
22.09.2010
1560 - zrušená registrace
Víceméně jsem definitivně prodal škodovku...
Teď si dám chvilku pauzu, než natrefím na něco, co by mě zajímalo více (eRko? Kilo? Rapid?).

Pánové ale to by člověk neřekl... Měl jsem to auto jen půl roku, najel s tím jen několik tisíc km, a když s tím dnes kolega odjížděl, tak jsem měl slzy na krajíčku... Neuvěřitelné.
21:54:40
22.09.2010
alpin
-> Arnold: inak ty majstri su tam su teda tiez... ruky zadrbane od vazeliny a chiti sa kozennej sedacky v buse... ale tak na to su tam ty lestici3 3
21:52:43
22.09.2010
MOLSO
-> Klubko_: to tak byva u nas hladali IT technika a staram sa teraz o webstranky je v tom strasny zmatok a je to robene cez blbu joomlu v sprostom kodovani a ja to mam teraz dat doporiadku 3
21:42:01
22.09.2010
Klubko_
-> MOLSO: po tech 2 mesicich prace na zivnostak, kdy si muzu dost ovlivnovat volnej cas a kdyz potrebuju, tak si z prace odejdu, kdyz prsi, tak mam volno a tak. Mam najednou pocit, ze to "byt zamestnanej" bude na pi...
-> Gryzly: no docela me nastvali, protoze inzerovali "specialista na win serery" a prijdu tam a ze prej chcou programatora, takze esi umim to a to a pak najednou esi umim php a databaze a pak sme najednou byli u siti a az nakonec ty win servery. Takze kua co vlastne chcou? 10
21:42:01
22.09.2010
alpin
-> Arnold: tak to je dobre ze nevidis dovnutra3
21:39:45
22.09.2010
Arnold
-> alpin: pekna prace vypada ako novy xDD
21:37:10
22.09.2010
tunerlada
-> VeTeV: napsáno 6
21:19:04
22.09.2010
VeTeV
-> tunerlada: viz tady skoda-virt.cz/cz/.../1373 06-snehurka-m-120l-dily-ha rampadi

ale asi i jo - a nebudou asi ani tak v prdeli - jsou tma kolem 2 let
napiš kdyžtak do uvedeného já to pak sepíšu a pofotím a kdyžtak se domluvíme 4
21:16:56
22.09.2010
VeTeV
-> Voplik: projdi si šrouby a utáhni ten jak jde od rozdělu ke karbu - to nechává standardně povolený 3
21:16:41
22.09.2010
tunerlada
-> VeTeV: nebyli by ztoho zadní pružiny ?1
21:07:43
22.09.2010
Voplik
VeTeV 22.09.10 20:15:22 napsal:
→ Voplik: to jsem zvedavej, kde vsude pochcije benal, kde to
bude podfukovat a jak se to bude chovat 3
normalne sem to tam dal jako to ma bejt,natocil a slape to jak hodinky,jen volnobeh kolísá,to me docela stve....8
20:28:05
22.09.2010
hany
-> Jarda/felda: ta bude na kolech 4
20:25:17
22.09.2010
Jarda/felda
-> hany: co modrou alá OII RS ? 5
20:23:15
22.09.2010
alpin
pasoval som predok , zrazili diviaka a davali sa nove plasty , zamozrejme stare uchiti ktore sa neohli naspet vsade centimetrove fugy , ale uz je to pekne rovne
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od alpin vložen 22.09.2010 20:23:15
20:20:51
22.09.2010
VeTeV
20:20:22
22.09.2010
VeTeV
já se dnes naposled svezl... chudák i po dvouměsíčním stání chytla na drc, a dovezla mě naprosto spolehlivě na místo rozboru....
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od VeTeV vložen 22.09.2010 20:20:22
20:19:55
22.09.2010
hany
-> Sp4rc0: jasně... to je nejlepší barva co kdy byla 1
20:18:13
22.09.2010
Sp4rc0
-> hany: zase??..1
20:16:59
22.09.2010
hany
-> Tommyk: nebeská modř 4
20:15:38
22.09.2010
Tommyk
-> hany: hodně pěkný 4 můžu se zeptat jaká bude barva potom? v tý černý to těm světlům hodně sluší 4
20:15:22
22.09.2010
VeTeV
-> Voplik: to jsem zvedavej, kde vsude pochcije benal, kde to bude podfukovat a jak se to bude chovat 3
20:13:33
22.09.2010
Tommyk
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : 4x98 , chtěl jsem je na félu, že bych je dal na zimu.. říkal že mi je nechá a když přišlo na věc, tak prej co mu za ně dám.. tak jsem se mu na to vyprdl 4 3 ještě shánět šrouby s plovoucí hlavou, nebo podložky.. na to prdím 4

kdyby měl někdo zájem, možná by to ještě šlo ošéfovat
20:11:59
22.09.2010
hany
já si dnes jen dvě hodiny hrál 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od hany vložen 22.09.2010 20:11:59
20:02:25
22.09.2010
Voplik
Tak sem si dne privezl vycistěnej karburátor od pana Kratochvíla a sem zvedavej co s tim provedl za zazraky:-) kdyz mi rikal co bylo spatne tak sem na nej cumel s otevrenou hubou3 3
19:06:23
22.09.2010
darklord
-> Jumbo 21.09.10 18:47:32: no, ja zhanam uz druhym rokom, ale teda ja mam podmienku este jamu...
19:02:39
22.09.2010
Gryzly
-> Klubko_: Píkr? . . . . p*ča k ruce ?
upraveno 12x, naposled 22.09.2010 19:07:40
18:56:14
22.09.2010
MOLSO
-> Klubko_: napodobne 3 3
17:55:22
22.09.2010
Klubko_
byl na pracovnim pohovoru na pozici programator potazmo "holka pro vsechno" a kua mam pocit, ze se mi do toho IT sveta nejak nechce. Spis silne nechce. Najednou mi to nic nerika.
17:48:57
22.09.2010
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Tommyk 22.09.10 13:39:33: I s těma kolama? Není to škoda?
15:31:42
22.09.2010
suri
-> Kaprof: v pohode , u nás sa na praxi moc robiť nedá ale aj ak sa robí každý sa zašíva a sťažuje , v servise to je iné
15:30:53
22.09.2010
Kaprof-Pisařík
-> suri: Já vim ..pardon :o)
15:28:20
22.09.2010
suri
-> alpin: na aute vždy robia dvaja traja ostatný nato serú -> Kaprof: ja to poznám z vlastnej skúsenosti
15:19:36
22.09.2010
Kaprof-Pisařík
-> suri: Však jo a hlavně ty co se v prváku zašívaj tak maj ručičky dozadu i později :o) navíc mi od pololeti dělali demontáže všeho a později i pneumatiky...kde jsou ty časy :o))
15:19:06
22.09.2010
alpin
-> suri: ja som bral aj tu pilnikovu cast praxe za prax , na autach som nechcel hned robit lebo zas jak cely rok by vacsina oposadala a na aute by sme tam makali dvaja- traja a to je tiez o nicom , a zase aj zo zelezom je dobre vediet robit , mne to nejako nevadilo ten prvak4
15:10:59
22.09.2010
suri
-> Kaprof: tu každý len pičuje že sa nerobí na autách a tak ale ked bola prax v servise každý tam spal , a ak nič neviem nič neurobím
15:03:16
22.09.2010
Kaprof-Pisařík
-> suri: Asi tak 4
14:54:26
22.09.2010
suri
-> alpin: -> Arnold: väčšina prvákov dostane do ruky pilník a pílku , ja som sa nato vysral a robotu urobil rýchlejšie a lepšie a potom som si robil čo som chcel , žiaľ tie časy sú preč
13:39:33
22.09.2010
Tommyk
Včera jsme vezli fáčko do šrotu ...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tommyk vložen 22.09.2010 13:39:33
09:19:57
22.09.2010
Gemini
pokusim sa rozpredat turbo motor, treba mi vacky do Toyoty 4
23:12:30
21.09.2010
minno
Btw. skúšal som najskôr s tými platničkami ešte experimentovať a vymyslieť niečo, čo dať medzi piestíky a platničky aby to nebolo kov na kov a nedochádzalo k tomu pískaniu, ako sme sa bavili v príspevkoch o stránku ďalej. Vymyslel som dať tam teňučké podložky vystrihnuté z kuprexitovej doštičky, už som to tam aj chcel dávať s tým, že tie podložky "prilepím" k platničkám medenou vazelínou aby to tam nehrkalo, no zistil som, že v telese strmeňa je také vybranie, ktoré by mohlo spôsobiť, že keby sa tá kuprexitová podložka z platničiek "zošmykla" dodola / dohora, bránila by piestikom prítlak na dosky.

Neviete o nejakom lepidle, ktoré by bolo možné použiť na tento účel, odolné vysokým teplotám?
23:03:33
21.09.2010
minno
Dnes som pravdepodobne definitívne odstránil piskot predných bŕzd. Že ako? Jednoducho3 Po márnych pokusoch o odpískatenie použitím nových Osinek alebo nových Ferodo platničiek som tam vrátil staršie platničky Osinek, ktoré som tam mal donedávna kým som nevymenil kopajúce kotúče za nové. Sú len asi 2 mm zodraté, takže toho ešte najazdia habadej. A predtým nepískali, tak šup ich tam nazad3 A nepískajú ani teraz.

I keď - a to je tiež sranda. Tieto staršie nepískajúce doštičky, keď boli nové, tiež spolu s novými kotúčmi - pred 2 rokmi, sa vtedy správali úplne rovnako ako tie terajšie nové platničky vs. nové kotúče. Z úplného počiatku nepískali a potom začali. Následne som ich vymenil za Ferodá - tak ako aj teraz, a Ferodá vtedy pískali ešte viac, tak som tam potom naspäť vrátil tie menej pískajúce Osineky a od vtedy už viac nepískali a nepískajú dodnes. Tak ja potom neviem, som z toho cvok. Tie druhé nové terajšie Osineky som do nepískajúceho stavu spôsobom ako tie staré dostať nedokázal. Je to divné.
22:56:35
21.09.2010
kozel 130 GL
včera výměna převodovky, hnus!
a dneska pro změnu přední pera a tlumiče :D
22:41:08
21.09.2010
koate
Tak dneska to ušlo.Navštívil sem jeden konkurz,posekal zahradu,vyvařil passata a natřel okna do dílny 2 .Od zítřka jdu vyvařovat tu mojí feldu :D...
upraveno 1x, naposled 21.09.2010 23:00:19
22:26:13
21.09.2010
1560 - zrušená registrace
-> aceboss:
No tak Rošero... Když pominu, že tam úspěšně skřížili Ikarus a Karosu, tak většina jejich generálek autobusů je dost nepovedených - nejenom vzhledově, ale i zpracováním, slícováním dílů a tak. A není to provozem SADek. A hlavně ty paskvily, co z tama vylezou... Sedmistovková Karosa, přední nárazník Axer, přední čelo devítistovková Karosa, ale okno a palubka už sedmistovková, vše podpořeno řadou šroubů, tmelu a poohýbaných plechů, aby to tak nějak sedlo... Ale co, je to levné... Doufal jsem, že jsem narazil na nějaký nepovedený prototyp generálky, ale pak jsem toho viděl víc. A i v jiném provedení :) Jistě, záleží, co si kdo objedná, ale to zpracování teda nic moc.

Zliner... Byl jsem svědkem toho, jak vypadá skelet minibusu MAVE, co jezdí třeba v Brně nebo v Ostravě tuším... Do toho bych se bál sednout. Ale jinak tam mají GO na vysoké úrovni, snad krom toho, že se občas vymění "rám", takže v Brně jezdí autobus z Plzně a naopak... A krom toho, že občas přijde autobus po GO v "tak trochu" nesprávném provedení, než je objednáno, byť jde o detaily... Ale i tak - reklama to není dobrá.

Doufám teda, že nepracuješ ani v jedné firmě - no pokud jo, tak to třeba uvedeš na pravou míru, ale tohle je takovej můj pocit... Co jsem viděl, slyšel, co znám a vím...
upraveno 3x, naposled 21.09.2010 22:29:26
22:18:21
21.09.2010
aceboss
1560 21.09.10 22:15:38 napsal:
→ alpin:
Doufám, že neděláš v Rošeru… Co tam dělají s autobusama… Kam se
hrabe Zliner a Kars :-D
Toto klidně rozvěd to mě docela zajimá co máš ma mysli?
22:15:38
21.09.2010
1560 - zrušená registrace
-> alpin:
Doufám, že neděláš v Rošeru... Co tam dělají s autobusama... Kam se hrabe Zliner a Kars :-D
upraveno 1x, naposled 21.09.2010 22:15:55
22:11:42
21.09.2010
Arnold
-> alpin: pekne 4 tise zavidim 3 3 5
22:10:26
21.09.2010
alpin
-> Arnold: pre predstavu4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od alpin vložen 21.09.2010 22:10:26
22:04:06
21.09.2010
Arnold
-> alpin: no to se mas my jsme ve druhaku porad na ucnaku 8 3
22:01:50
21.09.2010
alpin
-> Arnold: my sme robili dve veci - pilnikovali a zayebavali sa , mali sme takeho majstra co bol dosraty brat zakazku ist s nami niekde proste so vsetkeho, takze pilnik vruke cely rok a hovno s celeho roka8
-> Arnold: tiez druhak
upraveno 1x, naposled 21.09.2010 22:03:22
Extreme Tyres