Víceméně jsem definitivně prodal škodovku...
Teď si dám chvilku pauzu, než natrefím na něco, co by mě zajímalo více (eRko? Kilo? Rapid?).
Pánové ale to by člověk neřekl... Měl jsem to auto jen půl roku, najel s tím jen několik tisíc km, a když s tím dnes kolega odjížděl, tak jsem měl slzy na krajíčku... Neuvěřitelné.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
23:06:00
22.09.2010
22.09.2010

1560 - zrušená registrace
21:54:40
22.09.2010
22.09.2010

alpin
-> Arnold: inak ty majstri su tam su teda tiez... ruky zadrbane od vazeliny a chiti sa kozennej sedacky v buse... ale tak na to su tam ty lestici


21:52:43
22.09.2010
22.09.2010

MOLSO
-> Klubko_: to tak byva u nas hladali IT technika a staram sa teraz o webstranky je v tom strasny zmatok a je to robene cez blbu joomlu v sprostom kodovani a ja to mam teraz dat doporiadku 

21:42:01
22.09.2010
22.09.2010

Klubko_
-> MOLSO: po tech 2 mesicich prace na zivnostak, kdy si muzu dost ovlivnovat volnej cas a kdyz potrebuju, tak si z prace odejdu, kdyz prsi, tak mam volno a tak. Mam najednou pocit, ze to "byt zamestnanej" bude na pi...
-> Gryzly: no docela me nastvali, protoze inzerovali "specialista na win serery" a prijdu tam a ze prej chcou programatora, takze esi umim to a to a pak najednou esi umim php a databaze a pak sme najednou byli u siti a az nakonec ty win servery. Takze kua co vlastne chcou?
-> Gryzly: no docela me nastvali, protoze inzerovali "specialista na win serery" a prijdu tam a ze prej chcou programatora, takze esi umim to a to a pak najednou esi umim php a databaze a pak sme najednou byli u siti a az nakonec ty win servery. Takze kua co vlastne chcou?

21:42:01
22.09.2010
22.09.2010

alpin
-> Arnold: tak to je dobre ze nevidis dovnutra

21:39:45
22.09.2010
22.09.2010

Arnold
-> alpin: pekna prace vypada ako novy xDD
21:37:10
22.09.2010
22.09.2010

tunerlada
-> VeTeV: napsáno 

21:19:04
22.09.2010
22.09.2010

VeTeV
-> tunerlada: viz tady skoda-virt.cz/cz/.../1373
06-snehurka-m-120l-dily-ha
rampadi
ale asi i jo - a nebudou asi ani tak v prdeli - jsou tma kolem 2 let
napiš kdyžtak do uvedeného já to pak sepíšu a pofotím a kdyžtak se domluvíme
ale asi i jo - a nebudou asi ani tak v prdeli - jsou tma kolem 2 let
napiš kdyžtak do uvedeného já to pak sepíšu a pofotím a kdyžtak se domluvíme

21:16:56
22.09.2010
22.09.2010

VeTeV
-> Voplik: projdi si šrouby a utáhni ten jak jde od rozdělu ke karbu - to nechává standardně povolený 

21:16:41
22.09.2010
22.09.2010

tunerlada
-> VeTeV: nebyli by ztoho zadní pružiny ?

21:07:43
22.09.2010
22.09.2010

Voplik
VeTeV 22.09.10 20:15:22 napsal:
→ Voplik: to jsem zvedavej, kde vsude pochcije benal, kde to
bude podfukovat a jak se to bude chovat
normalne sem to tam dal jako to ma bejt,natocil a slape to jak hodinky,jen volnobeh kolísá,to me docela stve....
→ Voplik: to jsem zvedavej, kde vsude pochcije benal, kde to
bude podfukovat a jak se to bude chovat
normalne sem to tam dal jako to ma bejt,natocil a slape to jak hodinky,jen volnobeh kolísá,to me docela stve....
20:28:05
22.09.2010
22.09.2010

hany
-> Jarda/felda: ta bude na kolech 

20:25:17
22.09.2010
22.09.2010

Jarda/felda
-> hany: co modrou alá OII RS ? 

20:23:15
22.09.2010
22.09.2010

alpin
pasoval som predok , zrazili diviaka a davali sa nove plasty , zamozrejme stare uchiti ktore sa neohli naspet vsade centimetrove fugy , ale uz je to pekne rovne
20:20:51
22.09.2010
22.09.2010

VeTeV
2
20:20:22
22.09.2010
22.09.2010

VeTeV
já se dnes naposled svezl... chudák i po dvouměsíčním stání chytla na drc, a dovezla mě naprosto spolehlivě na místo rozboru....
20:19:55
22.09.2010
22.09.2010

hany
-> Sp4rc0: jasně... to je nejlepší barva co kdy byla 

20:18:13
22.09.2010
22.09.2010

Sp4rc0
-> hany: zase??..

20:16:59
22.09.2010
22.09.2010

hany
-> Tommyk: nebeská modř 

20:15:38
22.09.2010
22.09.2010

Tommyk
-> hany: hodně pěkný
můžu se zeptat jaká bude barva potom? v tý černý to těm světlům hodně sluší 
můžu se zeptat jaká bude barva potom? v tý černý to těm světlům hodně sluší 
20:15:22
22.09.2010
22.09.2010

VeTeV
-> Voplik: to jsem zvedavej, kde vsude pochcije benal, kde to bude podfukovat a jak se to bude chovat 

20:13:33
22.09.2010
22.09.2010

Tommyk
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : 4x98 , chtěl jsem je na félu, že bych je dal na zimu.. říkal že mi je nechá a když přišlo na věc, tak prej co mu za ně dám.. tak jsem se mu na to vyprdl
ještě shánět šrouby s plovoucí hlavou, nebo podložky.. na to prdím 
kdyby měl někdo zájem, možná by to ještě šlo ošéfovat
ještě shánět šrouby s plovoucí hlavou, nebo podložky.. na to prdím 
kdyby měl někdo zájem, možná by to ještě šlo ošéfovat
20:11:59
22.09.2010
22.09.2010

hany
já si dnes jen dvě hodiny hrál 

20:02:25
22.09.2010
22.09.2010

Voplik
Tak sem si dne privezl vycistěnej karburátor od pana Kratochvíla a sem zvedavej co s tim provedl za zazraky:-) kdyz mi rikal co bylo spatne tak sem na nej cumel s otevrenou hubou


19:06:23
22.09.2010
22.09.2010

darklord
-> Jumbo 21.09.10 18:47:32: no, ja zhanam uz druhym rokom, ale teda ja mam podmienku este jamu...
19:02:39
22.09.2010
22.09.2010

Gryzly
-> Klubko_: Píkr? . . . . p*ča k ruce ?
18:56:14
22.09.2010
22.09.2010

MOLSO
-> Klubko_: napodobne


17:55:22
22.09.2010
22.09.2010

Klubko_
byl na pracovnim pohovoru na pozici programator potazmo "holka pro vsechno" a kua mam pocit, ze se mi do toho IT sveta nejak nechce. Spis silne nechce. Najednou mi to nic nerika.
17:48:57
22.09.2010
22.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Tommyk 22.09.10 13:39:33: I s těma kolama? Není to škoda?
15:31:42
22.09.2010
22.09.2010

suri
-> Kaprof: v pohode , u nás sa na praxi moc robiť nedá ale aj ak sa robí každý sa zašíva a sťažuje , v servise to je iné
15:30:53
22.09.2010
22.09.2010

Kaprof-Pisařík
-> suri: Já vim ..pardon :o)
15:28:20
22.09.2010
22.09.2010

suri
-> alpin: na aute vždy robia dvaja traja ostatný nato serú -> Kaprof: ja to poznám z vlastnej skúsenosti
15:19:36
22.09.2010
22.09.2010

Kaprof-Pisařík
-> suri: Však jo a hlavně ty co se v prváku zašívaj tak maj ručičky dozadu i později :o) navíc mi od pololeti dělali demontáže všeho a později i pneumatiky...kde jsou ty časy :o))
15:19:06
22.09.2010
22.09.2010

alpin
-> suri: ja som bral aj tu pilnikovu cast praxe za prax , na autach som nechcel hned robit lebo zas jak cely rok by vacsina oposadala a na aute by sme tam makali dvaja- traja a to je tiez o nicom , a zase aj zo zelezom je dobre vediet robit , mne to nejako nevadilo ten prvak

15:10:59
22.09.2010
22.09.2010

suri
-> Kaprof: tu každý len pičuje že sa nerobí na autách a tak ale ked bola prax v servise každý tam spal , a ak nič neviem nič neurobím
15:03:16
22.09.2010
22.09.2010

Kaprof-Pisařík
-> suri: Asi tak 

14:54:26
22.09.2010
22.09.2010

suri
-> alpin: -> Arnold: väčšina prvákov dostane do ruky pilník a pílku , ja som sa nato vysral a robotu urobil rýchlejšie a lepšie a potom som si robil čo som chcel , žiaľ tie časy sú preč
13:39:33
22.09.2010
22.09.2010

Tommyk
Včera jsme vezli fáčko do šrotu ...
09:19:57
22.09.2010
22.09.2010

Gemini
pokusim sa rozpredat turbo motor, treba mi vacky do Toyoty 

23:12:30
21.09.2010
21.09.2010

minno
Btw. skúšal som najskôr s tými platničkami ešte experimentovať a vymyslieť niečo, čo dať medzi piestíky a platničky aby to nebolo kov na kov a nedochádzalo k tomu pískaniu, ako sme sa bavili v príspevkoch o stránku ďalej. Vymyslel som dať tam teňučké podložky vystrihnuté z kuprexitovej doštičky, už som to tam aj chcel dávať s tým, že tie podložky "prilepím" k platničkám medenou vazelínou aby to tam nehrkalo, no zistil som, že v telese strmeňa je také vybranie, ktoré by mohlo spôsobiť, že keby sa tá kuprexitová podložka z platničiek "zošmykla" dodola / dohora, bránila by piestikom prítlak na dosky.
Neviete o nejakom lepidle, ktoré by bolo možné použiť na tento účel, odolné vysokým teplotám?
Neviete o nejakom lepidle, ktoré by bolo možné použiť na tento účel, odolné vysokým teplotám?
23:03:33
21.09.2010
21.09.2010

minno
Dnes som pravdepodobne definitívne odstránil piskot predných bŕzd. Že ako? Jednoducho
Po márnych pokusoch o odpískatenie použitím nových Osinek alebo nových Ferodo platničiek som tam vrátil staršie platničky Osinek, ktoré som tam mal donedávna kým som nevymenil kopajúce kotúče za nové. Sú len asi 2 mm zodraté, takže toho ešte najazdia habadej. A predtým nepískali, tak šup ich tam nazad
A nepískajú ani teraz.
I keď - a to je tiež sranda. Tieto staršie nepískajúce doštičky, keď boli nové, tiež spolu s novými kotúčmi - pred 2 rokmi, sa vtedy správali úplne rovnako ako tie terajšie nové platničky vs. nové kotúče. Z úplného počiatku nepískali a potom začali. Následne som ich vymenil za Ferodá - tak ako aj teraz, a Ferodá vtedy pískali ešte viac, tak som tam potom naspäť vrátil tie menej pískajúce Osineky a od vtedy už viac nepískali a nepískajú dodnes. Tak ja potom neviem, som z toho cvok. Tie druhé nové terajšie Osineky som do nepískajúceho stavu spôsobom ako tie staré dostať nedokázal. Je to divné.
Po márnych pokusoch o odpískatenie použitím nových Osinek alebo nových Ferodo platničiek som tam vrátil staršie platničky Osinek, ktoré som tam mal donedávna kým som nevymenil kopajúce kotúče za nové. Sú len asi 2 mm zodraté, takže toho ešte najazdia habadej. A predtým nepískali, tak šup ich tam nazad
A nepískajú ani teraz.I keď - a to je tiež sranda. Tieto staršie nepískajúce doštičky, keď boli nové, tiež spolu s novými kotúčmi - pred 2 rokmi, sa vtedy správali úplne rovnako ako tie terajšie nové platničky vs. nové kotúče. Z úplného počiatku nepískali a potom začali. Následne som ich vymenil za Ferodá - tak ako aj teraz, a Ferodá vtedy pískali ešte viac, tak som tam potom naspäť vrátil tie menej pískajúce Osineky a od vtedy už viac nepískali a nepískajú dodnes. Tak ja potom neviem, som z toho cvok. Tie druhé nové terajšie Osineky som do nepískajúceho stavu spôsobom ako tie staré dostať nedokázal. Je to divné.
22:56:35
21.09.2010
21.09.2010

kozel 130 GL
včera výměna převodovky, hnus!
a dneska pro změnu přední pera a tlumiče :D
a dneska pro změnu přední pera a tlumiče :D
22:41:08
21.09.2010
21.09.2010

koate
Tak dneska to ušlo.Navštívil sem jeden konkurz,posekal zahradu,vyvařil passata a natřel okna do dílny
.Od zítřka jdu vyvařovat tu mojí feldu :D...
.Od zítřka jdu vyvařovat tu mojí feldu :D...22:26:13
21.09.2010
21.09.2010

1560 - zrušená registrace
-> aceboss:
No tak Rošero... Když pominu, že tam úspěšně skřížili Ikarus a Karosu, tak většina jejich generálek autobusů je dost nepovedených - nejenom vzhledově, ale i zpracováním, slícováním dílů a tak. A není to provozem SADek. A hlavně ty paskvily, co z tama vylezou... Sedmistovková Karosa, přední nárazník Axer, přední čelo devítistovková Karosa, ale okno a palubka už sedmistovková, vše podpořeno řadou šroubů, tmelu a poohýbaných plechů, aby to tak nějak sedlo... Ale co, je to levné... Doufal jsem, že jsem narazil na nějaký nepovedený prototyp generálky, ale pak jsem toho viděl víc. A i v jiném provedení :) Jistě, záleží, co si kdo objedná, ale to zpracování teda nic moc.
Zliner... Byl jsem svědkem toho, jak vypadá skelet minibusu MAVE, co jezdí třeba v Brně nebo v Ostravě tuším... Do toho bych se bál sednout. Ale jinak tam mají GO na vysoké úrovni, snad krom toho, že se občas vymění "rám", takže v Brně jezdí autobus z Plzně a naopak... A krom toho, že občas přijde autobus po GO v "tak trochu" nesprávném provedení, než je objednáno, byť jde o detaily... Ale i tak - reklama to není dobrá.
Doufám teda, že nepracuješ ani v jedné firmě - no pokud jo, tak to třeba uvedeš na pravou míru, ale tohle je takovej můj pocit... Co jsem viděl, slyšel, co znám a vím...
No tak Rošero... Když pominu, že tam úspěšně skřížili Ikarus a Karosu, tak většina jejich generálek autobusů je dost nepovedených - nejenom vzhledově, ale i zpracováním, slícováním dílů a tak. A není to provozem SADek. A hlavně ty paskvily, co z tama vylezou... Sedmistovková Karosa, přední nárazník Axer, přední čelo devítistovková Karosa, ale okno a palubka už sedmistovková, vše podpořeno řadou šroubů, tmelu a poohýbaných plechů, aby to tak nějak sedlo... Ale co, je to levné... Doufal jsem, že jsem narazil na nějaký nepovedený prototyp generálky, ale pak jsem toho viděl víc. A i v jiném provedení :) Jistě, záleží, co si kdo objedná, ale to zpracování teda nic moc.
Zliner... Byl jsem svědkem toho, jak vypadá skelet minibusu MAVE, co jezdí třeba v Brně nebo v Ostravě tuším... Do toho bych se bál sednout. Ale jinak tam mají GO na vysoké úrovni, snad krom toho, že se občas vymění "rám", takže v Brně jezdí autobus z Plzně a naopak... A krom toho, že občas přijde autobus po GO v "tak trochu" nesprávném provedení, než je objednáno, byť jde o detaily... Ale i tak - reklama to není dobrá.
Doufám teda, že nepracuješ ani v jedné firmě - no pokud jo, tak to třeba uvedeš na pravou míru, ale tohle je takovej můj pocit... Co jsem viděl, slyšel, co znám a vím...
22:18:21
21.09.2010
21.09.2010

aceboss
1560 21.09.10 22:15:38 napsal:
→ alpin:
Doufám, že neděláš v Rošeru… Co tam dělají s autobusama… Kam se
hrabe Zliner a Kars :-DToto klidně rozvěd to mě docela zajimá co máš ma mysli?
→ alpin:
Doufám, že neděláš v Rošeru… Co tam dělají s autobusama… Kam se
hrabe Zliner a Kars :-DToto klidně rozvěd to mě docela zajimá co máš ma mysli?
22:15:38
21.09.2010
21.09.2010

1560 - zrušená registrace
-> alpin:
Doufám, že neděláš v Rošeru... Co tam dělají s autobusama... Kam se hrabe Zliner a Kars :-D
Doufám, že neděláš v Rošeru... Co tam dělají s autobusama... Kam se hrabe Zliner a Kars :-D
22:11:42
21.09.2010
21.09.2010

Arnold
-> alpin: pekne
tise zavidim

tise zavidim

22:10:26
21.09.2010
21.09.2010

alpin
-> Arnold: pre predstavu

22:04:06
21.09.2010
21.09.2010

Arnold
-> alpin: no to se mas my jsme ve druhaku porad na ucnaku


22:01:50
21.09.2010
21.09.2010

alpin
-> Arnold: my sme robili dve veci - pilnikovali a zayebavali sa , mali sme takeho majstra co bol dosraty brat zakazku ist s nami niekde proste so vsetkeho, takze pilnik vruke cely rok a hovno s celeho roka
-> Arnold: tiez druhak

-> Arnold: tiez druhak
