ale my se ucime na autech ktere uz jsou odhlasene a nikdo je nechce

-> Jarda/felda: no to jo ale my jsme v prvaku delaly na autech jen par veci jen napravu a serizeni ventilu jinak nic

-> alpin: no jo ty uz si ve tretaku tak se ti to zpiva
ale jinak se mas no 



,ale nutno dodat že k pádu na uložené sečkovice,samovazy,brány a žebřináky moc nechybělo
naštěsti vše opraveno ale krve by se ve ně nedořezali 
















