-> VeTeV: ano vím,byl to příjemně strávený večer......s pohodovým človíčkem

-> VeTeV: ano vím,byl to příjemně strávený večer......s pohodovým človíčkem

a k tomu 3-4 v dílech :-))



















uz na facku to byl hnus - vim to ma to otec 

a ten sloupák...bych býval zapoměl




ne






Ted jsem posledne byl v mototechne a nabizel mi nejaky polsky sunt a pak vyhrabal ten Purflux, prej Francouzsky, tak jsem zkusil a OK

Ano mas pamatovat vyrobce, kterych se nemusis bat - namatkou: Mann, Purolator, Purflux, Champion











....aneb dvakrát měř jednou řež..
Další věc je že tzv,provizorní řešení vydrží nejdéle





viz-> Tuner#2: havně ten zadek














ako DAVID ?
konkretne do pekarne

