Dnes rano sa mi nedalo spat , tak som siel na nakupy :D zbehol som si po zeleny papier na EK a na postu zaplatit poistku za auto
na emisnej kukali vsetci ako puci , ze co to tu zavitalo :) ...pan technik pochvalil stav auta i motoroveho priestoru,co sa tykalo CO2 mal som troska bohatu zmes co si myslim na rucne zostelovanie podla usi a nosa je celkom uspokojive
cestou spat som sa zastavil na srotovisku,kde som si vyhliadol pasy,jednu 105tkovu gebulu s 55t. km,pekna cista ziadny bordel,jednu kolisku na skodulu a to by mohlo aj stacit
caka ma este vymontovanie dvoch karbecov,nastelovanie jedneho motora a prechadzka po prirode s dobrou kamoskou ...
co viac si priat od Pondelka

spokojnost