Dneska jsem se konečně dokopal k úpravě fotek, takže pro zájemce je tu něco ze srazu veteránů v Kroměříži (před 14 dny) krupp.ic.cz/veteranikrome
riz
21:49:58 18.08.2010
Pavel P..
-> Jarda/felda: nová guma je nová guma, sice 23 let stará ale nic jí neni a furt lepší než zánovní michelinka sjetá na plátno -> VeTeV: tebe dám na zeď jako vypreparovanou trofej
21:48:05 18.08.2010
Tomáššš
-> Pavel P..: nepacia sa ? ja si ich pridem vziat
21:47:07 18.08.2010
VeTeV
-> Pavel P..: super guma - na zed budou dobrý
21:31:54 18.08.2010
Jarda/felda
-> Pavel P..: to mělo bejt spíš v "co jste dnes podělali"
21:29:57 18.08.2010
HavajskejBubeník
Dneska sem byl očíhnout snad budoucí new car a to Alfu 90 2.4 TD.
Sice je to starej pekáč ale mě se prostě líbí, až vysuším telefon tak nahodím foto (vodní kámen to je prevít)
-> stika87: bych musel aaaz do mesta, jinak to nepotrebuju. A jakmile dokoncim kopirovani, vystacim si s jednim konktorem, kterej vede primo ze zdroje. -> darklord: kdyz ohnes zilky dratu zpatky pres izolaci, tak tak snadno nevyskoci. To uz za ne musis doopravdy zatahnout. Ale jak uz jsem psal, je to jen z duvodu kopirovani dat na novy disky.
BTW: svody stale svodujou na vybornou bez jedine prasklinky
20:39:10 18.08.2010
stika87 - Maschinenführer
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ale kdyz ti nahodou slusne zdroj tak to stoji za to
20:34:47 18.08.2010
darklord
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nevravim ze mam nahovno zdroj, ale ten stary to po neviem ktorom pokuse uz vzdal, zemnila sa mi zilka co sla do domorobo vetraku...
20:28:58 18.08.2010
myschaak AZNP K.Hora
dnes desátej den v práci,ještě dva dni a dám si voraz)
20:28:19 18.08.2010
Bucin
-> stika87: máš recht jistá podoba tam je
20:24:42 18.08.2010
stika87 - Maschinenführer
-> Bucin: trochu me to pripomelo ty jeho svody
20:20:10 18.08.2010
Bucin
-> stika87: to by bylo přece příliš amatérské od někoho kdo je vychován škodovkama
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jj, s tim jsem nikdy problém neměl, šlusnul jsem omylem několikrát a pak normálně zase pustil
19:38:45 18.08.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> darklord: Co to mas za mrdkozdroj bez zkratove ochrany? Co mam na laborovani starej eurocase, tak pri zkratu se vypne.
18:59:36 18.08.2010
darklord
-> Klubko_: no, nieje nad klasicke redukcie molex->3x sata, to co si tam vyrobil je cesta do pekla, ti ten kabel vyskoci, skrtne o kostru a zdroj vecsinou povie papa. (v tom lepsom pripade, v horsom pripade si to odsere nieco ine)
18:55:47 18.08.2010
Klubko_
kdyz neni dostatek SATA napajecich kabelu, ustrihneme z nefunkcniho zdroje a pripojime
co bych to byl za ajtý, kdybych tohle nevyresil ze
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : jak kdy ;-) dneska treba jsem je zavezl do nemecka a oni se vratili az k hotelu ;-) po ceste je treba 3x potkam ;-)
-> stika87: Oni jezdí pořád na kole a ty za nima autem jako servisní vůz, nebo je vždycky někam dovezeš, projedou se po okolí a vrátí se a dovezeš je zase jinam?
18:08:52 18.08.2010
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Zeke-ten šestý 18.08.10 11:37:33: No o tom docela pochybuju... ve Formanu sahám po řadičce dolů a v Karose naopak ještě o větší kus nahoru. Jen samotná ta dřevěná hlavice má asi 20cm na výšku.
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Rakusaci a 2 nemci
18:04:57 18.08.2010
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Nwkt 18.08.10 12:04:44: Ale mě se tam loni tvořili... byl jsem tam s autem já, brácha a ještě tam čekala jeho přítelkyně až jí to brácha přezuje taky.
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : delam jim doprovod
17:43:38 18.08.2010
Bedřich - zrušená registrace
Zařídil sestře auto na svatbu...
13:44:49 18.08.2010
Jarda/felda
-> suri 18.08.10 10:52:34: jistě automobilky potřebujou produkovat furt a to nejde když by každej měl fungující auto
12:14:55 18.08.2010
VeTeV
-> Matthes, záškodník z TechWebu: no na citruse bych 0R34 asi nenarval - pochybuju, ze se to delalo v rozmeru 185/65 R15
na šáde mám Vraníky - letos je podědí Karkule do solné břečky
12:10:28 18.08.2010
maca
Matthes, záškodník z TechWebu 18.08.10 12:04:45 napsal: → maca: Tyjo me se dneska zdalo jak sem oprasoval Nokiany
pred prehozenim na auto Asi mi hrabe… tak ono to včera vypadalo na příchod podzimu
12:07:54 18.08.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: Celorocne nejlip na univerzalnich pneumatikach OR34 made in CSSR Nahovno jak v lete, tak v zime...
12:06:23 18.08.2010
VeTeV
-> Nwkt: já mám přezuto celoročně
12:05:08 18.08.2010
1560 - zrušená registrace
-> Nwkt:
Aha, no tak to nic no :)
12:04:45 18.08.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> maca: Tyjo me se dneska zdalo jak sem oprasoval Nokiany pred prehozenim na auto Asi mi hrabe...