

















a podvozek dám kvalitnější a ne V-maxx mrdku

















Prej 10 milionu z toho 9,5 pija a kouri a zbytek jsou deti




ale tohle je náhodou pravda 

to sou voly


, nebo Dubček mi taky došlo po nějaké chvilce




to jest precetl co me zajima a zbytek smazal... konecne zas muzu bejt zavislej :D do ted me to nebavilo kdyz sem videl to sileny cislo nectenejech za tri dny :D




práce zasraná


















