







































sem sa spitam a hotovo ... a ak to prekaza nebudem sa
zmazem a je to :) len ma to napadlo ...







nehledě na to že vyhejbat se dire v trosce automaticky znamená smyk 











), takze nevim jestli stiham, snad jo



vilný netvor.






ja jen dodam, ze se nekdo rozciloval ze se nejede usporne











