nemám rád německy mluvící země...tam mě nikdo neuvidí...
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
20:50:50
20.07.2010
20.07.2010

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof:
nemám rád německy mluvící země...tam mě nikdo neuvidí...
nemám rád německy mluvící země...tam mě nikdo neuvidí...20:37:36
20.07.2010
20.07.2010

Kaprof-Pisařík
-> Gryzly: To byl Apple 



20:36:31
20.07.2010
20.07.2010

Gryzly
-> Kaprof: a nějaký sedmičkový bávo mu smykem překřížilo cestu.
20:34:34
20.07.2010
20.07.2010

Zeke-ten šestý
Forman uz startuje a jede :p
20:28:58
20.07.2010
20.07.2010

Kaprof-Pisařík
-> Gryzly: To byl tenkrát Myshák hrabat ve Vidni tunely 

20:26:36
20.07.2010
20.07.2010

Gryzly
-> Kaprof: včera v poledne jsem viděl jednoho founa v honičce v seriálu Komisař Rex
19:58:57
20.07.2010
20.07.2010

jack51
celou radost kazi jenom netesnici o-krouzek u pastorku - at zijou nove ND, ale to se podda - to by holt nebyla skodovka, kdyby to bylo bez problemu 

19:56:42
20.07.2010
20.07.2010

jack51
a po...
19:56:07
20.07.2010
20.07.2010

jack51
Konecne jsem slozil rizeni ...
pred ...
pred ...
19:56:04
20.07.2010
20.07.2010

Kaprof-Pisařík
Pat a Mat v akci
aneb Myshák a jeho kult žlutých vozů:-)
aneb Myshák a jeho kult žlutých vozů:-)18:59:00
20.07.2010
20.07.2010

Tommy017
opucoval a natrel tlumice a pruziny na MB
18:57:48
20.07.2010
20.07.2010

Tommy017
detajl 

18:57:23
20.07.2010
20.07.2010

Tommy017
Umejval auti 

13:18:02
20.07.2010
20.07.2010

Tomáššš
hladam hladam a nenachadzam ... Je tu niekto kto ma auto v takomto otieni ? alebo hoci co v tom otieni? Ide o karamel hněda 2322 dakujem 

12:38:08
20.07.2010
20.07.2010

VeTeV
-> Syny: jo tak - to je takova ta krabicoidni vec co - pomerne dost zvlastni 

12:05:01
20.07.2010
20.07.2010

Syny
-> VeTeV: No k tobe mozna jo, ale do Varia nevim nevim...
11:56:41
20.07.2010
20.07.2010

VeTeV
-> Syny: tak nerikej ze by se to neveslo 

11:32:20
20.07.2010
20.07.2010

Syny
-> VeTeV: Netusim. Nemeril sem to 

11:03:03
20.07.2010
20.07.2010

VeTeV
-> U-Geen: tak to ja mel jeste rezervu - jsem jeste zezadu obkladal molitanem a vepredu to rozhodne nebylo ani nahodou u skla... ja to nekdy projdu s metrem kolik se tam vejde na dylku

11:01:44
20.07.2010
20.07.2010

U-Geen
-> VeTeV: 197 mam tak nejak akorat do toleda mam dojem :)
11:00:51
20.07.2010
20.07.2010

VeTeV
-> Syny: klolik to melo - mam zkusenost s dverma na klid a jeste byla rezerva a to jsem mel 3je na sobe (197cm)
BTW ja mam benzin a vyfuk taky cumi dolu jak naftak :-)
BTW ja mam benzin a vyfuk taky cumi dolu jak naftak :-)
10:55:47
20.07.2010
20.07.2010

Syny
-> VeTeV: Tak v tomhle pripade by mi byl k nicemu i kombajn :) Protoze se to neveslo na dylku a Cordoba combi (vario) o moc delsi neni - jestli vubc je...
10:06:15
20.07.2010
20.07.2010

VeTeV
-> Syny: výhoda toho kombajnu - strčíš, zaklapneš, jedeš :-))
23:33:43
19.07.2010
19.07.2010

krup
.. než budou webovky ve finále, tak alespoň takhle:
skoda-virt.cz/cz/.../7219 -dzstyl-opravy-a-renovace- karoserii
skoda-virt.cz/cz/.../7219 -dzstyl-opravy-a-renovace- karoserii
22:58:32
19.07.2010
19.07.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Fén: Jj ja na adsl taky pocitam vypadky na prstech jedny ruky a to ho mame 5 let asi. Spis me kali ze to neni full duplex 

22:29:43
19.07.2010
19.07.2010

Klubko_
-> Pavel P..: ne, pochopitelne doufam, ze ted uz bude ta tvoje spojka ok 

22:25:52
19.07.2010
19.07.2010

Pavel P..
-> Klubko_:


22:25:22
19.07.2010
19.07.2010

Klubko_
-> Pavel P..: spojka na to vypada 

22:23:22
19.07.2010
19.07.2010

Pavel P..
-> Klubko_: copak já mám závoďák? 

22:20:36
19.07.2010
19.07.2010

Klubko_
-> Mantrabeach: tys chtel zlutou prodat?
no tyyyy woe
-> Pavel P..: v zavodakach toho drnci
to k tomu patri 
no tyyyy woe-> Pavel P..: v zavodakach toho drnci
to k tomu patri 
21:58:01
19.07.2010
19.07.2010

Pavel P..
-> Nwkt: kdepak... nástavec pak drnčel o kapotu
-> Star LC20: to je nálevka na vodu pro parní lokomotivu

-> Star LC20: to je nálevka na vodu pro parní lokomotivu

21:56:17
19.07.2010
19.07.2010

Star LC20
-> Pavel P..: to je nová růžice do sprchy nebo jak? 

21:55:33
19.07.2010
19.07.2010

Nwkt
-> Pavel P..: Vysavač už nebude? 

21:55:00
19.07.2010
19.07.2010

Pavel P..
něco k Weberu pro lepší sání, dneska přišlo 

21:43:50
19.07.2010
19.07.2010

Fén
-> Nwkt: Na staré adrese jsem měl 6 Mbit a rychlost klesna jenom ojediněle. Tady mám 4,5 Mbit, ale taky jsem o 4 km dále od ústředny než předtím.
21:41:19
19.07.2010
19.07.2010

1560 - zrušená registrace
ADSL? Už nikdy víc...
21:30:00
19.07.2010
19.07.2010

Nwkt
-> Fén: Výpadek každejch 14 dní víc jak 4Mbity to nejelo a cena za to nehorázná, technická podpora ještě horší
21:22:19
19.07.2010
19.07.2010

Fén
-> Nwkt: Nevím jak kde, ale ADSL mám od roku 2006 a co si pamatuji, tak výpadky se dají spočítat na prstech jedné ruky.
21:16:05
19.07.2010
19.07.2010

Nwkt
-> Fén: No to teda nevim
21:13:46
19.07.2010
19.07.2010

Fén
Konečně zpět na ADSL. Třikrát sláva. :o)
20:58:06
19.07.2010
19.07.2010

PRPKO-Bez auta
ondrej1 18.07.10 22:24:34 napsal:
tak trocha rozoberame:):)pekna znacka 580HP
tak trocha rozoberame:):)pekna znacka 580HP
20:29:24
19.07.2010
19.07.2010

Krupp
Vcera se mi podarilo obratit auto na bok a dneska ocistit vodni cerpadlo-uz druhe, konecne to spravne :)
20:24:13
19.07.2010
19.07.2010

Izzy Power - zrušená registrace
Montáž
Zatím bez pístku...
Zatím bez pístku...20:11:49
19.07.2010
19.07.2010

venni
-> David29 19.07.10 13:58:21: vidíš a já v pátek v noci zjistil,že profesák už mam 14dní propadlej
seru na něj...
seru na něj...20:03:17
19.07.2010
19.07.2010

Mantrabeach
-> exwrcteam: díky,mě taky.Asi by jí bylo škoda prodávat
20:02:03
19.07.2010
19.07.2010

exwrcteam
-> Mantrabeach: krasny srovnani epesni prace ta zluta uzovka moc se mi libi 

19:56:30
19.07.2010
19.07.2010

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
JoseA 19.07.10 19:28:04 napsal:
borec nakonec

borec nakonec

19:30:41
19.07.2010
19.07.2010

Kaprof-Pisařík
-> JoseA: 19.07.10 19:27:31


19:28:04
19.07.2010
19.07.2010

JoseA
19:27:31
19.07.2010
19.07.2010

JoseA
